Неділя, 5 травня

Динамо – Бенфіка – 0:2 важка поразка Києва у Лізі чемпіонів

Гра у відповідь пройде 23 серпня в Лісабоні

Гра у відповідь пройде 23 серпня в Лісабоні 22:00 Динамо - Бенфіка Фото: fcdynamo.com

Київське "Динамо" програло "Бенфіці" з рахунком 0:2 у першому матчі плей-офф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

"Апостроф" провів онлайн трансляцію із польського Лодзя, де кияни вже традиційно проводять домашні матчі єврокубків.

Головне - для "Динамо" євросезон у будь-якому разі продовжиться. Якщо кияни пройдуть "орлів", то це буде солідний грошовий бонус та матчі Ліги чемпіонів, а якщо програють - грошовий бонус буде скромнішим у груповому турнірі Ліги Європи.

"Динамо" має багату історію протистоянь як з "Бенфікою", так і португальськими клубами в цілому. Із "орлами" кияни раніше зіграли шість матчів у Лізі чемпіонів. Зіграли, скажімо, вкрай невдало – 1 перемога, 1 нічия та 4 поразки. Попереднє протистояння відбулося в рамках групового турніру минулого року – 0:0 у Києві та 2:0 у Лісабоні. А от якщо подивитися на статистику із португальськими клубами, то тут паритет.

Не зіграли сьогодні Сергій Сидорчук та Денис Гармаш – обидва пропускали гру через перебір жовтих карток.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Плеф-офф раунд

Лодзь. Stadion Miejski im. Wladyslawa Krola
Головний арбітр: Фелікс Цваєр (Німеччина)

ДИНАМО Київ - БЕНФІКА - 0:2

0:1 Жілберто, 8'

0:2 Гонсалу Рамуш, 37'

Динамо: 1.Бущан — 94.Кендзьора, 25.Забарний, 4.Попов (34.Сирота, 80'), 44.Дубінчак (2.Вівчаренко, 64') — 10.Шапаренко, 18.Андрієвський — 15.Циганков (к) (20.Караваєв, 64'), 29.Буяльський, 8.Шепелєв (37.Царенко, 63') — 41.Бєсєдін (11.Ванат, 63')

Запасні: 35.Нещерет, 71.Бойко, 3.Боль, 6.Бурда, 14.Яцик, 21.Кравченко, 24.Тимчик

Бенфіка: 99.Влаходімос - 3.Грімальдо, 91.Морато, 30.Отаменді (к), 2.Жілберто (6.Бах, 69') - 20.Жоау Маріу, 61.Флорентіну, 13.Енцо Фернандес - 7.Давид Нерес (39.Енріке Араужу, 63'), 88.Гонсалу Рамуш (9.Яремчук, 63'), 27.Рафа Сілва (22.Шикінью, 84')

Запасні: 77.Лейте, 5.Вертонген, 17.Діогу Гонсалвеш, 23.Рістіч, 28.Вайгль, 33.Муса, 55.Паулу Бернарду, 66.Антоніу Сілва

__________________________________________________________

23:52. нагадаємо, друга гра відбудеться 23 серпня

90+3 хв. фінальний свисток. 0:2 і у киян буде важка задача на гру у Лісабоні

90 хв. лише три хвилини компенсував Цваєр

85 хв. одразу три удари динамівців гравці "Бенфіки" заблокували у власному карному майданчику

84 хв. у гостей Шикінью вийшов замість Рафи Сілви

83 хв. динамівці щось мудрували мудрували і невдало розіграли кутовий

82 хв. контратака киян. Караваєв отримує м'яч перед карним майданчиком і б'є - рикошет і голкіпер "Бенфіки" тягне м'яч з лівої дев'ятки

80 хв. і п'ята заміна у киян. Замість Попова вийшов Сирота

79 хв. Ванат намагався самотужки пройти оборону гостей, але втратив м'яч

76 хв. ну дуже грубо грає захисник "Бенфіки" проти Буяльського в метрі від карного майданчика, але Цваєр не дає штрафний

74 хв. після розіграшу кутового Отаменді б'є головою - неточно

73 хв. знову подвійна заміна у киян. Виходять Антон Царенко і Владислав Ванат. Поле покинули Бєсєдін і Шепелєв

69 хв. третя заміна у гостей. На поле вийшов Бах

68 хв. Буяльський зліва віддав класну передачу на Караваєва. Олександр грудьми м'яч зупинив і пробив - Влаходімос врятував гостей від голу

66 хв. у карному майданчику гостей м'яч потрапляє в руку комусь з захисників, але Цваєр не дає пенальті

64 хв. і у динамівців подвійна заміна. Вийшли Караваєв і Вівчаренко

63 хв. подвійна заміна у гостей. На поле вийшли Роман Яремчук і Енріке Араужу

58 хв. занадто низько подав кутовий Циганков - захисники спокійно винесли м'яч

58 хв. гостра подача Дубінчака зліва - буде кутовий

51 хв. Попов у карному майданчику сфолив проти Рафи Сілви, але судді відверто пошкодували "Динамо", не призначивши 11-метровий

48 хв. з 20-ти метрів пробив Нерес - Бущан відбив м'яч

47 хв. хвилину динамівці не могли вийти з-під пресингу. Зрештою Бущан вибив м'яча далеко вперед і кияни його втратили

47 хв. вболівальники активно підтримують киян сьогодні

23:01. кияни розіграли м'яч в центрі поля - почався другий тайм

45+1 хв. перерва

44 хв. ще один шанс у гостей. Передача справа і Нерес з семи метрів розстрілює ворота. На щастя, м'ячу у ворота завадив влетіти Забарний

43 хв. "Бенфіка" продовжує насідати на ворота Бущана

42 хв. Давид Нерес ефектно проскочив двох захисників і пробивав з гострого кута - повз ворота

40 хв. Андрієвський в центрі грубо зіграв проти Рафи Сілви і отримав жовту картку

37 хв. от тобі й на - пропустили другий. Циганков в центрі поля обрізався, намагаючись віддати пас назад, м'яч у карному майданчику перехопив Нерес і віддав під удар Гонсалу Рамушу, а той спокійно пробив повз Бущана - 0:2

34 хв. Дубінчак розігнав атаку лівим флангом і перевів м'яч в центр. Буяльський дотепно м'яч пропустив, а Циганков прийняв, змістився лівіше і метрів з 25-ти з лівої крутив м'яча у лівий кут - поруч зі стійкою

24 хв. з-за меж карного майданчика пробив Жоау Маріу - повз ворота

21 хв. корнер кияни розіграли невдало

20 хв. після розіграшу стандарту з-за меж карного майданчика бив Шепелєв - рикошет і кутовий

20 хв. прохід Дубінчака лівим флангом грубим фолом зупинив Енцо

19 хв. вболівальники активно підтримують "Динамо"

15 хв. Жоау Маріу намагався з гострого кута зі штрафного закрутити м'яч у ворота - Дубінчак, що стояв на ближній стійці, головою відбив м'яч

11 хв. ледь не зрівняли кияни, але Влаходімос відбив удар Циганкова справа у дальній кут

10 хв. кинджальну атаку провели португальці. Зліва прострільна передача в карний майданчик, Жоау Маріу віддав під удар Жілберту, а другий номер "Бенфіки" потужно пробив у ближню дев'ятку - м'яч від рук Бущана влетів у ворота - 0:1

8 хв. кияни підловили "Бенфіку" в центрі поля і втекли в контратаку 4 в 3. Циганков віддав справа класну передачу на Бєсєдіна, але форвард на кілька сантиметрів заліз в офсайд. До того ж, удар Артема відбив Влаходімос

6 хв. цього разу гості розіграли стандарт, після чого Нерес виконав невдалу подачу в карний майданчик

5 хв. Жоау Маріу подає - на захисників. Але португальці провели атаку другим темпом і знову Нерес заробив кутовий

5 хв. Нерес заробив для "Бенфіки" перший корнер

4 хв. справа Фернандес віддав пас на Рафу Сілву, той у боротьбі з захисником пробив у ближній кут - повз ворота

3 хв. динамівці з перших хвилин великими силами на своїй половині поля. Гості взяли м'яч під свій контроль

22:00. стартовий свисток Цваєра - гості починають в центрі поля і одразу м'яч втрачають

21:59. один з новачків "Бенфіки" бразилець Давид Нерес опинився в Лісабоні... завдяки війні в Україні. Новачок "Шахтаря" не встиг зіграти жодного матчу за "гірників", а влітку перебрався у "Бенфіку"

21:56. на цій стадії змагань вже лунає гімн Ліги чемпіонів

21:55. виходять команди на поле. Динамівці традиційно з прапорами України

21:53. приїхали до Лодзю і кілька сотень вболівальників "Бенфіки". Переважна більшість вболівальників сьогодні підтримуватимуть "Динамо"

21:47. трибуни сьогодні заповнені приблизно на половину

21:42. нагадаю, у третьому кваліфікаційному раунді "Динамо" перемогло австрійський "Штурм" - 1:0 у Лодзі і 2:1ДЧ у Граці. "Бенфіка" розгромила данський "Міт'юлланд" - 4:1 і 3:1.

21:39. футболісти завершують передматчеву розминку і за кілька хвилин відправляться у роздягальні

21:06. українець Роман Яремчук почне гру на лаві запасних "Бенфіки"

20:56. у складі "Динамо" одна вимушена заміна. Дискваліфікованого Сидорчука замінив у старті Андрієвський

15:55. наставник португальського клубу Роджер Шмідт переконаний, що "Динамо" - дуже сильний суперник, попри втрату легіонерів.

"Динамо" – дуже хороша команда. Як ми побачили раніше, у матчах-відповідях із "Фенербахче" та "Штурмом" їм не було легко, але в обох випадках кияни проходили далі. Це говорить про те, що "Динамо" має якість, ментальність і хорошу фізичну підготовку", - зазначив тренер "Бенфіки".

15:52. динамівці сьогодні зіграють у традиційних біло-блакитних кольорах. А гості з Лісабону - у традиційних червоних

15:11. "Дуже шкода, що ми втратили Сидорчука та Гармаша з дисциплінарних причин. Це найдосвідченіші гравці нашої команди. Але ми намагатимемося компенсувати їхню відсутність іншими виконавцями. Чекаю на дуже складний поєдинок. Проте ми готові до цього", - додав керманич "Динамо".

15:08. на передматчевій прес-конференції Мірча Луческу зазначив, що "Бенфіка", то чудова команда.

"Улітку їх посилили фантастичні молоді гравці Флорентіну та Нерес. Якість складу значно зросла, португальці демонструють дуже видовищний футбол. У "Бенфіки" більше можливостей, ніж зараз у "Динамо". Однак у футболі можливо все", - наголосив Луческу.

14:51. шановні футбольні вболівальники, вітаємо вас з Лодзя, де сьогодні київське "Динамо" зіграє перший матч у протистоянні з португальською "Бенфікою"

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів