RU   UA   EN  

Середа, 22 травня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.00
Суспільство

Ліга чемпіонов 2018/19: новини, результати, відео

​СБУ зайнялася репером Бастою через його концерти в Криму: ексклюзивний документ

СБУ розгляне ситуацію з концертами Басти в Криму

СБУ розгляне ситуацію з концертами Басти в Криму СБУ може заборонини в'їзд в Україну Басті

Служба безпеки України розглядає питання винесення рішення щодо заборони в'їзду в Україну російському реперу Василю Вакуленку (більш відомий як Баста), який відвідував з концертами півострів Крим після його анексії Росією.

Про це говориться у відповіді голови СБУ Василя Грицака на звернення депутата Антона Геращенка, яке було відправлене на прохання "Апострофа".

"Службою безпеки України уважно опрацьовано Ваше депутатське звернення. Повідомляємо, що, згідно вимог чинного законодавства, Службою безпеки України неодноразово інформувалася Державна прикордонна служба України (№5/1/1 – 6640 від 21.04.2017, №5/1/1 – 7449 від 05.04.2017) щодо можливого порушення громадянином Російської Федерації В. Вакуленком правил перетину державного кордону України, правил в'їзду на тимчасово окуповану територію України, та виїзду з неї, що містить окремі ознаки правопорушень, передбачених статтями 204-1 та 204-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення", - говориться в документі.

Фото:

"Враховуючи, що візити В.Вакуленка в Україну створюють передумови до дестабілізації суспільної ситуації в державі, Службою безпеки України розглядається питання винесення щодо вказаної особи постанови про заборону в'їзду в Україну на підставі ст.13 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства", - додав голова СБУ.

Нагадаємо, репер Баста,після гастролей в Криму, зміг без проблем дати концерт в Києві 17 червня. При цьому, напередодні концерту "Апостроф" звертався до СБУ з цього приводу, однак ніяких рішень, на жаль, прийнято не було. Концерт Басти 18 червня в Одесі був відмінений. Після цього "Апостроф" вийшов на зв'язок з Антоном Геращенком, який є одним із засновників центру "Миротворець", з проханням направити депутатське звернення до СБУ.

"Апостроф" очікує на оперативне рішення Служби безпеки України стосовно заборони в'їзду в Україну реперу "Басті", який планує дати черговий концерт у Києві 1 грудня.

Новости партнеров

Загрузка...

Читайте також

Євробачення 2019: головні події фіналу

В ночь на 19 мая в Тель-Авиве состоялся гранд-финал Евровидения-2019

Євробачення 2019: всі виступи другого півфіналу

В ночь с 16 на 17 мая в Тель-Авиве состоялся второй полуфинал Евровидения-2019

Великдень 2019: як святкувати, традиції і звичаї

28 апреля 2019 года отмечается Пасха, или праздник Светлого Христово Воскресения

Новости партнеров

Загрузка...