Філери гідроксіапатиту кальцію – особливості застосування у косметології

новини компаній

Філери є чудовою можливістю повернути шкірі тонус, усунути зморшки, скоригувати контури обличчя, тіла, і при цьому не вдаватися до послуг пластичного хірурга. Сьогодні філери гіалуронової кислоти користуються широким попитом серед прихильників естетичної косметології. Але перш ніж вирушить до кабінету до лікаря-косметолога, варто вивчити особливості, плюси та недоліки «уколів краси».

Що таке філери, навіщо шкірі потрібна гіалуронова кислота?

Філери на гіалуроновій кислоті – ін'єкційні препарати, що коригують ознаки старіння та естетичні дефекти, що мають негайну, безпечну та ефективну дію. Є гелі, що мають високу в'язкість і пластичність, не містять пірогенів і ідеально заповнюють порожнечі і нерівності шкіри.

Виготовляються із джерел нетваринного походження, що робить їх ідеальним вибором для алергіків, які мають реакцію на курячий білок та інші компоненти. Зазвичай це синтетичний полімер, отриманий з бактеріологічних штамів стрептокока, та стабілізований основою агентом BDDE.

Для яких процедур застосовуються філери?

У косметології філери мають широкий спектр застосування, за їх допомогою:

  • збільшують губи, змінюють їх форми – за допомогою препаратів створюються об'ємніші губи, а також регулюється їх форма;
  • відбувається корекція овалу обличчя – відновлюють та покращують контури обличчя, повертаючи йому молодий вигляд;
  • усувають ознаки старіння – справляються з глибокими зморшками, нососльозною борозеною, носогубними складками, заломами на лобі та надають загальний ліфтинг-ефект;
  • вирівнюють атрофічні рубцеві ділянки – використовуються для вирівнювання рельєфу шкіри, позбавлення рубців;
  • коригують вилиці, ніс, підборіддя – дозволяють змінити форму або додати об'єм у ці та інші області;
  • усувають темні кола під очима – заповнюється області під очима, розгладжуються синці;
  • омолоджують руки та шию – покращують зовнішній вигляд шкіри у цих зонах, заповнюючи втрачений об'єм та згладжуючи зморшки.

Переваги філерів гіалуронової кислоти

Філери не викликають алергічних реакцій, оскільки містять натуральні компоненти, які не спричиняють відторгнення або побічних ефектів. При цьому дуже важливо, щоб препарат підбирав кваліфікований лікар-косметолог. Досвідчений фахівець вибере саме той філер, який враховуватиме індивідуальні особливості пацієнта та поставлені перед омолоджуючою процедурою цілі.

Речовина вводиться тонкою голкою, що значно скорочує період реабілітації, і немає, потреби залишатися в стаціонарі, як у разі пластичної хірургії.

Можливість у короткий термін досягти бажаних результатів.

Кошти не впливають на міміку обличчя, як у випадку з ботулінотерапією.

Вартість корекції дефектів з використанням філерів доступніша в порівнянні з іншими методиками естетичної медицини.

Що стосується недоліків, які можуть виникнути після процедури або бажання клієнта повернути все у вихідне положення, це легко виправно. Потрібно просто негайно знову звернутися до лікаря-косметолога, він введе розчинні речовини.

Принцип дії філлера на основі гіалуронової кислоти

Принцип дії філлера на основі гіалуронової кислоти базується на його здатності зволожувати, відновлювати об'єм та заповнювати порожнечі в тканинах, що сприяє розгладжуванню зморшок, складок та покращує контури обличчя.

Гіалуронова кислота має високу здатність утримувати вологу. Коли гель вводиться в шкіру, він притягує та концентрує молекули води, що сприяє зволоженню тканин. Це підвищує рівень гідратації шкіри.

Введення засобу стимулює активний синтез колагену, еластину, що є важливими компонентами, що відповідають за пружність та еластичність. Підвищений синтез цих білків сприяє зміцненню та омолодженню тканин.

Різновиди філерів

Філери на основі гіалуронової кислоти можуть бути:

  • Монофазними – містять молекули та частинки одного розміру, які рівномірно розподіляються під шкірою та у складках, забезпечуючи природний омолоджуючий ефект. Відрізняються гнучкістю та еластичністю, що полегшує їх введення під шкіру. Деякі монофазні філери також містять анальгетики, що знеболюють процес контурної пластики. Після введення монофазного гелю легко провести корекцію фахівець може розподілити гель пальцями, впливаючи на поверхню шкіри.
  • Біфазні – мають більш високу щільність, що робить їх менш податливими до механічної корекції. Їхня консистенція більш гладка в порівнянні з монофазними, тому їх складніше вводити і рівномірно розподіляти під шкірою. Початкова деградація біфазних філерів зазвичай становить близько 30%, тому контурна пластика з їх використанням може вимагати корекції через певний час. Основною перевагою є тривалість косметичного ефекту. Результати первинної процедури можуть зберігатися від 6 місяців до 1 року.

Основні зони корекції

Основними зонами, де проводяться процедури омолоджування, гіалуроновими філерами включають:

  • губи;
  • вилиці;
  • ніс;
  • підборіддя, щелепа;
  • підочні порожнини;
  • декольте;
  • руки.

Процедуру введення філерів нерідко називають контурною пластикою. Вона дозволяє розгладити вікові складки та усунути зморшки, утворені внаслідок дії часу або несприятливих зовнішніх факторів. А також відновлюють втрачений об'єм та активно зволожують стомлені тканини, сприяючи активному синтезу колагену, еластину.

Важливо! Матеріал має виключно інформаційний характер і не є закликом до дії чи підставою для встановлення медичного діагнозу. Всі рішення щодо здоров'я повинні бути обов'язково узгоджені з Вашим лікарем, закликаємо обов'язково звертатися до фахівців

Знайшли помилку - видiлiть та натиснiть Ctrl+Enter