• НБУ:EUR 42.10
НБУ:USD  39.50

Усик - Хук: хроніка поєдинку Всесвітньої суперсерії боксу

Український чемпіон впевнено виграв у знаменитого німецького боксера

Український чемпіон впевнено виграв у знаменитого німецького боксера Фото: World Boxing Super Series

9 вересня в Берліні відбувся чвертьфінальний поєдинок Всесвітньої суперсерії боксу між українцем Олександром Усиком і німцем Марко Хуком. "Апостроф" проводив онлайн-трансляцію поєдинку Усик - Хук.

УСИК - ХУК: ДИВИТИСЯ ПОВНЕ ВІДЕО БОЮ

Усик декласував колишнього чемпіона світу, здобувши перемогу технічним нокаутом в десятому раунді. Українець вийшов у півфінал World Boxing Super Series і захистив свій титул чемпіона світу.

Для 30-річного Усика цей бій став тринадцятим на професійному рингу. Українець не знає поразок і завершив одинадцять боїв достроково. На рахунку 32-річного Хука тепер 46 боїв: 40 перемог, 5 поразок і 1 нічия.

Довбик знову забив на Жирону, яка зіграла драматичний матч проти Атлетіко у Мадриді