• НБУ:USD 39.80
  • НБУ:EUR 40.00
НБУ:USD  39.80

28 березня

Розгром "Олександрії", нічия "Ворскли": відео голів старту українців у Лізі Європи

28 липня українські клуби зіграли перші матчі третього раунду кваліфікації Ліги Європи 2016/17: "Олександрія" вдома розгромно поступилася хорватському "Хайдуку" 0:3, а полтавська "Ворскла" на виїзді в столиці Хорватії Загребі розійшлася миром з "Локомотивом" - 0:0.

Поєдинки цієї стадії відбудуться 4 серпня відповідно в Спліті і Полтаві.

Дебют олександрійців в єврокубках виявився більш ніж провальний: команда Володимира Шарана протрималася проти іменитого опонента лише перші 45 хвилин зустрічі. При цьому два з трьох голів "білі" забили після розіграшу кутового. Додамо, що за "Олександрію" орендований у "Динамо" нападник Роман Яремчук, у якого було кілька моментів для взяття воріт. Тоді як за "Хайдук" майже три чверті матчу зіграв український захисник Максим Білий.

"Олександрія" (Україна) - "Хайдук" (Хорватія) - 0: 3 (0: 0)

Голи: Чосич, 52 (0:1). Ерцеґ, 82 (0:2). Охандза, 90 (0:3).

Олександрія: Леванідов - Микицей, Басов, Гітченко, Шендрик - Запорожан - Жичиков (Леонов, 77), Банада, Пономар, Козак (Грицук, 73) - Куліш (Яремчук, 62)

Хайдук: Калинич - Юрановіч, Чосич, Ніжіч, Міліч - Білий (Башич, 64) - Сушич, Кожул, Джефферсон, Влашич (Ерцеґ, 71) - Саїд (Охандза, 68)

Попередження: Басов, Банада, Леонов - Ніжіч, Джефферсон.

Слід також зазначити, що звітний поєдинок став першим в історії на території Кіровоградської області.

"Локомотива" (Хорватія) - "Ворскла" (Україна) - 0:0

Локомотива: Загорац - Бартолец, Майсторович, Періч, Рожман - Грездов (Чекічі, 90), Чорич, Цапа (Шуніч, 80), Іванушец, Фіоліч - Марич (Радоніч, 67)

Ворскла: Шуст - Сімінін (Сапай, 72), Дитятьєв, Чеснаков, Пердута - А. Ткачук, Скляр - Кобахідзе, Зарічнюк (Коломоєць, 56), Ребенок (Бартулович, 66) - Хльобас

Попередження: Грездов, Радоніч.

Як повідомляв "Апостроф", "Шахтар" обіграв швейцарський "Янг Бойз" у першому матчі третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів-2016/17. Донеччани забили на своєму полі два голи. Поєдинок у відповідь відбудеться 3 серпня в Берні.