RU  UA  EN

Понеділок, 22 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.70
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Все сходиться на двох депутатів, але були вороги і на тому боці фронту - друг убитого бійця "Сармата"

Андрій Маджаров розповів, кому заважав Віталій Олешко

Андрій Маджаров розповів, кому заважав Віталій Олешко Віталія Олешка вбили у власному дворі Фото: із відкритих джерел

У Бердянську 31 липня серед білого дня у дворі власного будинку в спину був застрелений відомий місцевий активіст, колишній боєць АТО Віталій Олешко (позивний "Сармат"). У момент вбивства разом з Олешко знаходився його товариш АНДРІЙ МАДЖАРОВ. У бліц-інтерв'ю "Апострофу" Маджаров відновив хронологію подій, розповів кому могло бути вигідне вбивство "Сармата" і з ким конфліктував активіст.

- Андрій, ви не могли б відновити хронологію подій в момент вбивства Віталія. Як це все сталося?

- Ми з побратимами активістами приїхали до будинку Віталія на автомобілі. Нас було четверо. Там біля будинку невелика стоянка, а від неї недалеко ворота будинку. Хлопці залишилися в машині, вони вкладали в сумку обладнання, а ми з Віталіком вийшли. Ми зайшли у двір, Віталік на два-три кроки йшов попереду мене. Ми пройшли хвіртку, увійшли на територію двору і відразу ж пролунав подвійний постріл у мене над лівим вухом. Мене трохи оглушило, похитнуло, я побачив, що Віталік впав. Я повернув голову в бік хвіртки, звідки пролунав постріл і побачив молодого чоловіка з бородою, який направив на мене двоствольну рушницю, але я так зрозумів, що два заряди влучили у Віталіка: один в потиличну частину голови, а інший в спину. Я відразу ж ногою вдарив у залізну хвіртку, так як думав, що людина вистрілить і в мене. Потім за територією двору я почув ще постріли. Відкрив хвіртку і побачив, як наші хлопці зі своєї легальної травматичної зброї відкрили вогонь в бік "Таврії", де був вбивця.

Читайте також: Вбивство активіста "Сармата" в Бердянську: стало відомо про затримання кілера, фото

- У мережі активно пишуть, що вбивство Віталія вигідне нардепу Олександру Пономарьову, нібито навіть він і замовив його через конфлікт з "Сарматом". Ви дотримуєтеся цієї версії?

- Ми вели активні дії щодо його неправильної політики: грабежів міського та обласного бюджетів. Плюс у нього багато підприємств, які не платять податки. У нас була активна громадянська позиція щодо цього депутата. Ми постійно шарпали владу, завдяки прямим ефірам заходили до кабінетів, розкривали всі плани, і показували людям, як чиновники грабують нас і наш бюджет. Крім цього, у Олександра Пономарьова є кілька баз відпочинку, які незаконно побудовані і перегородили проходи до моря. Все сходиться на Олександра Пономарьова. Але потрібно бути дурнем, щоб конкретно стверджувати, що це тільки його рук справа. У Віталіка після війни на Донбасі на тій стороні також залишилися вороги, тому це міг зробити будь-хто. Ми сподіваємося, що правоохоронні органи доб'ються істини і справедливості.

- А якою громадською діяльністю останнім часом займався Віталій?

- Ми часто виїжджали за межі Бердянська: в Запорізьку область, знайомилися з активістами і АТОшниками з інших міст, які в своїх населених пунктах також борються з корупцією і владою, яка вчиняє неправомірні дії щодо своїх громадян. Ми планували поїхати по всій Україні.

- До цієї трагедії Віталію надходили погрози?

- Надходили. Це все було в усній формі. Наприклад, є запис телефонної розмови, де місцевий депутат Бердянської міської ради Владислав Кюрчев чітко говорить, що "Сармата" скоро прикінчать, як і його близьких друзів.

- Беручи до уваги конфлікт Віталія з місцевими чиновниками і нардепом, вірите в справедливе розслідування справи?

- Ми в це віримо, а не сподіваємося. Інакше, ми підемо за Віталіком.

Новости партнеров

Загрузка...

Читайте також

На порозі катастрофи: чому гине озеро Світязь

Озеро Світязь катастрофічно обміліло - що відбувається на перлині Волині, Апострофу розповів еколог Максим Сорока

Бойовиків використовують на Донбасі для політичного впливу на Україну, є багато сценаріїв - Георгій Тука

Георгій Тука в інтерв'ю Апострофу розповів про розведення військ у Станиці Луганській і погрози з боку бойовиків перед виборами

Хвиля дитячого насильства: чому кастрація не допоможе і як уберегти дітей

Чому в Україні гвалтують та вбивають десятки дітей - як вирішити цю страшну проблему і що потрібно робити - в матеріалі Апострофа

Новости партнеров

Загрузка...