Четвер, 18 квітня

Ліверпуль - Манчестер Сіті - 4:3 Хроніка і відео матчу

У Ліверпулі пройшов центральний матч 23-го туру АПЛ

У Ліверпулі пройшов центральний матч 23-го туру АПЛ Фото: Manchester City

14 січня відбувся матч англійської Прем'єр-ліги між "Ліверпулем" і "Манчестер Сіті".

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Ліверпуль" - "Манчестер Сіті".

У матчі цих команд у першому колі "городяни" обіграли мерсисайдців з рахунком 5:0, розгромивши суперника після вилучення Мане в першому таймі. Тепер же "Ліверпуль" завдав "Ман Сіті" першої поразки в АПЛ.

"Ліверпуль" - "Манчестер Сіті" - 4:3

Голи: Окслейд-Чемберлен, 9, Фірміно, 59, Мане, 61, Салах, 68 - Сане, 40, Б. Сілва, 84, Гюндоган, 90+2

"Ліверпуль": Каріус, Гомес, Матіп, Ловрен, Робертсон, Джан (Мілнер, 79), Вейналдум, Окслейд-Чемберлен, Салах (Лаллана, 88), Мане, Фірміно

"Манчестер Сіті": Едерсон, Уокер, Стоунз, Отаменді, Делф, Де Брюйне, Фернандіньо, Гюндоган, Стерлінг (Б. Сілва, 71), Агуеро, Сане

1-й тайм

2-й тайм

Довбик знову забив на Жирону, яка зіграла драматичний матч проти Атлетіко у Мадриді