РУС. | УКР.

воскресенье, 20 января
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
27.75
Общество

Читайте нас в Telegram-канале

Новости

20 января

19 января

Все новости

Новости партнеров

Загрузка...

Не забываем про основную боль: известный волонтер указала на важную тенденцию среди украинцев

В сети бурно отреагировали на пост известного волонтера Дианы Макаровой, которая указала на важную деталь: украинцы стали забывать о том, что в стране происходит война.

Соответствующий пост волонтер опубликовала на своей странице в Facebook.

"Один загинув, двоє поранено один загинув, двоє поранено... чи пост заїло у прес-центрі, чи так і є - кожен день. Ні, дійсно так і є. Ворожий танк обстрілював... градами вдарили по...кілька репостів, всьо. У перший рік війни волали б всім фейсбуком. Зараз ні. Це все - процентів десять у фейсбуку. Усе інше - саджаємо картоплю, не саджаємо картоплю, худнемо до літа, бігаємо разом, мандруємо туди, мандруємо сюди... До речі, це нормально. Жодного осуду. Я й сама ось збираюсь написати пост про схуднення. У чотирнадцятому мені б це в голову не влізло, аж ось - між потребами фронту, між розповідями про фронт - так, пост про схуднення, а чом би й ні? Головне - за цим не забувати про потреби фронту. Про основний біль, про те, чим живемо і дишемо", - написала Макарова.

"Просто, Діанко, так багато було про смерть, що вона стала буденною частиною життя. Ми вже нероздільні з цією війною. І це страшно. Страшно коли забуваєш з чого все почалося і за що власне воюємо. І про схуднення і про картоплю і про яблуневий цвіт потрібно - бо це першопричина. Ми не хочемо щоб хтось заважав нам, генетичним агроельфам, в сьомому поколінні хліборобам, садити картоплю", "Я стала дерев`яною, тільки рахую смерті(", "Ті хто так чи інакше пам'ятають про фронт - стали писати менше. Бо чого про нього писати? А ті для кого фронт був далеко.... Для тих він став ще далі", - комментируют пост волонтера пользователи.

Как сообщал "Апостроф", ранее волонтер Максим Рябоконь опубликовал фото уничтожения позиции боевиков на Донбассе неподалеку от Мариуполя.

Новости партнеров

Загрузка...