• НБУ:USD 38.80
НБУ:USD  38.80

"Монако" - "Манчестер Сіті" 3:1: хроніка матчу, відео голів

"Монако" обіграв "Ман Сіті" і вийшов до чвертьфіналу ЛЧ

"Монако" обіграв "Ман Сіті" і вийшов до чвертьфіналу ЛЧ Фото: twitter.com/championsleague

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Монако" грав з "Манчестер Сіті". "Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Монако" - "Манчестер Сіті".

Після поразки в Манчестері з рахунком 3:5 "Монако" вдалося обіграти "Ман Сіті" з рахунком 3:1 вдома і пробитися в чвертьфінал Ліги чемпіонів. "Монегаски" вели після першого тайму (2:0), потім пропустили від Сане, але точний удар головою у виконанні Бакайоко приніс французькій команді путівку до наступного етапу.

"Монако" - "Ман Сіті" - 3:1 (перший матч - 3:5)

Голи: Мбаппе, 8, Фабіньо, 29, Бакайоко, 77 - Сані, 72

Україна – Ісландія – 2:1 Ура! Ми їдемо на Євро-2024 до Німеччини!

У Вроцлаві відбулася битва за Євро-2024 між збірними України та Ісландії

Боснія та Герцеговина - Україна - 1:2 залишився один крок до Євро-2024

У Зениці відбувся матч кваліфікації Євро-2024 між збірними Боснії та Герцеговини та України