Пʼятниця, 19 квітня

Шальке - Баварія 0:3: хроніка матчу, відео голів

У матчі 5-го туру чемпіонату Німеччини зійшлися третя і четверта команди чемпіонату Фото: EPA/UPG

19 вересня в Гельзенкірхені відбулася гра п'ятого туру чемпіонату Німеччини між місцевим "Шальке" і мюнхенською "Баварією".

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Шальке" - "Баварія".

Матч сусідів по турнірній таблиці (до цього туру обидва колективи набрали по 9 очок у чотирьох іграх) завершився крупною перемогою чинних чемпіонів Німеччини. Українець Євген Коноплянка вперше в сезоні залишився в запасі "Шальке", але в підсумку провів на полі весь другий тайм.

"Шальке" - "Баварія" - 0:3

Голи: Левандовскі, 25 (пенальті), Хамес, 29, Відаль, 75

Довбик знову забив на Жирону, яка зіграла драматичний матч проти Атлетіко у Мадриді