Четвер, 25 квітня

25 квітня

Австрія уникнула долі збірної України на Євро-2016: опубліковано відео

Збірна Австрії зуміла уникнути долі збірної України на Євро-2016, яка не забила жодного гола на турнірі: в останньому матчі групового турніру австрійці поступилися Ісландії 1:2.

Єдиний гол австрйцев на турнірі забив Алессандро Шепф - він відзначився за рахунку 0: 1 в середині другого тайму. Додамо, що в кінці першої 45-хвилинки пенальті не реалізував захисник Австрії Александар Драгович.

Таким чином, австрійці набрали одне очко, зігравши 0: 0 з Португалією у 2-му турі, тоді як Ісландія вийшла в плей-офф з другого місця в групі. Перемогу ж у цьому квартеті здобули угорці, які розписали мирову з португальцями 3: 3. Кріштіану Роналду і Ко також вийшли в 1/8 фіналу.

Нагадаємо, що збірна України не забила жодного гола на турнірі і покинула турнір з нулем в графі "очки". Українці стали єдиними з 24 учасників турніру з такими показниками на фініші.