РУС. | УКР.

Четвер, 30 березня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
27.12
 

Андрій Садовий: У нас функції мафії виконують певні державні мужі

Мер Львова, крісло під яким останнім часом захиталося, в інтерв'ю "Апострофу" розповідає про сміттєву проблему, повернення окупованих територій, свої політичні амбіції і дещо інше.

Надія Савченко: Поки я жива, мене зможе стримати тільки куля

Народний депутат розповіла про ситуацію по той бік лінії розмежування на Донбасі, блокаду ОРДЛО, обмін полоненими, прокоментувала наміри Януковича і Азарова повернутися в Україну, а також торкнулася теми свого іміджу.

Александр Хуг: Загострення, як в Авдіївці, може статися будь-якої миті

Уже три роки Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ працює в Україні, спостерігаючи за ситуацією на Сході та інших регіонах країни. Перший заступник глави місії розповідає про останні події на Донбасі і головні "гарячі точки" в зоні АТО.

Ілля Пономарьов: Вбивство Вороненкова — можливість для Феоктістова вислужитися перед Путіним

Почерк абсолютно очевидний. Немає ніяких сумнівів, хто стоїть за вбивством Вороненкова. Залишається тільки одне маленьке питання: товариш Феоктістов подзвонив Путіну до вбивства або після? Цікаво знати, чи є Путін прямим співучасником злочину чи ні.

Віце-президент приватної розвідки Stratfor: Балкани — підходяще місце для Росії, щоб розпалити конфлікт

Віце-президент по глобальному аналізу американської аналітичної компанії Stratfor РЕВА ГУЖОН про те, які європейські країни можуть стати наступною жертвою Росії, від яких передвиборних обіцянок відмовиться Дональд Трамп і що буде з НАТО.

Надія Савченко: Якщо в Україні не з'явиться єдиний лідер, то все закінчиться вже не просто Майданом

Народний депутат першій частині інтерв'ю для "Апострофа" розповідає про свою роботу в парламенті, про три сценарії розвитку подій в Україні та рецепти стабілізації політичної ситуації в країні.

Віце-президент приватної розвідки Stratfor: РФ скоро може отримати можливість розділити Європу

Віце-президент американської аналітичної компанії Stratfor, яку іноді називають "приватною американською розвідкою", в інтерв'ю "Апострофу" розповіла, чому французька президентська кампанія може стати початком кінця ЄС.

Росіянин з "Азова" Артем Широбоков: Побоююся, що Україна видасть мене РФ

Слідчий комітет РФ направив до суду кримінальну справу проти росіянина Артема Широбокова з позивним Єсенін, який воював на Донбасі на боці України. В інтерв'ю "Апострофу" боєць АТО з Росії розповів, як опинився в Україні, про що шкодує і чого побоюється.

Ескандер Барієв: 2017 рік буде переломним для Криму, можлива деоккупація

Напередодні третьої річниці анексії Криму член Меджлісу кримсько-татарського народу, керівник "Кримськотатарського ресурсного центру" розповів "Апострофу" про головні проблеми півострова, про його мілітаризацію і перспективи повернення в Україну.

Постпред України в ООН Володимир Єльченко: Весь світ зацікавлений в нормальних відносинах США і РФ

Посол підбив підсумок головування України в Раді безпеки ООН, розповів, чого вдалося досягти і що ще потрібно зробити. Крім того, Володимир Єльченко, розповів про взаємини з покійним Віталієм Чуркіним і про етику в дипломатії.