• НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

"Баварія" - "Реал" - 1:2: хроніка матчу, відео голів

Гранди європейського футболу зіграли у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Гранди європейського футболу зіграли у чвертьфіналі Ліги чемпіонів У Мюнхені відбудеться цікаве протистояння "Баварія" і "Реал". Фото: EPA/UPG

У Мюнхені пройшла надзвичайно цікаве протистояння "Баварії" і "Реала", яке відбулося в рамках чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

За підсумками першого тайму, господарі поля вели в рахунку 1:0. Єдиний гол на свій рахунок записав Артуро Відаль. Чилієць міг оформити дубль, але не реалізував пенальті.

На початку другого тайму рахунок став рівним завдяки зусиллям Кріштіану Роналду, який замкнув подачу Карвахаля. Все той же португалець приніс перемогу своїй команді, відзначившись на 77-й хвилині.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Баварія" - "Реал".

Востаннє в рамках Ліги чемпіонів команди грали в сезоні 2013/2014 і тоді "Реал" був сильнішим за сумою двох матчів, завдавши багаторічному чемпіону Німеччини нищівної поразки з рахунком 4:0 на його ж полі.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Ювентус" розгромив "Барселону" у Лізі чемпіонів.