Неділя, 28 квітня

Ренн-Динамо - 2:1 вечір жахів для Києва

Динамо не зуміло роздобути перші очки у Лізі Європи

Динамо не зуміло роздобути перші очки у Лізі Європи 22:00 Ренн - Динамо Фото: twimg.com

Аутсайдер групи B Ліги Європи київське "Динамо" зазнало третьої поспіль поразки в груповому турнірі. У третьому турі команда Мірчі Луческу поступилася на виїзді французькому "Ренну".

"Апостроф" веде онлайн трансляцію з Ренна.

Вирішальний гол кияни пропустили на 89-й хвилині. Попов припустився дитячої помилки, подарувавши м'яч супернику, який скористався наданим шансом.

Нагадаємо, у першому турі "Динамо" поступилося "Фенербахче" (1:2), а у другому програло АЕКу (0:1).

Тепер у киян примарні шанси на вихід з групи.

2:1 Дезіре Дуе, 89'

Ренн: 30. Манданда - 22. Асіньйон, 2. Родон, 5. Теате, 25. Мелінг - 20, Те, 6. Угочукву, 14. Буріжо, 7. Терр'є - 21. Майєр, 19. Гуїрі

Запасні: 1. Алемдар, 89. Сален, 3. Трюффер, 9. Калімуендо, 15. Ву, 18. Белосян, 28. Альбін, 31. Г.Дуе, 33. Д. Дуе, 35. Франсуаза

Динамо: 71. Бойко - 94. Кендзьора, 25. Забарний, 4. Попов, 44. Дубiнчак – 5. Сидорчук, 8. Шепелєв, 29. Буяльський, 7. Кабаєв, 15. Циганков – 41. Бєсєдін

Запасні:35. Нещерет, 74. Ігнатенко, 2. Вівчаренко, 6. Бурда, 9. Перріс, 11. Ванат, 18. Андрієвський, 19. Гармаш, 20. Караваєв, 21. Кравченко, 24. Тимчик, 34. Сирота

___________________________________________________

23:55. турнірна таблиця групи В

90+4 хв, ВСЕ! Третя поспіль поразка киян у Лізі Європи. Шанси на вихід з групи тепер мінімальні

90+2 хв. Попова меняет Вивчаренко - а смысл уже этой замены?

90 хв. чотири хвилини мають кияни, щоби врятувати гру

89 хв. як же так. Груба помилка оборонців киян. Дезіре Дуе скористався обрізкою Попова, змістився справа до воріт і пробив повз Бойка у порожній кут

88 хв. Забарний зірвав атаку суперника

86 хв. друга заміна від Луческу: Караваєв замість Циганкова

86 хв. Мелінг намагався низовим ударом закрутити м'яч у правий кут - не влучив

85 хв. чергова заміна у "Ренна"

83 хв. після подачі з кутового м'яч відскочив до Сидорчука і капітан пробив з 20-ти метрів. М'яч просвистів над поперечиною

82 хв. Циганков з лівої намагався закрутити м'яч у дальню дев'ятку - рикошет і кутовий

79 хв. ще одна заміна у господарів

79 хв. перша заміна у киян. Владислав Ванат вийшов замість тезки Кабаєва

77 хв. Кабаєв з лівої ноги б'є з 18-ти метрів. Намагався поцілити у ліву дев'ятку, але Манданда спокійно ловить м'яч

74 хв. Буріжо віддав справа класну передачу в карний майданчик на Терр'є, але форварда випередив Бойко

69 хв. Бойко рятує киян після підступного удару Буріжо

64 хв. перші заміни у господарів

59 хв. Те б'є з 15-ти метрів - в руки Бойку

50 хв. відкритий у нас футбол - атака на атаку, але ударів немає що у французів, що у киян

23:03. почався другий тайм

45+1 хв. Хосе Санчес дає свисток на перерву

40 хв. після голу французи наче виграли гру. Останні хвилини господарів на полі і не видно. Однак і кияни не форсують подій

33 хв. киянам вдалася класна атака. Дубінчак зліва прострілив у карний майданчик, Бєсєдін технічно віддав на Буяльського, а Віталій переадресував м'яч Циганкову. З першим ударом Віктора Манданда впорався. Але Віктор зіграв на добиванні і вколотив м'яча під поперечину

31 хв. Бєсєдін як мішок упав у карному майданчику. Чи то пробити хотів, чи то пенальті заробити

26 хв. Сидорчук наважився на удар відчаю - запустив м'яча десь на трибуну

25 хв. Ловро Майєр пробив з лінії карного майданчика - м'яч просвистів поруч з лівоб стійкою

23 хв. кияни втратили м'яч на чужій половині поля, господарі провели швидку атаку, Гуїрі віддав пас в карний майданчик на Терр'є, а той зліва лівою ногою відправив м'яч у праву дев'ятку

16 хв. дальні удари Родона і Терр'є - повз ворота

14 хв. Бойко рятує киян після удару Буріжо

10 хв. французи все більше тиснуть на ворота киян

5 хв. з розвідки почалася гра. У стартові хвилини територіальною перевагою володіють господарі

22:00. испанский арбитр дар стартовый свисток. Игра началась

20:52. Доброго вечора, ми з України

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії