• НБУ:EUR 42.10
НБУ:USD  39.50

19 квітня

Головний фаворит Australian Open сенсаційно програв одному з аутсайдерів

Шотландський тенісист Енді Маррей сенсаційно програв у матчі четвертого кола Australian Open (Відкритого чемпіонату Австралії). Кривдником першої ракетки світу став німецький тенісист Міша Звєрєв.

Зустріч завершилася перемогою менш іменитого суперника з рахунком 5:7, 7:5, 2:6, 4:6. За матч Звєрєв, який займає 50-е місце в рейтингу АТР, зробив 7 ейсів і 2 подвійні помилки. У свою чергу Маррей 10 разів подав навиліт і допустив 6 подвійних помилок.

У чвертьфіналі Міша зіграє з переможцем пари Роджер Федерер (17) - Кей Нісікорі (5).

"Суперник зіграв дуже добре, а особливо у вирішальні моменти і кінцівці матчу. Я розчарований, бо міг зробити кілька брейків. Третій і четвертий сет Звєрєв зіграв краще, ніж я. Він дійсно заслужив перемогу", - заявив британський тенісист після поразки.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Australian Open покинув один з найсильніших тенісистів планети Новак Джоковіч.