РУС. | УКР.

Вівторок, 24 січня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
27.33
 

Яна Жданова: Femen більше не існує

Активістка руху Femen Яна Жданова розповіла про "оголені" протести в Європі, про причини розпаду Femen, і про шанси того, що у Франції президентом стане жінка.

Лілія Шевцова: Навальний явно пересидить Путіна

У Олексія Навального є одна важлива перевага – він молодий політик, значить, залишиться на політичній сцені ще 15 років. Тому Навальний пересидить Володимира Путіна. Хоча поки ще незрозуміло, чи допустить його Кремль до виборів президента.

Лілія Шевцова: Росія застрягла в історичній ущелині і не може з неї вискочити

Російська публіцист розповіла, як після зміни президента США можуть скластися стосунки між Америкою і Росією, чи варто очікувати, що Дональд Трамп і Володимир Путін зможуть укласти так звану "велику угоду" і може Москва підіграти Вашингтону в його бажанні стримати Китай.

Анатолій Баронін: Італія може вийти з ЄС, а Росія поки не розвалиться

2017-й рік обіцяє стати роком радикальних змін. Які країни опиняться в епіцентрі подій, як буде розвиватися ситуація в Сирії, чого чекати від США і Китаю і чи не розпадеться Російська Федерація – директор аналітичної групи Da Vinci AG розповів в інтерв'ю "Апострофу".

Любовь Акуленко: Европейцы часто смотрят на Украину, как на малый Китай

Многие украинские производители вышли на рынки Европы и даже достигли некоторых успехов в этом направлении. Однако некоторые компании не понимают особенностей европейского рынка. О достижениях и сложностях украинского экспорта в ЕС "Апостроф" расспросил исполнительного директора Украинского центра европейской политики Любовь Акуленко.

Історик Олександр Мотиль: Виживання України можливо тільки без Донбасу і Криму

Якщо Путін запропонує Києву "повернути" Донбас, Україна повинна бути готова відповісти: "Ні, дякую". У цьому впевнений американський історик і письменник українського походження Олександр Мотиль. В інтерв'ю "Апострофу" він розповів, як "заромантизоване" українське ставлення до питань Криму і Донбасу може змінитися з приходом Трампа.

Рэпер Серега: От квот на украинские песни не станет меньше хорошей музыки

Белорусский хип-хоп исполнитель Сергей Пархоменко, известный как Полиграф ШарикOFF и Seryoga, считает квоты на украинскую музыку на радио нормальным явлением. От этого, полагает певец, точно не станет меньше хорошей музыки, а, может, ее станет только больше.

Олена Єскіна: Київська влада відмовилася зупинити будівництво Театру на Подолі

Місяць тому Київ сколихнув скандал навколо нового приміщення театру на Андріївському узвозі. Тоді влада столиці пообіцяла вирішити проблему. Наразі електронна петиція на сайті Київради з вимогою знести фасад театру набрала необхідні 10 тисяч голосів, проте, здається, в КМДА вже не такі рішучі в намірі виконати обіцяне.

Людмила Волинець: На Донбасі є серйозні ризики торгівлі дітьми

Дитяча тема останнім часом все частіше стає об'єктом турботи і уваги українського суспільства. Експерт з прав дітей Людмила Волинець розповіла про наявні проблеми в цій сфері, зокрема небезпечної ситуації, яка склалася в зоні АТО, де створені всі умови для організації торгівлі дітьми.

Адам Лелонек: У Варшаві вважають, що Київ відмовився від допомоги Польщі

В медіапросторі існує думка, що в українсько-польських відносинах намітилася криза. Член правління фонду Центр досліджень Польща-Україна Адам Лелонек стверджує, що антиукраїнські настрої в Польщі – аж ніяк не тенденція, а українські ЗМІ, тиражуючи повідомлення про провокації, лише підігрeють російським пропагандистам, які зацікавлені в погіршенні відносин між Києвом та Варшавою.