Пʼятниця, 17 травня
  • НБУ:EUR 42.40

Англія - Іран - 6:2 голепад на чемпіонаті світу з футболу

Віце-чемпіони Європи знищили топ-команду Азії

Віце-чемпіони Європи знищили топ-команду Азії Англійці розгромили Іран Фото: fifa.com

Другий ігровий день чемпіонату світу з футболу відкрив суперматч Англії та Ірану у групі В. Родоначальники футболу розгромили іранців із рахунком 6:2.

"Апостроф" веде онлайн трансляцію з Дохи.

Дивіться: Календар чемпіонату світу з футболу 2022 – розклад та результати всіх матчів

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2022

Група B. 1 тур

Доха. "Халіфа Інтернейшнл"
Головний арбітр: Рафаел Клаус (Бразилія)

6:2 Мехді Таремі, 90+13'

Англія: 1. Джордан Пікфорд - 12. Кіран Тріпп'єр, 5. Джон Стоунз, 6. Гаррі Магвайр, 3. Люк Шоу - 22. Джуд Беллінгем, 4. Деклан Райс, 19.Мейсон Маунт - 17. Букайо Сака, 10. Рахім Стерлінг, 9. Харрі Кейн

Запасні: 23. Аарон Рамсдейл, 13. Нік Поуп - 21. Бен Уайт, 18. Трент Александер-Арнольд, 16. Конор Коуді, 2. Кайл Уолкер, 15. Ерік Даєр, 14. Калвін Філліпс, 25. Джеймс Меддісон, 26. Конор Галлахер, 8. Джордан Хендерсон, 7. Джек Гріліш, 20. Філ Фоден, 11. Маркус Рашфорд, 24. Каллум Вілсон

Іран: 1. Аліреза Беіранванд - 2. Садех Мохаррамі, 8. Мортеза Пураліганджи, 19.Маджид Хоссейні, 5. Мілад Мохаммаді - 15. Роузбеш Чешмі, 21. Ахмад Нуроллахі, 18. Алі Карімі, 3. Ехсан Хаджсафі - 7. Аліреза Джаханбакш, 9. Мехді Таремі

Запасні: 22. Амір Абедзаде, 12. Паям Ніазманд, 24. Хоссейн Хоссейні - 13. Мохаммадхоссейн Канаані, 4. Шоджа Халілзаде, 25. Аболфазл Джалалі, 23. Рамін Резаян, 17. Али Голізаде, 6. Саїд Еззатоллахі, 14. Саман Годдос, 11. Вахід Амірі, 16. Мехді Торабі, 10. Карим Ансаріфард, 20. Сердар Азмун

______________________________________________________________

17:20. за три години дивіться на нашому сайті трансляцію матчу ВЕЛЬС - США

17:19. ми ж на цьому завершуємо трансляцію з Дохи

90+14 хв. цей божевільний матч завершився. Англійці виграли не з рекордом, та більш ніж впевнено.

90+13 хв. спокійно реалізував пенальті Таремі, розвівши голкіпера і м'яч по різних кутках

90+12 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Таремі

90+11 хв. після перегляду відео Рафаел Клаус ставить пенальті

90+10 хв. рефері побіг дивитися VAR. Після подачі зі штрафного Стоунз притримав у карному майданчику Пураліганджи

90+9 хв. супершанс змарнував Азмун. Вийшов сам на сам з Пікфордом, намагався закрутити у дальній кут, але голкіпер англійців перевів м'яч у поперечину, від якої той вилетів за межі поля

90+9 хв. англійці все хотіли забити рекордний сьомий гол, та не змогли

90 хв. аж 10хвилин компенсував бразильський арбітр. Навіщо?

90 хв. контратака англійців. Вілсон справа увірвався в карний майданчик і відкотив м'яч на Гріліша, а той в дотик поцілив у порожні ворота

90 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Гріліш

87 хв. відверто дограють

83 хв. а ні, повернувся капітан іранців у гру. Медики над ним почаклували і Ехсан зможе продовжити гру

81 хв. не може продовжити гру капітан іранців Хаджсафі. Іранці продовжать гру вдесятьох, оскільки ліміт замін вичерпано

77 хв. шоста заміна у іранців. Сердар Азмун вийшов замість Нуроллахі

75 хв. Харрі Кейн йде з поля. Замість нього вийшов Каллум Вілсон

71 хв. швидко спрацювала заміна. Пікфорд потужно пробив від воріт. М'яч підхопив Райс і віддав у карний майданчик Рашфорду, той ефектно прибрав на замаху захисника і пробив низом у дальній кут

71 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Рашфорд

71 хв. одразу чотири заміни у англійців. Замість Макгвайра, Сака, Маунта і Стерлінга вийшли Даєр, Рашфорд, Гріліш і Фоден

65 хв. розмочили іранці рахунок. Голізаде віддав гострий пас у карний майданчик на Таремі, а той з-під захисника потужно пробив під поперечину

65 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Таремі

64 хв. і ще одна заміна у іранців. Торабі вийшов замість Мохаммаді

62 хв. дубль робить форвард "Арсеналу". Воротар іранців невдало вибив м'яча, англійці перехопили в центрі, пішов пас на Сака в карний майданчик, той на замаху прибрав кількох захисників і пробив низом між двох захисників. Хосейні момент удару не бачив і лиш розвів руками

62 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Сака

57 хв. кілька кутових розіграли англійці - безуспішно

55 хв. малюнк гри не змінився. Англійці спокійно грають по рахунку. Іранці спробували організувати кілька вилазок до воріт Пікфорда, але ударів немає

52 хв. грубо проти Тріпп'єра зіграв Нуроллахі. Міг бразильський суддя дістати з кишені жовту картку, але пошкодував футболіста Ірану

48 хв. за грубий підкат проти Кейна попереджений Пураліганджи

46 хв. почався другий тайм

46 хв. одразу три заміни робить у перерві тренер іранців Карлуш Кейруш - замість Карімі, Чешмі і Джаханбакша вийшли Еззатоллахі, Канаані і Голізаде

16:15. повертаємося в Доху, де за мить почнеться другий тайм

45+16 хв. ну ось і завершився перший тайм, який тривав годину. Англійці впевнено перемагають

45+11 хв. гольовий момент у іранців. Джаханбакш залишився без опіки захисників в центрі карного майданчика. Іранець вирішив пробити в дотик зльоту - у ворота не влучив

45+1 хв. і третій м'яч влітає у ворота іранців. Контратака англійців. Справа Кейн прострілив на лінію воротарського майданчика і Стерлінг в дотик переправив м'яч у сітку. Що робили чотири захисники, хіба що Аллаху відомо

45+1 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Стерлінг

45 хв. аж 14 хвилин компенсував Рафаел Клаус. Але тут питань немає. Дуже довго надавали допомогу іранському голкіперу

43 хв. супергол забиває Сака. Подача з корнера. Макгуайр головою скинув на Сака, а той зльоту пробив у праву дев'ятку

43 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Сака

40 хв. іранці не поспішають відкриватися, а англійці знову загрузли в оборонних редутах

35 хв. Шоу виконав класну подачу з лівого флангу, а Беллінгем метрів з восьми класно пробив головою у правий аут - 1:0

35 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Беллінгем

32 хв. супершанс у англійців. Тріпп'єр справа подав з кутового, а Макгвайр пробив головою - поперечина рятує Іран

30 хв. Рашфорд справа прострілив на ближню стійку - Маунт відірвався від захисника і пробив у дотик. Повз ворота

28 хв. Сака б'є метрів з 18-ти низом у лівий кут - Хоссейні спокійно ловить м'яч

25 хв. Джаханбакш перестарався у спробі відбору м'яча, наступивши на ногу Шоу

24 хв. дуже в'язка гра. Англійці майже не доходять до воріт іранців

22 хв. подача - захисники м'яч винесли, іранці провели атаку другим темпом. Ще один навіс - безадресний

21 хв. іранці заробили перспективний штрафний зліва

20 хв. на ношах покидає поле Беіранванд. На поле виходить Хоссейн Хоссейні

17 хв. знову на газоні Беіранванд. Не може голкіпер продовжити гру - буде заміна

16 хв. щойно відновилась гра. Довго чаклували лікарі над Алірезою

10 хв. в цьому ж епізоді Беіранванд зіштовхнувся зі своїм же захисником. Зараз допомогу йому надають лікарі

8 хв. перший момент у англійців. Подача справа і Макгвайр пробив у дотик з гострого кута. Потрапив у сітку, але з зовнішньої сторони воріт

7 хв. іранці дуже жорстко грають у відборі, не даючи англійцям вільно приймати м'яч на своїй половині поля

5 хв. іранці намагаються застосовувати високий пресинг

3 хв. перший кутовий у англійців. Подача в центр карного майданчика - та ніхто не дотягнувся до м'яча

3 хв. прогнозовано англійці заволоділи м'ячем з перших секунд гри

15:01. бразильський арбітр дав свисток про початок гри

14:57. гімн Ірану. Причому не співали гімн іранські футболісти. До речі, переважна більшість футболістів збірної Ірану підтримує Україну у війні з росією. Але ми всі чудово знаємо позицію керівництва цієї держави

14:56. слухаємо гімн Великої Британії God save The King

14:54. команди виходять на поле

14:51. сьогодні вся Україна вболіватиме за англійців і проти Ірану, який постачає ракети і дрони російському режиму

14:41. трохи більше чверті години до гри

14:35. до вашої уваги студія другого дня чемпіонату світу від журналістів Профутбол Digital

12:09. напередодні відбувся матч першого туру у групі А. Господарі турніру зазнали закономірної поразки від Еквадору. Героєм матчу став Еннер Валенсія, забивши два м'ячі. А от що робить на чемпіонаті світу Катар - загадка. Як і та ж - а що взагалі чемпіонат світу з футболу робить у Катарі)

12:05. Вітаємо, ми з України! Протягом найближчого місяця наш сайт проводитиме низку футбольних трансляцій з чемпіонату світу в Катарі. Сьогодні розпочинаємо матчем між збірними Англії та Ірану

В Англії відбувся матч Тоттенхем Хотспур - Манчестер Сіті, який має важливе значення у чемпіонських перегонах