Субота, 27 квітня

Паралімпіада 2018: всі результати 12 березня

12 березня у Пхьончхані розіграно 9 комплектів медалей

12 березня у Пхьончхані розіграно 9 комплектів медалей Фото: pyeongchang2018.com

У понеділок, 12 березня, на Зимових Паралімпійських іграх в корейському Пхьончхані розіграно 9 комплектів медалей.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію третього змагального дня Паралімпіади-2018.

ПАРАЛІМПІАДА 2018: ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ 10 БЕРЕЗНЯ

ПАРАЛІМПІАДА 2018: ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ 11 БЕРЕЗНЯ

УКРАЇНА

Ігор Рептюх завоював золоту медаль в гонці на 20 км вільним стилем серед спортсменів в класі "стоячи". Сьоме місце посів Сергій Романюк.

У гонці на 20 км серед спортсменів з вадами зору Олександр Казік (лідер Сергій Кучерявий) посів шосте місце.

У гонці на 15 км серед спортсменок з вадами зору Оксана Шишкова (лідер Віталій Казаков) завоювала срібну медаль. До "золота" їй не вистачило 7.8 секунд. Ольга Прилуцька (лідер Борис Бабар) фінішувала на шостому місці.

У гонці на 15 км стоячи вільним стилем Людмила Ляшенко завоювала бронзову медаль. 12.9 секунд їй програла Юлія Батенкова-Бауман. Ще одна українка Богдана Конашук посіла 8-ме місце.

Сноубордист Іван Ошаров виступив в сноуборд-кросі в класі LL2. В 1/8 фіналу він програв заїзд майбутньому переможцю змагань фіну Матті Суур-Хамарі.

МЕДАЛІ

У медальному заліку лідирує команда США. Американці завоювали вже 6 золотих нагород. Україна посідає третє місце.

За три дні наші паралімпійці завоювали 3 золотих, 2 срібних і 4 бронзових медалі..

2. Оксана Шишкова (лідер Віталій Казаков) (Україна) +7.8 с
3. Михайлина Лисова (лідер Олексій Іванов) (Нейтральні паралімпійські спортсмени)
+3:17.5 хв
...6. Ольга Прилуцька (лідер Борис Бабар) (Україна)

Сноуборд

Жінки, Сноуборд-крос, фінал в класі LL1 (спортсменки з важким ураженням нижніх кінцівок)

1. Бренна Хакеби (США)
2. Эми Парди (США)
3. Сесиль Эрнандес (Франция)

Жінки, Сноуборд-крос, фінал в класі LL2 (спортсменки з легким ураженням нижніх кінцівок)

1. Бибиан Ментель-Шпи (Нидерланды)
2. Лиза Бунсхотен (Нидерланды)
3. Астрид Фина Паредес (Испания)

Чоловіки, Сноуборд-крос, фінал в класі UL (спортсмени з ураженням верхніх кінцівок)

1. Симон Пэтмор (Австралия)
2. Мануэль Поццерле (Италия)
3. Майк Майнор (США)

Чоловіки, Сноуборд-крос, фінал в класі LL1 (спортсмени з важким ураженням нижніх кінцівок)

1. Майк Шульц (США)
2. Крив Вос (Нидерланды)
3. Ноа Эллиотт (США)

Чоловіки, Сноуборд-крос, фінал в класі LL2 (спортсмени з легким ураженням нижніх кінцівок)

1. Матти Суур-Хамари (Финляндия)
2. Кейт Габель (США)
3. Гуриму Нарита (Япония)

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії