Вівторок, 23 квітня

Олімпіада 2018: хроніка і результати 14 лютого

14 лютого в Пхьончхані розіграно 4 комплекти медалей

14 лютого в Пхьончхані розіграно 4 комплекти медалей Юлія Джима стартує на Олімпіаді Фото: ЕРА/UPG

У середу, 14 лютого, на Зимових Олімпійських іграх в Пхенчхані розіграно 4 комплекти нагород.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію сьомого змагального дня Олімпіади.

УКРАЇНА

Лижний двоборець Віктор Пасічник посів 30-те місце. За підсумками стрибка він займав 36-е місце. А після гонки на 10 км украЇнець покращив свій результат на 6 позицій.

Саночники Олександр Оболончик і Роман Захарків у першому заїзді показали найгірший час серед 20-ти екіпажів. У другій спробі українці покращили свій час майже на секунду, але так і залишилися на останньому місці.

ПЕРЕМОЖЦІ ДНЯ

Легенда сноуборду американець Шон Вайт став триразовим олімпійським чемпіоном в хафпайпі. Цього разу "Літаючому помідору" довелося трохи попотіти. За першу спробу Вайт отримав 94.25 балів, але після другої спроби його обійшов японець Хірано, який виконав трюки на 95.25 балів. У заключній спробі Вайт продемонстрував феноменальні стрибки, за які отримав 97.75 балів.

Німецький двоєборець Ерік Френцель став дворазовим олімпійським чемпіоном в стрибку з нормального трампліна і гонці на 10 км. Після стрибка він стартував п'ятим, але до середини гонки увійшов до групи лідерів. На останньому кілометрі німець ефектно розібрався з японцем Ватабе, як і чотири роки тому в Сочі. Френцель завоював свою четверту олімпійську медаль (крім двох золотих медалей в колекції Еріка "срібло" і "бронза").

ОЛІМПІАДА 2018: РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ 15 ЛЮТОГО

Нідерланди продовжують перемагати в ковзанярському спорті. Йорін Тер Морс стала триразовою олімпійською чемпіонкою, завоювавши свою першу медаль у Пхьончхані. Йорін виграла забіг на 1000 метрів з новим олімпійським рекордом. Її легендарна співвітчизниця Ірен Вюст в цей раз посіла лише дев'яте місце.

Друге німецьке "золото" за день завоювали саночники в змаганнях двійок. Тезки Тобіас Вендль і Тобіас Арльт стали триразовими олімпійськими чемпіонами. Німці показали найкращий час у обох заїздах.

У четвер саночники розіграють останній комплект медалей на Олімпіаді - в естафеті. У Вендля і Арльта є хороші шанси взяти четверте "золото".

МЕДАЛІ

У таблиці медалей пальму першості утримує Німеччина. Німецькі спортсмени завоювали вже 7 золотих нагород.

МЕДАЛЬНИЙ ЗАЛІК ОЛІМПІАДИ-2018

ОІ-2018. ВСІ ФІНАЛИ ДНЯ

Сноуборд. Чоловіки. Хафпайп. Фінал

1. Шон Вайт - 97.75 балів (94.25 / 55.00 / 97.75)
2. Аюмі Хірано - 95.25 (35.25 / 95.25 / 43.25)
3. Скотті Джеймс - 92.00 (92.00 / 81.75 / 40.25)

Гірськолижний спорт. Жінки. Слалом

Змагання перенесено через несприятливі погодні умови.

Санний спорт. Чоловіки. Двомісні сани

1. Тобіас Вендль / Тобіас Арльт - 1:31.697 хв (45.820 с + 45.877 с)
2. Петер Пенц / Георг Фішлер +0.088 с (45.891 с + 45.894 с)
3. Тоні Еггерт / Саша Бенекен +0.290 с (45.931 с + 46.056 с)

Манчестер Сіті та мадридський Реал визначили останнього півфіналіста Ліги чемпіонів