RU  UA  EN

Субота, 20 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.75
Політика

ТОП-20 найкращих ресторанів Києва: підсумки голосування

Погляд

Є лише одна мета: навіщо Путін приїхав до Криму

Захоплення Криму стало найбільшою трагедією для всіх

Захоплення Криму стало найбільшою трагедією для всіх Володимир Путін в окупованому Криму. 18 серпня 2015 року Фото: kremlin.ru

18 серпня президент Росії Володимир Путін приїхав до анексованого Криму. Яку мету переслідує глава Кремля візитом на окуповану територію, "Апострофу" розповів російський опозиційний політик Костянтин Боровий.

Думаю, що в першу чергу поїздка Володимира Путіна до [анексованого] Криму є частиною виборчої кампанії. Історія з анексією Криму вже створила йому імідж розширювача кордонів російської імперії. І тепер потрібні підтвердження, нагадування. Я думаю, що це робиться з однією єдиною метою.

Я вважаю, що з електоральної точки зору Путіна мало хвилює місцеве населення [Криму], яке, насправді, добре розуміє, що відбувається в реаліях. Яке, наскільки я знаю, сьогодні переймається тільки однією проблемою - відновленням українського паспорта. Для того, щоб користуватися безвізовими можливостями.

Це населення дуже добре поінформоване про ціни в Криму. Це населення підтримує Путіна, я думаю, умовно. Тому що у них просто немає іншого виходу. І, тим не менш, добре розуміє, що захоплення Криму стало найбільшою трагедією для них - не для якихось конкретних громадян, а для всіх разом.

Головне для Путіна - справити враження на тих, хто, завдяки пропагандистській кампанії, не дуже поінформований про ціну, яку Росія платить за це придбання (окупацію Криму, - "Апостроф").

Новости партнеров

Загрузка...

Читайте також

Скасувати санкції проти Росії в Польщі хочуть лише маргінали

Польща підтримує Україну в боротьбі проти Росії, і чекає результатів дострокових парламентських виборів

"Хотєлки Заходу" і українська реальність: хто очолить новий уряд

В Україні і на Заході називаються різні кандидатури на посаду прем'єр-міністра

Війна, тарифи і боротьба з олігархами: чим займеться Рада восени

Партії - лідери виборчих перегонів, розповіли, якими законопроектами вони займуться в новому скликанні Верховної Ради