Пʼятниця, 19 квітня

Арсенал - Мілан - 3:1 Хроніка матчу, відео голів

Арсенал ще раз обіграв Мілан після перемоги в першому матчі

Арсенал ще раз обіграв Мілан після перемоги в першому матчі Фото: Arsenal FC

15 березня пройшов матч-відповідь Ліги Європи між "Арсеналом" і "Міланом". Зустріч відбулася на стадіоні "Емірейтс" у Лондоні.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Арсенал" - "Мілан".

Нагадаємо, в першому матчі цих команд "Арсеналу" вдалося зробити вагому заявку на вихід у наступний етап. "Каноніри" здобули виїзну перемогу з рахунком 2:0 завдяки голам Генріха Мхтітаряна і Аарона Ремзі, які були забиті в першому таймі.

"Арсенал" - "Мілан" - 3:1 (перший матч - 2:0)

Голи: Уелбек, 39 (з пенальті), 86, Джака, 71 - Чалханоглу, 35

"Арсенал": Оспіна, Бельєрін, Мустафі, Косельні (Чамберс, 11), Монреаль, Ремсі, Джака, Уїлшир, Озіл (Колашинаць, 79), Мхітарян (Ельнені, 69), Уелбек

"Мілан": Дж. Доннарумма, Боріні, Бонуччі, Романьйолі, Родрігес, Монтоліво, Кессі (Локателлі, 79), Чалханоглу (Бонавентура, 70), Сусо, Кутроне (Калінич, 67), Сілва

Відео голів

Довбик знову забив на Жирону, яка зіграла драматичний матч проти Атлетіко у Мадриді