Четвер, 25 квітня

25 квітня

24 квітня

Португалія по пенальті здолала Польщу, вийшовши в півфінал Євро-2016: відео голів

Збірна Португалії стала першим півфіналістом Євро-2016, обігравши Польщу в матчі 1/4 фіналу по пенальті з рахунком 5:3.

Підопічні Фернанду Сантуша пропустили вже на 2-й хвилині поєдинку - відзначився Роберт Левандовський. Але ближче до кінця першого тайму 18-річний Ренату Санчеш відновив рівновагу. Далі глядачі побачили досить нудний другий тайм, а також овертайм. А в серії післяматчевих 11-метрових точніше були португальці.

Кріштіану Роналду і Ко зіграють в півфіналі з переможцем пари Уельс - Бельгія. Ці команди зустрінуться 1 липня. Сам же півфінальний поєдинок запланований на 6 липня.

Польща – Португалія – 1:1 д.в. (1:1, 0:0). Пенальті – 3:5.

Голи: Левандовський, 2 (1:0). Ренату Санчеш, 33 (1:1).

Серія пенальті: Криштіану Роналду – 0:1. Левандовський – 1:1. Ренату Санчеш – 1:2. Милик – 2:2. Жоау Моутінью – 2:3. Глик – 3:3. Нані – 3:4. Блащиковський – 3:4 (вратарь). Куарежма – 3:5.

Польща: Фабіанский, Пищек, Глик, Паздан, Єнджейчик, Блащиковський, Крыховяк, Мончинський (Йодловец, 98), Гросицький (Капустка, 82), Милик, Левандовский.

Португалия: Руй Патрисіу, Седрик Суариш, Пепе, Жозе Фонті, Елізеу, Жоау Маріу (Куарежма, 80), Вілліам Карвалью (Данілу Перейра, 96), Ренату Санчеш, Адриен Сілва (Жоау Моутінью, 73), Криштіану Роналду, Нани.

Предупреждения: Енджейчик, 42. Глик, 66. Адриэн Силва, 70. Капустка, 89. Виллиам Карвалью, 90+2.

Судьи: БРИХ. Борш, Данкерт, Лупп, Фриц (все Германия).

Примітно, що Польща в другому Євро поспіль зіграє в півфіналі. На Євро-2012 вони на цій стадії поступилися в серії пенальті Іспанії. Також ще один факт про португальців - ця команда ще жодного разу на Євро-2016 не справила перемогу в основний час.Додамо, що в інших матчах 1/4 фіналу зустрінуться Німеччина та Італія (2 липня), а також Франція і Ісландія (3 липня)."Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Польща - ПортугаліяПро те, чого чекати від чвертьфінальних матчів Євро-2016 читайте в матеріалі "Апострофа" - "Чи готова Ісландія на нову сенсацію, прогнози на матчі 1/4 фіналу Євро-2016