• НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

США - Уельс - 1:1 щастя "драконів"

Образник України грає проти однієї з найкращих збірних Північної Америки

Образник України грає проти однієї з найкращих збірних Північної Америки 21:00 США - Уельс Фото: vecteezy.com

Другий ігровий день чемпіонату світу завершився матчем між збірними Уельсу та США.

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію з Ер-Райяну.

Дивіться: Календар чемпіонату світу з футболу 2022 – розклад та результати всіх матчів

Нагадаємо, на місці Уельсу могла б бути збірна України, але у вирішальному матчі плей-офф раунду синьо-жовті поступилися валлійцям із рахунком 0:1.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2022

Група В. 1 тур

Ер-Райян. "Ахмед бін Алі"
Головний арбітр: Абдулрахман Аль-Джассім (Катар)

США - УЕЛЬС - 1:1

1:0 Тімоті Веа, 36'

1:1 Гарет Бейл, 82'

США: 1. Мэтт Тернер - 2. Серджиньо Дест, 13. Тім Рім, 3. Уокер Циммерман, 5. Ентоні Робінсон - 8. Вестон Маккенні, 4. Тайлер Адамс, 6. Юнус Муса, 10. Крістіан Пулішич - 21. Тімоті Веа, 24. Джошуа Сарджент

Запасні: 25. Шон Джонсон, 12. Ітан Хорват - 15. Аарон Лонг, 22. Деандре Єдлін, 26. Джозеф Скаллі, 20. Кэмерон Картер-Вікерс, 18. Шакіл Мур, 11. Бренден Ааронсон, 17. Крістіан Рольдан, 14. Лукас де ла Торре, 23. Келлін Акоста, 7. Джованні Рейна, 16. Джордан Морріс, 9. Хесус Феррейра, 19. Хаджи Райт

Уельс: 1. Вейн Хеннессі - 5. Кріс Мефам, 6. Джо Родон, 4. Бен Девіс, 14. Коннор Робертс, 3. Неко Вільямс - 15. Ітан Ампаду, 10. Аарон Ремсі, 8. Гаррі Вілсон - 11. Гарет Бейл, 20. Деніел Джеймс

Запасні: 12. Денні Уорд, 21. Адам Девіс - 2. Кріс Гантер, 24. Бенджамін Кабанго, 17. Том Лок'єр, 23. Ділан Левітт, 25. Рубін Колвілл, 16. Джозефф Моррелл, 26. Метт'ю Сміт, 18. Джонатан Вільямс, 7. Джо Аллен, 9. Бреннан Джонсон, 22. Сорба Томас, 13. Кіффер Мур, 19. Нейл Харріс

______________________________________________________________

23:06. завтра дивіться на "Апострофі" наступні матчі

12:00 Аргентина - Саудівська Аравія

18:00 Мексика - Польща

21:00 Франція - Австралія

22:57. ось так американці, які заслужили сьогодні три очки, вдовольняються нічиєю. А для Вельса ця нічия - як перемога. Не награли валлійці сьогодні на перемогу

90+11 хв. все! Нічия

90+10 хв. Акоста зірвав атаку валлійців у центрі поля і отримав жовту картку

90+5 хв. Моррелл вийшов замість Ампаду. Ще одна заміна у валлійців

90+3 хв. тренер валлійців відверто затягує час замінами. Замість Вілсона вийшов Сорба Томас

90 хв. дев'ять хвилин компенсував арбітр

89 хв. контратака валлійців - Джонсон втік від захисника, увірвався в карний майданчик і пробив у ближній кут. Тернер ловить м'яч

88 хв. ще одна заміна у Штатів. Веа йде з поля, замість нього вийшов Морріс

87 хв. американці намагаються вирвати три очки. Атака за атакою, але валлійці спокійно відбиваються

82 хв. Гарет потужно пробив у правий кут. Тернер хоч і вгадав напрямок удару і навіть дотягнувся до м'яча, але не зміг відбити удар

82 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Бейл

81 хв. Бейл проти Тернера

80 хв. американці на рівному місці привезли собі пенальті. Циммерман вдарив по ногах Бейла, що класно прикрив м'яч корпусом

79 хв. друга заміна в Уельса: Бреннан Джонсон замість Неко Вільямса

75 хв. потрійна заміна у США: замість Сержиньо Деста, Муси і Сарджента вийшли Єдлін, Райт і Акоста

72 хв. американці зусиллями Пулішича розривають оборону валлійців на лівому фланзі. Але от передачі Крістіана не знаходять адресата

66 хв. перша заміна у Штатів. Ааронсон вийшов замість Маккенні

65 хв. після подачі з кутового Мур намагався головою закинути м'яч у дальню дев'ятку - не влучив у ворота

64 хв. Тернер рятує американців після удару Бена Девіса головою. Голкіпер "Арсенала" перевів м'яч через поперечину

62 хв. в контратаці захисник збиває Пулішича, що вривався у карний майданчик валлійців. Але катарський суддя розводить руками. І як показують відеоповтори, суддя виявився правим. Перед тим, як збити американця, Робертс зіграв у м'яч. Але де ж тоді кутовий?))

58 хв. майже третину тайму зіграли, а ударів немає. Знову багато боротьби. Валлійці великими силами йдуть вперед, але поки що захист Штатів не помиляється

51 хв. Тім Рім отримав жовту за грубу гру проти Бейла в центрі поля

51 хв. Муса увірвався в карний майданчик валлійців і гостро прострілив. Та м'яч застряг у ногах захисників

50 хв. після корнера біля воріт Штатів було гаряче, але самі ж валлійці порушили правила в атаці

46 хв. у перерві валлійці зробили одну заміну. Кіффер Мур вийшов замість Деніела Джеймса

22:05. повертаємося у Ер-Райян, де починається другий тайм

21:52. тепер валлійцям доведеться відкриватися. Граючи від оборони, забити американцям буде вкрай важко

45+4 хв. перерва

45+2 хв. за сукупність фолів, так би мовити, попередження отримав Кріс Мефам

45 хв. чотири хвилини компенсував катарський рефері

40 хв. попередження Бейлу за грубий підкат у центрі поля. Міг і ноги Маккенні відірвати

38 хв. хоча як змінити, Веа народився у Нью-Йорку, тож батьки зробили йому американський паспорт. Звісно, він міг піти шляхом батька і обрати збірну Ліберії. Але Тімоті віддав перевагу збірній США

37 хв. до слова, Тімоті Веа - син легендарного форварда 90-х, президента Ліберії Джорджа Веа. Свого часу володарю Золотого м'яча Джорджу Веа не вдалося зіграти на чемпіонаті світу. А от його 22-річний син не лише зіграв, але й забив. Щоправда, для цього йому довелося змінити громадянство.

36 хв. Пулішич з центру поля видав розкішний пас на Веа, той випередив захисника, вийшов сам на сам і поклав м'яч у правий кут

36 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Веа

34 хв. черговий корнер у Штатів - і знову боротьбу у повітрі виграли валлійці

33 хв. Мефам в центрі жорстко зіграв проти Пулішича в центрі поля - стадіон зреагував дуже сильним гулом

33 хв. без воріт у нас гра. Обидві атаки не можуть впоратися з захистом суперника. Ударів немає

27 хв. дуже потужна підтримка сьогодні у збірної США. Американські вболівальники не замовкають ні на хвилину

23 хв. втомилися трохи амери від швидких атак і починають тримати м'яч на своїй половині поля

18 хв. американці після втрати м'яча намагаються швидко переходити в атаку, валлійці ж не поспішають

15 хв. після розіграшу штрафного м'яч відскочив до Ампаду. Той пробив метрів з 35-ти - вище воріт

13 хв. і ще одна жовта у амерів. Маккенні за фол проти Неко Вільямса

11 хв. Сержиньо Дест попереджений за грубу гру проти Вілсона

9 хв. повинні були забивати американці. Спершу після подачі Веа в воротарський майданчик Родон головою зрізав м'яч, але Хеннессі врятував валлійців. Тут же зліва подача на Сарджента - той головою намагався поцілити у ближній кут, але не влучив

5 хв. перший корнер у Штатів. Подача на ближню стійку - захисники винесли м'яч

3 хв. американці активніше почали гру, застоссвуючи високий пресинг

21:00. звучить стартовий свисток. Американці розіграли м'яч в центрі

20:56. а зараз дуже гучно стадіон співає гімн Вельсу

20:55. а тепер слухаємо гімн Штатів

20:54. трибуни потужно скандують "ЮЕсЕй"

20:53. гравці виходять на поле

20:52. почалась церемонія, присвячена початку гри

20:49. сьогодні третя гра між американцями і валлійцями. І перша офіційна. У 2003 році американці перемогли в Сан-Хосе з рахунком 2:0, а два роки тому гра, яка відбулась в Суонсі, завершилась "сухою" нічиєю

20:39. сьогодні молодість проти досвіду. У Штатів наймолодша команда на Мундіалі. Американці готують збірну вже з прицілом на домашній ЧС-2026. А от у Уельса досить вікова команда

19:44. у вечірньому слоті другого дня ЧС-2022 зустрічаються збірні США та Вельсу. І фаворитом є американці

19:44. Доброго вечора, ми з України