Пʼятниця, 19 квітня

Ювентус - Аякс - 1-2 Хроніка матчу, відео голів

Італійський і голландський клуби зіграли в чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Італійський і голландський клуби зіграли в чвертьфіналі Ліги чемпіонів Фото: twitter.com/juventusfc

16 квітня в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів зіграли туринський "Ювентус" і амстердамський "Аякс". Зустріч проходила в Турині на стадіоні "Альянц" і завершилася перемогою гостей з рахунком 2:1. У першому матчі команди зіграли внічию з рахунком 1:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Ювентус" - "Аякс".

ЮВЕНТУС "АЯКС" - 1:2

Гол: Роналду, 28 - ван де Бек, 34, де Лігт, 67

"Ювентус": Шченсни, Де Шильо, Ругані, Бонуччі, Сандро, Джан, Пьяніч, Матюіді, Бернардескі, Дибала, Роналду.

"Аякс": Онана, Велтман, де Лигт, Блінд, Мазрауі, Шоне, де Йонг, ван де Бек, Зієш, Тадіч, Нереш.

"Ювентус" і "Аякс" раніше провели між собою 13 матчів. Шість перемог здобув італійський клуб, п'ять разів була зафіксована нічия і двічі перемогли голландці. Різниця м'ячів 16-10 на користь "Ювентуса".

В 1/8 фіналу "Ювентус" пройшов " Атлетіко "(0:2 і 3:0), "Аякс" був сильнішим за "Реал" (1:2 і 4:1).

Довбик знову забив на Жирону, яка зіграла драматичний матч проти Атлетіко у Мадриді