НБУ:USD  39.20

Шахтар - Селтік - 1:1 історична нічия

У другому турі "Шахтар" зіграв унічию "кельтами"

У другому турі "Шахтар" зіграв унічию "кельтами" Фото: uefa.com

Донецький "Шахтар" у другому турі Ліги чемпіонів зіграв у нічию з шотландським "Селтіком".

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію із Варшави.

Нагадаємо, у першому турі "Шахтар" сенсаційно розгромив "Лейпциг", а "Селтік" зазнав розгромної поразки від "Реала".

Раніше "Шахтар" зіграв уже чотири матчі проти "кельтів" у Лізі чемпіонів. І у 2004, і у 2007 році команди обмінялися домашніми перемогами.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Група F, 2 тур

Варшава. Стадіон Війська Польського імені маршала Юзефа Пілсудського
Головний арбітр: Гленн Нюберг (Швеція)

ШАХТАР Донецьк - СЕЛТІК Глазго - 1:1

0:1 Артем Бондаренко, 10' - автогол

1:1 Михайло Мудрик, 29'

Шахтар: 81. Анатолій Трубин - 23. Лукас Тейлор, 5. Валерій Бондар, 22. Микола Матвієнко, 26. Юхим Конопля - 6. Тарас Степаненко, 21. Артем Бондаренко, 8. Георгій Судаков, 9. Мар'ян Швед - 11. Олександр Зубков, 10. Михайло Мудрик

Запасні: 1. Олексій Шевченко, 30. Андрій П'ятов - 4. Сергей Кривцов, 15. Богдан Михайличенко, 16. Дмитрий Крыськив, 17. Невен Джурасек, 20. Дмитрий Топалов, 27. Олег Очеретько, 34. Іван Петряк, 2. Лассіна Траоре, 14. Данило Сікан

Селтік: 1. Джо Харт, 88. Йосип Юрановіч, 20. Кэмерон Картер-Вікерс, 6. Моріц Єнц, 3. Грег Тейлор - 33. Метт'ю О'Райлі, 42. Каллум Макгрегор, 41. Рео Хатате, 9. Сеад Хакшабанович - 8. Кіого Фурухасі, 17. Жоау Філіпе Жота

Запасні: 29. Скотт Бейн, 31. Бенджамін Сігріст - 25. Александро Бернабеі, 56. Ентоні Ралстон, 57. Стівен Уелш, 13. Аарон Муй, 14. Девид Тернбулл, 28. Олівер Абільгор, 49. Джеймс Форрест, 7. Георгіос Якумакіс, 38. Дайдзен Маеда, 11. Ліель Абада

__________________________________________________________

21:39. вперше "Шахтар" і "Селтік" зіграли у нічию

90+8 хв. фінальний свисток!

90+7 хв. "Селтік" провів потужну атаку, Трубін випустив м'яча з рук, але підчистив Бондар

90+5 хв. Петряк вирізав передачу на Мудрика, але Михайло не дістав до м'яча

90 хв. до другого тайму Нюберг компенсував 5 хвилин

86 хв. заключна заміна у гостей. Абада вийшов замість Жоти

85 хв. відверто пробачає "Шахтар" Якумакіс. З 10-ти метрів з лівої пробив повз ворота. А позиція для удару була чудова

84 хв. Очеретько вдало зіграв на перехопленні, але от з ударом в Івана не вийшло

80 хв. через себе пробивав Маеда - на шляху м'яча опинився Бондар

79 хв. зі штрафного Мудрик виконав гостру подачу, але до м'яча ніхто не дістав

77 хв. вимушена заміна у "гірників": Судаков отримав травму і покидає поле, накульгуючи. Замість нього вийшов Очеретько

74 хв. у "Шахтаря" замість Бондаренка вийшов Джурасек

73 хв. "гірники" ледь не догралися. Серія передач біля своїх воріт завершилася втратою м'яча. Жота пробивав, але Бондар заблокував удар

68 хв. одразу потрійна заміна у "Селтіка": замість Хатате, Фурухасі і О'Райлі вийшли Якумакіс, Тернбулл і Мур

64 хв. Трубін реагує на дальній удар Жоти

64 хв. дещо заспокоїлася гра

60 хв. освіжає атаку Йовічевич - замість Зубкова і Шведа вийшли Петряк і Траоре

56 хв. на швидкості Жота проскочив чотирьох суперників і пробив - м'яч рикошетом від Коноплі вилетів за межі поля

52 хв. в центрі поля Моріц Єнс завалив Зубкова

51 хв. позиційна атака "гірників". Мудрик класно віддав у карний майданчик на Бондаренка, але Артем випустив м'яча

48 хв. тепер Жота крутив м'яча з-за меж карного майданчика - Матвієнко удар заблокував

46 хв. Жота хльостко пробив з лінії карного майданчика - Трубін відбив удар

46 хв. заміна у гостей. Третій японець - Дайдзен Маеда - вийшов замість Хакшабановича

20:46. повертаємося у Варшаву, де починається другий тайм

45 хв. одну хвилину компенсував арбітр у першому таймі

39 хв. цього разу подача з кутового прийшлася на гравця "Селтіка"

38 хв. після розіграшу кутового Конопля пробив головою, але м'яч рикошетом від захисника вилетів за межі поля. Ще один корнер

38 хв. удар Шведа здалеку - Харт дістав м'яч у правій шестірці. Буде кутовий

34 хв. гостро зліва Конопля прострілював на Зубкова, але форварда випередив Джо Харт

32 хв. другий м'яч забивають "гірники", але Мудрик перед тим, як віддати пас на Шведа, випустив м'яч за межі поля

29 хв. Судаков віддав класний розрізний пас на Мудрика, той втік від Юрановіча і з лівої потужно пробив під поперечину

29 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ - Мудрик

26 хв. Мудрик зі штрафного зліва виконує подачу - м'яч відбили захисники

20 хв. донеччани взяли гру під свій контроль, але от підійти до воріт гостей поки не можуть

15 хв. "Шахтар" ошелешений, але поступово приходить у себе

10 хв. забивають гості. Відзначився японський хавбек Хатате, точним ударом завершивши контратаку "кельтів"

5 хв. після подачі з кутового О'Райлі б'є головою - Трубін рятує

2 хв. перша нагода у гостей. Здалеку б'є Фурухасі і Трубін відбиває на кутовий

19:45. гра почалася

18:25. відбувся матч юнацької Ліги УЄФА, в якому "Шахтар" переміг однолітків "Селтіка" з рахунком 2:1. У середині першого тайму відзначився Ющенко. На початку другого автоголом "відзначився" Карр. А на 75-й хвилині Брукс встановив остаточний рахунок.

14:25. доброго дня, ми з України!

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів