Четвер, 25 квітня

25 квітня

Збірна України здолала Румунію в товариській грі: відео голів

Збірна України обіграла Румунію в товариській грі, яка відбулася на нейтральному полі в італійському Турині - 4:3. Українці пропустили на 23-й хвилині, однак за хвилину до свистка на перерву Роман Зозуля відновив рівновагу. Активне початок другого тайму призвело до того, що рахунок вже на 60-й хвилині став 4: 1 на користь "синьо-жовтих". Відзначилися Олександр Зінченко, який вийшов на заміну в другому таймі, Євген Коноплянка та Андрій Ярмоленко.

Однак втримати розгромний рахунок підопічним Михайла Фоменка не вдалося: невдала гра Андрія П'ятова у воротах ледь не стала причиною швидкого камбека румунів. Однак в підсумку, українці не втратили перемогу.

Румунія - Україна - 3:4 (1:1)

Голи: Торже, 24 (1:0). Зозуля, 44 (1:1). Зінченко, 48 (1:2). Коноплянка, 55 (1:3). Ярмоленко, 60 (1:4). Алібек, 75 (2:4). Станчу, 85 (3:4).

Румыния: Тетерушану — Матель, Кирикеш, Григоре, Філіп — Перепелица (Хобан, 60), Пантилій — Торже (Попа, 69), Сінмертян (Максим, 57), Станку (Станчу, 79) — Кешеру (Алібек, 57).

Украина: Пятов — Федецький (Бутко, 46), Ракицький, Хачеріді (Кучер, 46), Шевчук (Караваєв, 71) — Рибалка (Зінченко, 46), Степаненко, Сидорчук (Ротань, 67) — Ярмоленко, Коноплянка — Зозуля (Селезньов, 46).

Попередження: Кирикеш, Максим.

Судья: Давіде Масса (Італія).

Примітно, що Україна перервала 15-матчеву серію без поразок збірної Румунії.

Наступний матч "синьо-жовті" проведуть 3 червня в Бергамо проти ще одного учасника Євро-2016 Албанії.