Вівторок, 23 квітня

23 квітня

Українка виграла тенісний турнір в Китаї

Українська тенісистка Леся Цуренко стала переможницею тенісного турніру WTA International в китайському Гуанчжоу.

Про це повідомляє Тенісний портал України.

У фіналі киянка за 2 години 25 хвилин обіграла екс-першу ракетку світу, торішню чемпіонку турніру сербку Олену Янкович, посіяну під 2-м номером: 6:4 3:6 6:4. Цуренко виграла в першому сеті, вела 2:0 в другій партії, але Янкович перехопила ініціативу і зуміла перемогти 6:3. У вирішальному сеті перші шість геймів були без брейків. Першою взяла подачу суперниці українка, але тут же під нуль програла свою. За рахунку 4:4 Цуренко знову зробила брейк, а потім успішно відіграла гейм на своїй подачі і реалізувала перший же матчбол.

Це другий титул WTA в кар'єрі Цуренко. Раніше, в минулому році вона виграла турнір в Стамбулі.

Завдяки успіху в Гуанчжоу Цуренко підніметься в новому рейтингу на 27 позицій і буде займати 53-е місце.

Як повідомляв "Апостроф", у квітні збірна України пробилася в змагання Другої світової групи Кубка Федерації. У плей-офф українки не впоралися з Аргентиною (4:0) і отримали єдину путівку на підвищення у класі.