РУС. | УКР.

Понеділок, 19 лютого
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.99

.

Новини

Всі новини

В Порошенка криза жанру, а долю Донбасу вирішують дві країни

Зустріч у "нормандському форматі" на Мюнхенській конференції з безпеки не відбулася, а виступ Петра Порошенка там же не викликав ажіотажу. Втім, в Україні звикли покладати надмірні надії на такого роду заходи.

Олімпіада 2018: хроніка і результати 19 лютого

Онлайн трансляція дванадцятого змагального дня на Зимових Олімпійських іграх. 19 лютого у Пхьончхані розіграно 3 комплекти нагород.

Погляд

Боротьба з "бандерівською ідеологією": у Польщі розповіли, як насправді ставляться до цього

Польський журналіст Павел Боболович розповів про те, як у Польщі ставляться до змін в закон про Інститут національної пам'яті, які викликали невдоволення в Україні через положення про "бандерівську ідеологію".

Інтерв'ю

Війна Росії та України - лише чверть проблеми, ситуація набагато жорсткіша - Роман Безсмертний

Про Донбас, глобальний конфлікт, який розгоряється в Центральній Європі, й те, скільки років треба, щоб вирішити проблему з окупованими зараз територіями.

Три обіцянки влади: як виживають українці, звільнені з полону на Донбасі

Наприкінці минулого року близько сотні українців звільнили з полону так званих ДНР/ЛНР. Свої проблеми на волі багатьом доводиться вирішувати самостійно, без будь-якої допомоги з боку держави.

Як в центрі Києва вимагали імпічменту Порошенко: яскраві фото з повітря

З'явилися зроблені з повітря фотографії мітингу в центрі Києва під назвою "Марш за майбутнє", який був організований партією "Рух нових сил".

"Навіть бойовиків буває шкода": що думають ветерани АТО про військового, який скоїв вбивство в Києві

Вбивство, скоєне українським військовим у Києві, схвилювало суспільство. "Апостроф" поговорив з ветеранами АТО про те, як не допустити подібних НП.

Останні публікації