НБУ:USD  39.55

"Наполі" - "Реал" 1:3: хроніка матчу, відео голів

У Неаполі пройшов матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

У Неаполі пройшов матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Фото: Real Madrid

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Реал" на виїзді грав з "Наполі". "Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Наполі" - "Реал".

"Наполі" вдалося відкрити рахунок в поєдинку завдяки голу Мертенса, проте в другому таймі "Реал" змінив ситуацію на полі. Серхіо Рамос протягом шести хвилин оформив дубль двома ударами головою (другий м'яч у підсумку записали як автогол Мертенса) і практично позбавив господарів шансів на успіх. Крапку в матчі поставив Мората, який зіграв на добиванні після удару Роналду.

Таким чином, "Реал" двічі обіграв "Наполі" і оформив путівку в чвертьфінал.

"Наполі" - "Реал" - 1: 3 (перший матч - 1:3)

Матчі Барселона – ПСЖ та Боруссія – Атлетико порадували вболівальників у чвертьфіналі Ліги чемпіонів