Пʼятниця, 29 березня

Всі матеріали по темі

У це не хочеться вірити: зірка українського спорту розповіла про тяжку втрату / Українська фехтувальниця Ольга Харлан повідомила сумну новину - у неї помер пес.

2021-12-28 23:04

Українська чемпіонка з'явилася на обкладинці відомого глянцю: фото / Олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан з'явилася на обкладинці відомого журналу Elle.

2020-05-6 12:39

Українська чемпіонка розгромила росіянку і виграла престижний турнір: відео / Українка Ольга Харлан стала переможницею етапу Гран-прі з фехтування, який приймає Монреаль (Канада).

2020-01-13 09:38

Зіркова українська спортсменка шокувала своїм новим видом: фото / Зіркова українська фехтувальниця Ольга Харлан шокувала вболівальників своїм новим видом.

2019-07-29 20:32

Українка Харлан перемогла росіянку в неймовірному фіналі чемпіонату світу: відео / Українська фехтувальниця Ольга Харлан здобула перемогу над росіянкою Софією Великою у фіналі чемпіонату світу в змаганнях шаблісток.

2019-07-20 21:41

Дівчина дня: олімпійська надія України Ольга Харлан (фото) / Днями олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан блискуче виграла перший відбірковий турнір на Олімпійські ігри 2020 року.

2019-04-30 17:15

Українська чемпіонка з блиском виграла відбір на Олімпіаду / Українська шаблістка Ольга Харлан стала переможницею першого відбіркового турніру на Олімпійські ігри 2020 року, які пройдуть у Токіо.

2019-04-27 17:47

Українські фехтувальники взяли "срібло" Кубка світу / Збірна України з фехтування завоювала срібні медалі етапу Кубка світу, який проходив у канадському Ванкувері.

2017-02-20 17:35

Чоловіча збірна України з фехтування виборола "бронзу" чемпіонату світу / Українські шпажисти завоювали третє місце на етапі Кубка світу з фехтування.

2017-01-29 11:56

​Мережі розчулило миле фото української олімпійської медалістки після повернення з Ріо / Українська фехтувальниця, багаторазова чемпіонка світу Ольга Харлан, яка завоювала бронзову та срібну медалі у турнірах серед шаблісток на Олімпіаді-2016 в бразильському Ріо-де-Жанейро, зробила милу фотографію з презентами від близьких.

2016-08-27 13:30