РУС. | УКР.

Понеділок, 10 грудня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
27.70
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Погляд

У Кремлі хотіли вбити двох зайців: як Україні реагувати на нове рішення Путіна

Слава Рабинович про витівку Путіна з використанням назв українських міст

Слава Рабинович про витівку Путіна з використанням назв українських міст Фото: EPA/UPG

Указами президента Росії кілька частин російської армії отримали почесні найменування на честь українських, білоруських і польських міст. Наприклад, 6-й танковий полк буде називатися "гвардійським Львівським", 8-й танковий полк - "гвардійським Житомирсько-Берлінським", а 381-й гвардійський артилерійський полк - "Варшавським".

У Кремлі заявляють, що таке рішення спрямоване на "збереження славних військових історичних традицій" і пов'язане зі звільненням українських міст в роки так званої Великої вітчизняної війни. Але, на думку російського блогера і фінансиста Слави Рабиновича, таку витівку Путіна можна назвати незграбною провокацією. Також він заявив "Апострофу", що Україні слід продовжувати зміцнювати Збройні сили - це буде найкращою відповіддю на будь-які ініціативи Кремля.

У цьому указі є привласнення так званих історичних назв не тільки з українськими містами. Тому неможливо це рішення розцінювати як хімічно чисту провокацію проти України. З одного боку, це, природно, провокація, але вона незграбно завуальована. І, звичайно ж, рішення і для внутрішньої аудиторії: в Кремлі думають, що вбивають одним ударом двох зайців.

А взагалі все це можна назвати дуже просто, тільки, на жаль, нецензурним словом...

Читайте також: Білорусь витискає вигоду з війни в Україні, а Путін втомився від Лукашенка

"Побєдобєсія" на 9 травня нам мало. Пам'ятників Сталіну і преклоніння перед ним нам мало. Потрібно вигадати щось зовсім сумне. Це сталося в той же день, коли навіть прикремлівський ВЦВГД (Всеросійський центр вивчення громадської думки, - "Апостроф") опублікував дані про те, що приблизно одна третина всіх молодих людей в Росії хоче емігрувати з країни. Це все, що потрібно знати про реальний стан справ. З поправкою на те, що це ВЦВГД, і, ймовірно, реальні цифри - це те, що емігрувати хочуть дві третини молодих людей Росії.

На такі рішення України слід реагувати найактивнішим чином: з приводу такого роду провокацій Росії покрутити пальцем біля скроні і продовжувати щодня зміцнювати ЗСУ.

Новости партнеров

Загрузка...

Читайте також

Кінець дружби з Росією: чим може відповісти Путін

Эксперт по международным отношениям Алексей Мельник рассказал Апострофу, почему разрыв Договора о дружбе между Украиной и РФ может обернуться новыми угрозами Кремля

Росія піде на все: успішна Україна становить для неї загрозу – екс-посол США в Україні

Захват украинских кораблей - последовательная тактика России по уничтожению Украины. Как нам противостоять РФ и поможет ли Запад остановить эту агрессию, рассказал экс-посол США в Украине Уильям Тейлор

Військова сила і не тільки: як США допоможуть Україні відстояти Азовське море

Экс-посол США в Украине Вильям Тейлор рассказал Апострофу, как американцы помогут нам после акта агрессии России в отношении украинских военных кораблей