Середа, 1 травня

Фенербахче - Динамо - 1:2 кияни йдуть далі у Лізі чемпіонів

Наступним суперником "Динамо" буде австрійський "Штурм"

Наступним суперником "Динамо" буде австрійський "Штурм" Фенербахче - Динамо Фото: fcdynamo.com

Київське "Динамо" обіграло "Фенербахче" у Стамбулі та вийшло у третій кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію матчу Фенербахче - Динамо.

Наступним суперником киян буде австрійський "Штурм". Матчі відбудуться 2-3 та 9-10 серпня.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Другий кваліфікаційний раунд

Стамбул. "Шюкрю Сараджоглу"
Головний арбітр: Массіміліано Ірраті (Італія)

ФЕНЕРБАХЧЕ - ДИНАМО Київ - 1:2

0:1 Віталій Буяльський 57' (Томаш Кендзьора)

1:1 Аттіла Салаи, 89'

1:2 Олександр Караваєв, 114' (Костянтин Вівчаренко)

Фенербахче: 1. Байиндир (к) - 21. Осаї-Семюел, 32. Тіссеран (18. Лінкольн, 85'), 41. Салаї, 7. Кадіоглу - 5. Арао (37. Новак, 95'), 80. Юкшек, 17. Кахведжі (99. Мор, 46' (22. Брума, 77')) - 9. Россі, 13. Валенсія (19. Дурсун, 77'), 15. Кінг (27. Крешпу, 63')

Запасні: 54. Ертугрул Четін, 14. Пелкас,23. Гюмюшкайя, 25. Гюлер, 26. Зайц, 77. Кападжак

Динамо: 1. Бущан - 94. Кендзьора (20. Караваєв, 91'), 25. Забарний, 4. Попов, 44. Дубінчак (2. Вівчаренко, 106') - 5. Сидорчук (к) (18. Андрієвський, 106'), 10. Шапаренко, 15. Циганков, 7. Вербіч (11. Ванат, 38'), 29. Буяльський (8. Шепелєв, 67') - 41. Бєсєдін (19. Гармаш, 67')

Запасні: 71. Бойко, 6. Бурда, 21. Кравченко, 24. Тимчик, 34. Сирота, 99. Антюх

________________________________________________________________________

22:41. у наступному раунді кияни зіграють з австрійським "Штурмом". Матчі відбудуться 2-3 і 9-10 серпня

120 хв. ВСЕ!!!!!!!!!!!! ДИНАМО ВИЙШЛО У ТРЕТІЙ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РАУНД ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ!!!!!!!

120 хв. Новак з аута закинув м'яч на голову Дурсуну. Легкий кивок голови і м'яч летить у ліву дев'ятку і знову Бущан рятує киян

118 хв. Гармаш скинув на Андрієвського. Той здалеку пробив - вище

116 хв. у турків скінчилося пальне. Гра проходить під тотальним контролем киян

114 хв. не святкував гол Караваєв, оскільки свого часу грав за "Фенербахче"

114 хв. Вівчаренко зліва виконав прострільну передачу, м'яч дійшов до Караваєва на протилежному фланзі і той потужним ударом відправив м'яч у сітку разом з воротарем

114 хв. ГОООООООООООООООООООООООООЛ - Караваєв

111 хв. за розмови попереджений Гармаш

109 хв. невдало кияни розіграли кутовий

109 хв. Гармаш пробив здалеку - невеликий рикошет і кутовий

22:24. подвійна заміна у киян перед другим екстра-таймом. Вийшли Андрієвський і Вівчаренко

105+1 хв. з лівого кута штрафного Брума з-під Сидорчука намагався поцілити у дальню дев'ятку - повз ворота

102 хв. Циганков справа виконав м'яку подачу, Забарний вискочив з-за спин захисників і пробив головою - стійка зіграла за "Фенербахче"

101 хв. Сидорчук прибрав на замаху одного гравця і хотів пробити, але інший футболіст "Фенербахче" удар заблокував

99 хв. який же момент не використали кияни. Спершу удар Шепелєва з правого кута воротарського відбив Байиндир, м'яч відскочив до Забарного. Ілля бив у дотик у порожні ворота, але не влучив у площину - м'яч пролетів поруч з правою стійкою

98 хв. Циганков вирішив пробити з 35 метрів, але потрапив у єдиного гравця, який стояв у стінці

98 хв. Аттіла Салаї скосив Шепелєва і отримав жовту

96 хв. наші довго возилися біля воріт господарів. Зрештою проста помилка - пас в офсайд

95 хв. а це вже точно остання заміна у складі "Фенербахче". Бразильця Вілліана Арао міняє чех Новак

93 хв. Шапаренко віддав блискучу передачу на Ваната, але форвард киян програв мікродуель Байиндиру, пробивши в дотик у голкіпера

22:05. перший екстра-тайм розпочався

22:04. у киян заміна. Караваєв вийшов замість Кендзьори

90+4 хв. Ірраті свистить. На нас чекає ще 30 хвилин гри

90 хв. ще чотири хвилини зіграють у другому таймі команди

90 хв. атака киян. Подача справа. Гармаш в дотик прострілював на дальню стійку, але двоє динамівців не дотягнулися до м'яча

89 хв. і забили турки. Після подачі кутового Салай залишився без опіки і головою відправив м'яч у сітку

88 хв. Брума справа подає - м'яч летить у ворота і Бущан відбив на кутовий

86 хв. Алтай Байиндир на мить випередив Ваната у штрафному "Фенербахче"

85 хв. ще одна заміна у господарів. Тіссерана міняє Лінкольн

85 хв. потужно пробив Дубінчак - м'яч просвистів поруч з правою стійкою

84 хв. Шепелєв справа пройшов двох, увірвався в штрафний майданчик, але зробити акцентовану передачу не зміг, його накрив третій захисник

82 хв. після подачі зі штрафного господарів справа м'яч відскочив до Салаї, той пробив у дотик - вище воріт

78 хв. після подачі зі стандарту Крешпу головою з десяти метрів направив м'яч у праву дев'ятку, але Бущан зробив фантастичний сейв

77 хв. і ще подвійна заміна у турків. Сердар Дурсун змінив Еннера Валенсію, а замість Емре Мора вийшов Брума

76 хв. проти Крешпу грубо зіграв Попов. Арбітр усно попередив захисника, але міг Денис і червону отримати

75 хв. корнер турків завершився контратакою киян, але Сидорчук не зміг вивести Циганкова на ворота. Захисник зіграв на перехопленні

73 хв. небезпечна атака динамівців завершилась слабеньким ударом Циганкова в руки голкіперу

70 хв. кутовий турків завершився ударом Вілліана - Бущан ловить м'яч

70 хв. Валенсія б'є у лівий кут і Бущаніще відбиває удар

69 хв. і жовта картка Попову

68 хв. Попов заплів ноги Валенсії у штрафному майданчику "Динамо". Це пенальті

68 хв. збили Шепелєва перед штрафним, але атака киян продовжилася неточним ударом Дубінчака

67 хв. подвійна заміна у киян. Замість Бєсєдіна вийшов Денис Гармаш, а автора м'яча Буяльського, який накульгував останні хвилини, вийшов Володимир Шепелєв

66 хв. кияни провели хвилину у позиційній атаці, але зрештою втратили м'яч

63 хв. друга заміна у господарів. Мігел Крешпу вийшов замість Джошуа Кінга

63 хв. тепер вже Мор зірвав контратаку киян фолом проти Шапаренка

60 хв. Шапаренко руками притримав Мора - також жовта

57 хв. зняв Віталій футболку, за що одразу отримав "гірчичник"

57 хв. і дуже швидко кияни реалізували зайвого. Кендзьора у штрафному господарів класно прокинув м'яч повз захисника і прострілив на Буяльського, а Віталій ударом у дотик відправив м'яч у сітку

57 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Буяльський

52 хв. в центрі поля Юкшек грубо зіграв проти Буяльського і отримав "гірчичник", який для нього став вже другим за сьогодні. Турецька команда залишається у меншості

49 хв. Мор вивів сам на сам Кінга, але Бущан випередив форварда

47 хв. і знову небезпека біля наших воріт. Кінг з гострого кута б'є - на щастя, повз ворота

46 хв. і ледь не забив Валенсія. Пробив з-під Попова - вище

46 хв. розпочався другий тайм

21:09. на другий тайм турки виходять з однією заміною. Замість Кахведжі вийшов Емре Мор

21:07. футболісти виходять з роздягалень. За мить розпочнеться другий тайм

45+4 хв. перерва

45+3 хв. але також жовта Владиславу. За що - Владислав перепитує у Ірраті, а той лише сміється

45+3 хв. Валенсія грубо штовхнув Дубінчака - Ірраті виписав йому "гірчичника"

45+1 хв. потужний удар Дубінчака - вище

45 хв. до першого тайму компенсовано три хвилини

42 хв. гра трішки вирівнялася

38 хв. заміна у киян. Схоже, Вербіч не може продовжити гру і замість нього вийшов Владислав Ванат

37 хв. а тепер жовта Осаї Самюелю. Зірвав контратаку киян фолом проти Вербіча

36 хв. Бєсєдін намагався продемонструвати дриблінг, м'яч втратив і був змушений фолити

33 хв. динамівці намагалися дотепно розіграти кутовий, а вийшло дуже боляче... турецькому гравцю Кахведжі. Сидорчук намагався пробити в дотик, але турецький футболіст розгадав задум киян і зіграв на випередження. А от реакція Сидорчука не зіграла на випередження і Сергій сильно влупив по ногам турка. За це заслужений "гірчичник"

31 хв. шанс киян. Циганков вийшов один на один з Байиндиром і був збитий голкіпером. Але турецький голкіпер встиг зачепити й м'яч, тож Ірраті показав на кутовий

29 хв. Ісмаіл Юкшек дуже грубо вдарив по ногах Вербіча і Ірраті одразу ж його покарав

28 хв. у киян поки немає контргри. Турки ж проводять атаку за атакою

23 хв. ще один корнер у гостей. Подача на ближню стійку - м'яч ловить Бущан

22 хв. і ще один дуже небезпечний епізод біля воріт киян. Провал Попова, Кінг вискочив один на один, але пробив коряво - Бущан відбив удар. Але мяч зліва підхопив Валенсія і сильно пробив з гострого кута, Бущан рятує, відбиваючи перед собою, а далі захисники винесли м'яч

21 хв. спроба контратаки киян. Циганков віддав в штрафний на Вербіча, но словенця випередив захисник

20 хв. Кахведжі б'є зі штрафного - класно перекидає стінку, але м'яч потрапляє у стійку

19 хв. Попов завалив Валенсію і дуже небезпечний штрафний у господарів. До воріт 22 метри

17 хв. знову небезпека біля воріт киян. Валенсія скинув м'яч на Россі, а той пробив зльоту з 15 метрів - мяч просвистів над поперечиною

15 хв. Дієго Россі виконав гостру подачу зі штрафного в район лінії воротарського майданчика, а Валенсія пробив головою - вище воріт

14 хв. Циганков ззаду вдарив по ногах Кадіоглу у центрі поля - і отримав "гірчичник"

11 хв. Валенсія хотів з 40 метрів закинути м'яч за комірець Бущану, але Георгій спокійно піймав м'яч

9 хв. забивають турки, але з порушенням правил. Валенсія на лівому фланзі з порушенням правил пройшов Забарного і прострілив на Кінга, а той закотив м'яч у порожні ворота. На щастя, судді розібралися у епізоді

2 хв. кияни спробували організувати контратаку, але Беседіна випередив захисник. А міг форвард втікати один на один

2 хв. Кахведжі подає - захисники вибили м'яч, але господарі провели атаку другим темпом. Спершу блокують удар Юксека, але м'яч відскочив до Кінга, а той з 10-ти метрів пробив повз ліву стійку. Дуже гострий момент

1 хв. перша атака турків завершується корнером

20:01. починаємо!

19:58. команди виходять на поле

19:57. гра ще не почалася, а фани "канарок" вже горлопанять на повну

19:49. на трибунах сьогодні вільних місць немає - порожні лише два гостьових сектори. Турецькі фанати поженуть "Фенербахче" вперед і це шанс для киян у контратаках

19:02. до вашої уваги стартовий склад динамівців: 1. Бущан - 94. Кендзьора, 25. Забарний, 4. Попов, 44. Дубінчак - 5. Сидорчук (к), 10. Шапаренко, 15. Циганков, 7. Вербич, 29. Буяльський - 41. Бєсєдін

18:42. динамівці сьогодні гратимуть у біло-блакитних кольорах

18:31. шановні футбольні вболівальники, вітаємо вас зі Стамбулу, де за півтори години розпочнеться гра між "Фенербахче" та "Динамо".