НБУ:USD  39.15

Реал - Шахтар - 2:1 за крок від сенсації

У третьому турі Ліги чемпіонів Шахтар грає у Мадриді

У третьому турі Ліги чемпіонів Шахтар грає у Мадриді 22:00 Реал - Шахтар Фото:

Третій рік поспіль донецький "Шахтар" грає з мадридським "Реалом" у груповому турнірі Ліги чемпіонів. Як і рік тому "гірники" поступилися у Мадриді з рахунком 1:2.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Мадриду.

Після трьох турів "Реал" лідирує у групі F, випереджаючи "Шахтар" на 5 очок. Донеччани йдуть на другому місці.

Менш ніж за тиждень, 11 жовтня, команди зустрінуться у Варшаві.

Раніше "Реал" та "Шахтар" зіграли шість матчів у Лізі чемпіонів. У 2015 році двічі переміг "Реал" (4:0 та 4:3), у 2020-му дві гри виграв "Шахтар" (3:2, 2:0), а у 2021-му знову дві перемоги "Реала" ( 5:0, 2:1).

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Група F. 3 тур

Мадрид. "Сантьяго Бернабеу"
Головний арбітр: Іван Кружляк (Словаччина)

РЕАЛ Мадрид - ШАХТАР Донецьк - 2:1

1:0 Родріго, 13'
2:0 Вінісіус Жуніор, 28'
2:1 Олександр Зубков, 39'

Реал: 13. Андрій Лунін - 2. Даніель Карвахаль, 3. Едер Мілітао, 4. Давид Алаба, 23. Ферлан Менді - 15. Федеріко Вальверде, 18. Орельєн Тчуамені, 8. Тоні Кроос - 21. Родріго, 9. Карім Бензема, 20. Вінісіус Жуніор

Запасні: 26. Луїс Лопес, 30. Лукас Каньїсарес - 5. Хесус Вальєхо, 16. Альваро Одріосола, 6. Начо, 22. Антоніо Рюдігер, 10. Лука Модріч, 12. Едуарду Камавінга, 11. Марко Асенсіо, 17. Лукас Васкес, 7. Еден Азар, 24. Маріано Діас

Шахтар: 81. Анатолій Трубін - 15. Богдан Михайличенко, 5. Валерій Бондар, 22. Микола Матвієнко, 26. Юхим Конопля - 6. Тарас Степаненко, 9. Мар'ян Швед, 21. Артем Бондаренко, 8. Георгій Судаков, 10. Михайло Мудрик, 11. Олександр Зубков

Запасні: 30. Андрій П'ятов, 1. Олексій Шевченко - 4. Сергій Кривцов, 32. Едуард Козик, 23. Лукас Тейлор, 20. Дмитро Топалов, 27. Олег Очеретько, 34. Іван Петряк, 17. Невен Джурасек, 16. Дмитро Криськів, 2. Лассіна Траоре, 14. Данило Сікан

_____________________________________________________________

23:59. положення команд у групі F після трьох турів

23:52. у "Реала" 9 очок і перше місце у групі, у "Шахтаря" залишається чотири, у "Лейпцига" три, а у "Селтіка" один пункт

90+3 хв. фінальний свисток! Скромна перемога Королівського клубу

90+2 хв. попереджений Мудрик

90+2 хв. Бензема зліва прострілив на Асенсіо - той пробив з 10-ти метрів - стійка

90 хв. лише дві хвилини компенсував Кружляк до другого тайму

89 хв. Бензема прийняв м'яча на лінії карного майданчика, змістився вправо і пробив у ближній кут - Трубін!!!

88 хв. іще дві заміни у "Шахтаря": вийшли Джурасек і Траоре

88 хв. Бензема пробиває в дотик з лівої з 18-ти метрів - м'яч просвистів біля лівої стійки

86 хв. Петряк справа віддав пас під удар Бондаренку. Артем з 20-ти метрів намагався закрутити м'яч у дальній кут - схибив

85 хв. Вальверде стріляє здалеку - по горобцях

82 хв. Вінісіус намагався з десяти метрів пробити на техніку у правий кут, але Трубін у ефектному стрибку м'яч піймав

81 хв. друга заміна у господарів. Замість Родріго вийшов Марко Асенсіо

80 хв. небезпечний штрафний у "Шахтаря". 25 метрів до воріт. Б'є Мудрик - вище. Як показали відеоповтори, м'яч потрапив у Мілітао, але судді не побачили цей момент

77 хв. Конопля міг забивати, але зльоту не зміг як слід пробити. Здавалося, що йому завадив захисник, але Кружляк фол не угледів

75 хв. перша заміна від Анчелотті: замість Тчуамені вийшов Камавінга

75 хв. Вальверде зі штрафного запустив м'яч за ворота

74 хв. Кружляк угледів фол у грі Петряка проти Крооса. Небезпечний штрафний у господарів

74 хв. непогану атаку провів "Шахтар", але до удару по воротах Луніна справа не дійшла

67 хв. дві заміни робить Йовічевич - замість Шведа і Зубкова вийшли Петряк і Сікан

67 хв. з 20-ти метрів Михайличенко пробив повз ворота. А міг і краще прицілитись. Ніхто не заважав гравцю "Шахтаря"

65 хв. Вінісіус з десяти метрів б'є повз ворота з ідеальної позиції для удару

64 хв. Трубін рятує після удару Родріго з 10-ти метрів у ближній кут

58 хв. Швед пробив головою після подачі Мудрика зліва - вище воріт

56 хв. Алаба зі штрафного подав в район 11-метрової позначки, Родріго пробив головою - повз ворота

55 хв. за фол проти Вінісіуса попереджений Бондар - це перша жовта картка у матчі

53 хв. Мудрик втік від двох захисників, але третій завадив йому пробити. У підсумку, Михайло бив в падінні впритул у Луніна - пробив у корпус голкіпера

51 хв. Вальверде з 20-ти метрів направив м'яча у праву дев'ятку - Трубін відбиває на кутовий

47 хв. Менді зліва подав чітко на голову Вінісіусу, але бразилець пробив дуже неточно

46 хв. ледь не забили господарі у першій же атаці, але Бондаренко випередив Бензема, не давши французу пробити по воротах

23:02. повертаємося на "Сантьяго Бернабеу", де за мить розпочнеться другий тайм

45+1 хв. кутовий заробив "Шахтар". Але закінчилась компенсована хвилина і Кружляк дав свисток на перерву

45 хв. хвилину компенсував Кружляк

45 хв. Трубін реагує на сильний удар Бензема. Добивання Вінісіуса - вище воріт

44 хв. Мудрик виконав класну подачу на хід Бондаренку, але Артему не вистачило міліметрів, щоб дотягнутися до м'яча

43 хв. Швед подає з кутового на ближню стійку - вибили захисники

43 хв. Швед пробив з 20-ти метрів - рикошет і кутовий

39 хв. класно забиває форвард "Шахтаря". Мудрик віддав наліво на Михайличенка, а той виконав точну передачу на Зубкова, який згрупувавшись зльоту поцілив у лівий кут воріт Луніна

39 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Зубков

38 хв. тут же "Реал" втік у контратаку 5 в 3, яку ударом зліва замикав Вінісіус - схибив бразилець

37 хв. гостру подачу справа виконав Конопля, але ніхто не зміг дотягнутися до м'яча

36 хв. Мудрик втік від двох захисників, але його удар з гострого кута сильним не вийшов

35 хв. Трубін!!!!! Рятує ворота після удару Бенземв в дотик з кількох метрів

34 хв. Вінісіус вривається в карний майданчик зліва, б'є у ближній кут - Трубін рятує

33 хв. Швед пробив здалеку - неточно

32 хв. ще одна класна атака "Реала" завершилась ударом Бензема зльоту повз ворота

31 хв. Вінісіус мав забивати другий гол, але м'яч з порожніх воріт вибив Бондар

30 хв. Вальверде справа намагався поцілити у ближній кут - та Трубін врятував ворота

28 хв. загралися "гірники" в атаці і проспали ідеальну контратаку. Серія передач в дотик - Родріго вивів Вінісіуса сам на сам, а той також в дотик відправив м'яч у лівий кут воріт

25 хв. Трубін рятує "Шахтар", відбивши складний удар Бензема з 16-ти метрів

24 хв. "Шахтар" позиційною атакою ледь не догрався. Отримали контратаку на свої ворота і дивом не пропустили другий м'яч

21 хв. забивши м'яч, "Реал" дещо збавив оберти. "Гірники" намагаються робити вилазки на ворота Луніна, та поки безрезультатно

18 хв. Вінісіус зліва проскочив двох захисників і бив у дальній кут, та м'яч заблокував Бондар

12 хв. пропускає "Шахтар" у дуже простій ситуації. Родріго віддавав передачу на Бензема, але Степаненко, намагавшись зіграти на перехопленні, повернув м'яча бразильцю і той пробив з лінії карного майданчика - м'яч від руки Трубіна влетів у ворота

11 хв. Лунін вчасно вийшов з воріт, випередивши Мудрика

10 хв. удар Родріго з лінії карного майданчика заблокували захисники. М'яч відскочив до Вальверде. Той пробив зльоту - в руки Трубіну

9 хв. Алаба б'є здалеку - на трибуну

7 хв. збили на лівому фланзі Михайличенка, не пустивши "Шахтар" в контратаку. Це мала б бути жовта, але Кружляк обмежився усним попередженням гравцю "Реала"

6 хв. дуже високо пресингують господарі. "Шахтар" поки весь час в захисті

4 хв. "Реал" почав гру дуже активно. Намагаються мадридці забити швидкий гол

2 хв. Матвієнко на мить випередив Бензему і вибив м'яч на кутовий. А Карім вже був готовий забивати

22:01. гра почалася

22:00. хвилина мовчання в пам'ять жертв трагедії футбольного матчу в Індонезії, коли в жахливій тисняві загинули майже 200 вболівальників

21:59. привітання капітанів Каріма Бензема і Тараса Степаненка з суддівською бригадою

21:57. тепер слухаємо ще один гімн - Ліги чемпіонів

21:56. команди виходять на поле під заключні акорди гімну Королівського клубу

21:53. вболівальники "Реала" співають клубний гімн - дуже яскраве видовище

21:50. відбувся перший матч у нашій групі. "Айнтрахт" удома переміг "Селтік" з рахунком 3:1. Німці набрали перші очки у груповому турнірі

21:31. "гірники" сьогодні не є фаворитами. Але за словами Йовічевича, команда приїхала до Мадриду показати свою гру

21:30. "Бернабеу" до початку гри готовий

21:25. команди вже почали передматчеву розминку на "Сантьяго Бернабеу"

21:24. а це 11-ка від Ігора Йовічевича

21:23. стартова 11-ка господарів. Як ми й анонсували, у воротах Андрій Лунін

16:51. за базі Королівського клубу на стадіоні "Альфредо ді Стефано" відбувся матч юнацької Ліги УЄФА. Юнацька команда "гірників" після двох перемог зазнала нищівної поразки з рахунком 1:6. Причому всі голи забивали гравці "Реалу", зокрема й автогол у свої ворота)

15:05. сьогодні з великою долею ймовірності у воротах "Реалу" зіграє українець Андрій Лунін, оскільки Тібо Куртуа отримав травму

14:50. у Мадриді "Шахтар" зіграє проти "Реалу" матч третього туру Ліги чемпіонів

14:01. Доброго дня, ми з України!

Федерацію боксу України очолив Олег Ільченко - людина з кримінальним минулим та без менеджерського досвіду