РУС. | УКР.

среда, 20 сентября
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.18
Общество

Новости

Все новости

Новости партнеров

Загрузка...

Соцсети взорвало объявление о продаже потешного зверька

Пользователи соцсетей посмеялись над забавным объявлением о продаже шиншиллы.

Текст объявления был опубликован украинским политологом Романом Давиденко в соцсети Facebook.

"Наткнулся на объявление, типа "куплю-продам", раздел — "Продажа животных". Громко не смеяться, — время позднее, дети спят!" — предупредил Давиденко и выложил текст объявления.

Приводим его на языке оригинала:

Шукаю нещасного смертника, який купить диявольського звіра. Людям з хворою психікою і проблемами з серцем не раджу купляти. Коротко: шиншила, 4 місяці. їсть майже всьо, в тому числі навушники, зарядні , різні документи (ублюдок мені паспорт погриз) , відкликається на Патрік (як коли, в більшості рубає лебідя шо не чує, і лапає сигнал з комосу), має прикольну шерсть. Дуже любить стрибати і високо. Ше не було чогось такого, на шо той альпініст хвостатий не видерся.На перший погляд ніби то вдає з себе що безобідна тваринка. Жує травичку, п"є водичку і спить. Я тоже так думав, та то не так. Коли настає ніч, складається враження шо в нього вселяється бєс. Починає видавати невідомі науці звуки, в клітці робиться таке, ніби то там заперли медведя. По очах видно шо він не любить життя , вас , і усьо святе в цьому білому світі. Пальці в клітку не пхати, кусає дай дорогу. Випускати з клітки погана ідея. Особливо на ніч, любить спати на голові (після першого такого випадку, регулярно п"ю барбовал), або бігати під ковдрою в пошуках....навіть не знаю в пошуках чого . Одним словом проблеми з нервами в вас появляться...Тепер про хороше. Три місяці пекла я пережив, якшо його купите , я буду далі жити спокійно. Після продажі відповідальність за ваше здоров"я і спалені нерви на себе не беру. Назад незаберу ні за які гроші, видаляю сторінку і виїжджаю з країни, робіть з ним шо хочите.І хай береже вас Бог. Якшо найдеться сміливець, то ціна питання 200 UAH. Олег Мищишин.

"Продавец 150 уровня", — комментируют пользователи.

За несколько дней данный пост набрал около 10000 тыс. лайков и около 3000 тыс. репостов.

Как сообщал "Апостроф", ранее интернет-пользователи посмеялись над новостью российского информагентства о том, что "в Донецкой области строят концлагеря для "русских свинособак".

Новости партнеров

Загрузка...

Новости партнеров

Загрузка...