РУС. | УКР.

Середа, 26 квітня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.67

Новини

Всі новини

Все логічно: чому Трамп вирішив заощадити на Україні

США можуть скоротити витрати на допомогу для України майже на 70%. Чому нова адміністрація Білого дому так чинить і як Україні слід трактувати такий сигнал, розповідає експерт МЦПД Євген Ярошенко.

Відключення світла ОРЛО: Луганськ віддалився від України, з Донецьком все складніше

Україна припинила постачання електроенергії на окуповані території Луганської області. Однак без світла мешканці не залишилися. До чого може призвести энергоблокада і як ОРЛО будуть забезпечуватися електроенергією, розбирався "Апостроф".

Путін буде затискати Україну з двох боків: про генеральний план Кремля

Українська розвідка повідомила, що російські спецслужби готують провокації в Одеській області на травневі свята. Блогер Олексій Арестович вважає, що так Володимир Путін готується до виборів президента. (Далі рос.)

Лукашенко шукає "терористів" і готується розстрілювати протестувальників

У Білорусі вирішили оновити антитерористичне законодавство і ухвалили поправки в закони щодо боротьби з тероризмом. Експерти відзначають, що законодавчі зміни мають зовсім іншу мету і можуть серйозно вдарити по білоруській опозиції.

Гучний вибух на Донбасі: Україна хоче миротворців, але є серйозні проблеми

Минулої неділі на Донбасі підірвався автомобіль СММ ОБСЄ. Чи змусить ця трагедія переглянути основи врегулювання конфлікту на Донбасі західних політиків, розбирався "Апостроф".

Вибори у Франції: що важливо для України і чому Кремль вже програв

До другого туру виборів президента Франції пройшли Емманюель Макрон і Марін Ле Пен. Для України важливо те, що президентська гонка завершилася для Франсуа Фійона, який і був справжнім кандидатом від Кремля. (Далі рос.)

Захарченко зрозумів, що його не чекають у Росії, та готується до "виборів"

Ватажок самопроголошеної "ДНР" Олександр Захарченко сказав, що бойовики готові обговорювати повернення до складу України, але тільки на основі конфедерації. З чим пов'язана така заява, пояснює координатор "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук. (Далі рос.)

Останні публікації

Брати Гадюкіни: Чуєш "Слава Україні" російською мовою - мурашки біжать

У новому інтерв'ю ветерани української блюз-рокової сцени "Брати Гадюкіни" охоче обговорили останні новини та події в країні. Музиканти розповіли, чому в нинішній ситуації думають, що пацифізм - пройдений етап, що відбувається сьогодні в зоні АТО і чому вважають росіян "бідним народом". Свято Дня незалежності, прецедент із запрошенням виступити в Криму і про що мають намір співати в новому альбомі.

Інтерв'ю