Субота, 20 квітня

20 квітня

19 квітня

Український нападник оформив дубль у матчі РФПЛ: опубліковано відео

Український нападник Пилип Будківський, який виступає за "Анжі", забив два голи у матчі чемпіонату Росії проти "Амкара".

Українець вийшов на заміну на 37-й хвилині матчу, а на на 43-й і 65-й хвилинах відзначився забитими голами. Спершу Будківський красиво пробив головою, а потім реалізував передачу одноклубника, перегравши голкіпера з близької відстані. Дубль українця допоміг "Анжі" здобути перемогу з рахунком 3:1.

Для Будківского ці голи стали другим і третім у шістнадцяти матчах за "Анжі" в рамках РФПЛ. Також форвард забив два голи в двох матчах Кубка Росії.

Нагадаємо, Андрій Шевченко ще жодного разу не викликав Будківского в національну збірну України.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що український голкіпер дебютував в Іспанії.