Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

18 квітня

"Динамо" розгромило "Олімпік", перервавши серію невдач у Прем'єр-лізі: відео голів

"Динамо" вдалося перервати серію невдач з 4 поєдинків без перемог: 24 вересня в Сумах вони обіграли донецький "Олімпік" в рамках 9-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги - 4:0.

Голами відзначилися Віктор Циганков, Жуніор Мораес, Дерліс Ґонсалес і Валерій Федорчук. Відзначимо, що для Циганкова і Федорчука це були перші результативні удари за час виступу в "Динамо". Додамо також, що однією з результативних передач відзначився Андрій Ярмоленко, який вийшов на поле у другому таймі, остаточно відновившись після ушкодження спини.

Олімпік - Динамо - 0:4 (0:2)

Голи: Циганков, 8 (0:1). Жуніор Мораес, 26 - з пенальті (0:2). Ґонсалес, 59 (0:3). Федорчук, 78 (0:4).

"Олімпік" (Донецьк): Махарадзе, Немчанінов (Парцванія, 76), Олійник, К. Петров, Барановський, Богданов (Гошкодеря, 71), Хомутов, Шестаков, Доронін, Танчик (Матяж, 66), Гринь.

"Динамо" (Київ): Рудько, Макаренко, Віда, Хачеріді, Морозюк, Сидорчук, Рибалка, Федорчук (Гармаш, 80), Циганков (Ярмоленко, 55), Ґонсалес, Жуніор Мораеc (Бесєдін, 75).

Покарання: Федорчук, 47. Морозюк, 58 (попередження).

Судді: Жабченко (Хмельницький), Шлончак (Черкаси), Левко (Чернівці).

24 вересня. Суми. Стадіон "Ювілейний".

Завдяки перемозі кияни повернулися на друге місце в турнірній таблиці. Втім, 24 вересня їх подальші позиції будуть залежати від результату гри "Зоря" - "Ворскла". Цей поєдинок відбудеться о 19:30.

Нагадаємо, 28 вересня "Динамо" в Стамбулі зіграє проти "Бешикташа". Це буде другий тур групового турніру Ліги чемпіонів 2016/17.

Розділ: Спорт Тема: Футбол