16 квітня

15 квітня

14 квітня

ЧС з біатлону: Джима була близька до медалі в мас-старті

В австрійському Хохфільцені відбулася передостання гонка чемпіонату світу з біатлону - жіночий мас-старт. Від України в гонці брали участь Юлія Джима і Анастасія Меркушина.

Джима пройшла чотири вогневі рубежі з одним промахом і претендувала на медаль, але не змогла завоювати її на фініші. Після заключної стрільби українка пішла на дистанцію третьою, але з невеликим відривом від декількох біатлоністок. У підсумку "бронзу" взяла Кайса Макаряйнен, яка видала неймовірний фініш і після вогневого рубежу відіграла у Джими 12 секунд. А українка перетнула фінішну лінію шостою, поступившись 0,4 секунди Габріелі Коукаловій і 0,2 секунди - Теї Грегорін.

Анастасія Меркушина з одним штрафним колом завершила гонку на чотирнадцятій позиції.

П'яте "золото" на цьому чемпіонаті світу завоювала німкеня Лаура Дальмаєр. Другою фінішувала американка Сьюзан Данклі.