РУС. | УКР.

вторник, 26 марта
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.85

Лига чемпионов 2018/19: новости, результаты, видео

Нік Вуйчич допоможе українським підліткам і вчителям зробити школу безпечною

Новости компаний

29 березня 2018 року у Київському палаці дітей та юнацтва відбудеться зустріч Ніка Вуйчича із школярами, вчителями, психологами. Тема зустрічі – буллінг у школах.

Буллінг (від англ. Bully - хуліган, забіяка, насильник) – психологічний терор, побиття, цькування однієї людини іншою. Дії менш радикальні – обзивання, непристойні жарти, плітки – називають моббінгом. Основні їх ознаки: нерівність сил агресора і жертви.

Згідно доповіді департаменту освіти США, одна дитина з чотирьох у віці від 12 до 18 років була жертвою буллінгу за останній шкільний рік. В Україні, згідно дослідження, проведеного для UNICEF, з буллінгом зіткнулися 89% школярів.

Останнім часом цькування у школах прийняло нові, більш жорсткі форми, і страждають від нього, перш за все, діти, які вважаються групою «не такими». Все частіше буллінг в реальному житті виростає з кібербулінгу: злісні повідомлення, погрози, витік якоїсь інформації в мережу і подальший шантаж. Дослідження агентства McAfee показало, що випадки кібербулінгу зросли втроє за останній рік.

Реформа освіти в Україні націлена на те, аби посилити рівень безпеки у школі, перетворити її на безпечний простір, де немає насильства і цькування, створити атмосферу довіри і взаємоповаги. Школа - це місце, де має розкритись талант кожної дитини. Необхідно допомогти дітям розвинути самоповагу і впевненість у собі за рахунок власних успіхів і досягнень, а не через приниження інших. Тому сьогодні для України надзвичайно важливим є процес підготовки школярів, їхніх батьків та вчителів до протистояння проявам насильства у школах, а також до зустрічі з дітьми з особливими потребами, які частіше за інших потрапляють в зону ризику підліткового буллінгу.

Свого часу сам Нік був першою дитиною з особливими потребами в Австралії, яка почала навчатися у звичайній школі. Він на власному досвіді пройшов через образи і знущання своїх однолітків. Тому вже багато років Нік переймається проблемою буллінгу у школах і має багаторічний досвід проведення заходів для підлітків, на яких навчає здоровим комунікаціям між людьми.

29 березня 2018 року Нік Вуйчич проведе у Києві навчально-мотиваційний захід для школярів та їхніх вихователів, зокрема вчителів, методистів, психологів, батьків за таким розкладом:

9:30 – прес-конференція у готелі Fairmont (вул. Набережно-Хрещатицька,1)

13:00 – зустріч зі школярами-підлітками (Київський будинок дітей та юнацтва, вул. Івана Мазепи, 13).

Тема: “Як знайти друзів та як їх втримати”

15:00 – зустріч з вчителями, методистами, психологами та батьками. (Київський будинок дітей та юнацтва, вул. Івана Мазепи, 13). Тема : “Безпечна школа: як навчити підлітків дружити”

Організацією приїзду Ніка Вуйчича в Україну займається його офіційний представник коммунікаційне агентство Key Strategy, за підтримки Міністерства освіти і науки України, КМДА та телеканалу 1+1 (Соціальний проект Право на освіту).

Нашли ошибку - выделите и нажмите Ctrl+Enter