РУС. | УКР.

Вівторок, 16 жовтня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
27.80

Новини

Всі новини

Україна - Чехія - 1:0 Онлайн-трансляція матчу

На стадіоні "Металіст" у Харкові проходить матч групового етапу Ліги націй. Всі подробиці протистояння української та чеської збірних, а також відео голів - в онлайн-трансляції "Апострофа".

Франція - Німеччина - 0:1 Онлайн-трансляція матчу, відео голу

У матчі групового етапу Ліги націй діючий чемпіон світу приймає чемпіона світу-2014. "Апостроф" стежить за протистоянням французької та німецької збірних в онлайн-трансляції.

Бразилія - Аргентина - 0:0 Онлайн-трансляція матчу

16 жовтня в товариському матчі зустрічаються збірні Бразилії та Аргентини. Поєдинок проходить в Саудівській Аравії. "Апостроф" веде онлайн-трансляцію цього принципового протистояння, а також опублікує відео голів.

Погляд

Переговори між Україною та Росією можуть отримати нове життя: хто в цьому допоможе

Свою думку про кандидатуру Руслана Демченка як представника України в Мінських переговорах "Апострофу" висловив дипломат Василь Філіпчук. Він також розповів, яким чином повернути Мінські переговори в правильне русло.

Перший на вихід: Гриценко втрачає важливого союзника

Анатолій Гриценко втрачає союзників напередодні активної стадії президентської кампанії. Не в останню чергу це пов'язано з його політичною неспроможністю домовлятися і нерозбірливістю.

Погляд

У Путіна задумали пограбувати мільйони людей: чим це закінчиться

У Кремлі задумали дедоларизацію, щоб брутально пограбувати населення Росії. Розуміючи це, люди масово забирають свої вклади з державних банків.

Інтерв'ю

Росію можна примусити до поступок щодо Донбасу за допомогою батога і пряника - західний експерт

Європейський експерт Пауль Іван розповів, що Україні та Угорщині потрібно зробити, щоб вийти з кризи в двосторонніх відносинах, і чи можуть дії Заходу щодо Росії якось змінити зовнішню політику Москви.

Останні публікації