• НБУ:USD 39.55
НБУ:USD  39.55

20 квітня

Тріумф України на Паралімпіаді-2016: соцмережі в захваті

Українська збірна на Паралімпіаді 2016 в Ріо в загальнокомандному заліку піднялася на третє місце.

Збірній лише за перші дні змагань вдалося роздобути 24 медалі, з них - 6 золотих, 6 срібних і 12 бронзових. На першому і другому місцях Китай і Великобританія відповідно. При цьому у Великобританії також 24 медалі, але більше золота – 11.

Крім того, українські паралімпійці встановили рекорди. Незрячий плавець Дмитро Залевський встановив світовий рекорд, а ще один плавець Максим Кріпак – рекорд Європи.

У мережі тріумфують, оскільки на Олімпіаді 2016 українська збірна показала набагато більш скромні результати. Вона посіла у загальнокомандному заліку лише 31-е місце з 11 медалями, з яких було лише два золота.

Як повідомляв "Апостроф", перше срібло на Паралімпіаді 8 вересня завоював український плавець Денис Дубров в запливі на дистанції 100 метрів брасом.