Середа, 1 травня

Динамо - Фенербахче - 0:0 кияни встояли проти жовтих "канарок", попереду - Стамбул

Динамівці розпочинають боротьбу в Лізі чемпіонів

Динамівці розпочинають боротьбу в Лізі чемпіонів Фото: fcdynamo.com

20 липня для українських футбольних клубів стартував євросезон 2022/2023. Першим боротьбу розпочав віце-чемпіон України київське "Динамо".

"Біло-блакитні" у другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів грають проти турецького "Фенербахче". Перша гра у Лодзі закінчилася з рахунком 0:0. Зустріч у відповідь відбудеться 27 липня в Стамбулі.

Нагадаємо, що через війну матчі міжнародного рівня не можуть проходити в Україні. На відміну від чемпіонату України, який пройде в українських містах, в яких відносно безпечно сьогодні грати в футбол.

Отже - всі міжнародні домашні матчі проходитимуть на полях інших країн. Переважно це буде Польща.

"Динамо" отримало суперника непростого. Однак з турецькими клубами "Динамо" зазвичай не має проблем. Єдина поразка була від "Бешикташу" (1:3, 0:0) у сезоні 2002/2003 у Кубку УЄФА. З "Фенербахче" шляхи динамівців двічі перетиналися у Лізі чемпіонів - 2 перемоги киян і 2 нічиїх.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Другий кваліфікаційний раунд

Лодзь. Miejski im. Wladyslawa Krola
Головний арбітр: Гленн Нюберг (Швеція)

ДИНАМО Київ, Україна - ФЕНЕРБАХЧЕ Стамбул, Туреччина - 0:0

Динамо: 1. Бущан - 94. Кендзьора, 25. Забарний, 4. Попов (34. Сирота, 83'), 44. Дубінчак - 5. Сидорчук (к), 10. Шапаренко, 15. Циганков (20. Караваєв, 88'), 7. Вербич (11. Ванат, 83'), 29. Буяльський (19. Гармаш, 77') - 41. Бєсєдін

Запасні: 35. Нещерет, 71. Бойко, 2. Вівчаренко, 6. Бурда, 18. Андрієвський, 21. Кравченко, 24. Тимчик, 99. Антюх

Фенербахче: 1. Байиндир - 21. Осаї-Семюел, 4. Сердар Азіз (32. Тіссеран, 46'), 41. Салаї, 7. Кадіоглу - 5. Вілліан Арао, 60. Юкшек, 17. Кахведжі (22. Брума, 63') - 9. Дієго Россі (19. Дурсун, 71'), 13. Еннер Валенсія (25. Гюлер, 71'), 15. Джошуа Кінг (18. Лінкольн, 63')

Запасні: 54. Ертугрул Четін, 23. Гюмюшкайя, 26. Зайц, 27. Крешпу, 37. Новак, 77. Кападжак, 99. Мор

_________________________________________________________

90+5 хв. лунає фінальний свисток. Нулі на табло. Гра у відповідь відбудеться за тиждень у Стамбулі

90 хв. ще 5 хвилин грати. Саме стільки компенсував арбітр зі Швеції

90 хв. і жовта Гармашу - за відкидання м'яча. Як же Денис без жовтої картки)

88 хв. на заключні хвилини вийшов Караваєв замість Циганкова

87 хв. грубо зіграв Сердар Дурсун проти Забарного - суддя оцінив цей фол на жовту картку

86 хв. пішла відкрита гра на зустрічних курсах. Але технічний брак з обох сторін дуже великий

83 хв. подвійна заміна у киян. Попов - Сирота, Вербіч - Ванат

82 хв. притисли гості динамівців. Але без гостроти

79 хв. гострий момент у гостей. Брума метрів з 15-ти крутив м'яч у дальню дев'ятку - Бущан відбив і врятував киян від голу

77 хв. у киян перша заміна. Гармаш вийшов замість Буяльського

73 хв. біля карного майданчика гостей рефері угледів фол Бєсєдіна і показав форварду киян жовту картку

71 хв. ще дві заміни у гостей. На полі Сердар Дурсун і Арда Гюлер. Валенсія і Россі завершили гру

70 хв. який же шанс у Бєсєдіна був. Але Артем з 16-ти метрів у ворота не поцілив

63 хв. ще дві заміни у гостей. Замість Кінга і Кахведжі з'явилися Брума і Лінкольн

63 хв. з лінії штрафного б'є Шапаренко - повз ворота

58 хв. Сидорчук як бульдозер влетів у Россі і отримав жовту картку

57 хв. Циганков у штрафному справа віддавав передачу на Буяльського, але захисники читають епізод

55 хв. ідеальний момент марнують кияни. Сидорчук міг як слід підготуватися і завдати прицільний удар, але поспішив і пробив повз ворота

52 хв. момент у киян. Зліва подає Циганков на ліву стійку і Попов б'є головою - м'яч просвистів над поперечиною

48 хв. в контратаці "Фенербахче" Россі зліва пройшов захисника, увірвався у карний майданчик і пробив - повз ворота

47 хв. Циганков падає біля карного майданчика гостей - суддя і цього разу фол не побачив

46 хв. у гостей перша заміна. Тіссеран змінив Сердара Азіза

22:04. у Лодзі розпочався другий тайм

45+3 хв. перерва

45 хв. ще одну непогану атаку кияни змарнували. Забагато передач перед воротами гостей - і як підсумок, момент втрачено

44 хв. перший кутовий кияни заробили. Циганков справа подав, Забарний пробити не зміг. М'яч відскочив на лінію карного майданчика на Сидорчука - удар Сергія зльоту - по горобцях

42 хв. Дубінчак віддав на Бєсєдіна, той поза грою

39 хв. атака киян завершилась безадресною подачею у карний майданчик

37 хв. зліва Россі прострілив на Кахведжі, той пробив у дотик, але влучив у Кінга. Рикошетом від норвежця м'яч піймав Бущан

31 хв. грубо проти Бущана зіграв Джошуа Кінг. Норвежець отримав жовту картку

30 хв. Россі зі штрафного зліва виконав подачу у руки Бущану

27 хв. чудовий момент змарнували кияни. Контратака центром. Вербіч віддав пас направо на Кендзьору, той повернув на Беньяміна, словенець пробив метрів з 12-ти - повз ворота

25 хв. швидкісна атака киян. Дубінчак зліва виконав прострільну передачу на лінію воротарського майданчика, але Бєсєдіну не вистачило якихось сантиметрів, щоби дотягнутися до м'яча

22 хв. Віктор виконав подачу точно на Попова, але Денису не вдалося виконати прицільний удар

21 хв. кияни заробили штрафний справа. Подаватиме Циганков

18 хв. Вербіч перед штрафним майданчиком гостей віддав пас направо Циганкову і вривався в карну зону - захисники, здається, не за правилами зупинили динамівця. Але шведський арбітр фолу в цьому епізоді не побачив

15 хв. здалеку пробив Ісмаіл Юксек - повз ворота

14 хв. перший момент у гостей. Россі виконав високу подачу зліва. Попов програв повітряну дуель Валенсії, який головою пробив у ближній кут - Бущан м'яч відбив

12 хв. цього разу гості м'яч розіграли. Потім Россі виконав подачу і м'яч вибили захисники. Атака другим темпом завершилась офсайдом

11 хв. у гостей перший кутовий. Россі подає - Бущан м'яч вибив кулаком. Але турки провели атаку другим темпом і заробили ще один кутовий

8 хв. перша потенційно небезпечна атака у киян. Захисники "Фенербахче" зупинили Вербіча, але м'яч підхопив Дубінчак і спробував пробити. Захисник заблокував. Та м'яч перейшов на правий фланг. Циганков увірвався у штрафний і прострілював на Буяльського, але Віталій не зміг пробити у боротьбі з двома захисниками

6 хв. штрафний у гостей зліва. Россі подає на лінію воротарського майданчика - б'є Кінг головою, М'яч летить значно вище воріт

5 хв. поки м'яч більше контролюють гості

3 хв. високий пресинг увімкнули динамівці з перших секунд гри. Трибуни скандують "Динамо", "Динамо"

20:58. вітання гравців, капітанів - і чекаємо початку гри

20:56. команди вже на полі. Слухаємо гімн України

20:50. у центрі поля динамівська емблема. Все готове до початку гри

20:46. на трибунах місць багато. Серед уболівальників переважно в українських та динамівських кольорах

20:44. гравці завершують розминку і йдуть до роздягалень

20:41. у Лодзі зараз +31. Трохи жарко, але грати можна

20:15. добрий вечір шанувальникам футболу. Менш ніж за годину розпочнеться гра у Лодзі між київським "Динамо" і "Фенербахче"