• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

Аргентина - Мексика - 2:0 геніальний Мессі

У матчі за життя на Мундіалі Аргентина перемогла Мексику

У матчі за життя на Мундіалі Аргентина перемогла Мексику Мессі приніс дуже важливу перемогу Аргентині Фото: fifa.com

Збірна Аргентини після ганебної поразки від Саудівської Аравії реабілітувалася у матчі з Мексикою у другому турі чемпіонату світу-2022.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Лусаїлу.

Гра завершилась з рахунком 2:0. Відзначилися Лео Мессі і Енцо Фернандес.

Тепер на Аргентину чекає вирішальна битва з Польщею. Така ж битва буде у Мексики з Саудівською Аравією.

Дивіться: Календар чемпіонату світу з футболу 2022 – розклад та результати всіх матчів

Аргентина з Мексикою має багату футбольну історію. Раніше команди зіграли 32 матчі, половину з яких виграла Аргентина. Лише чотири рази перемагали мексиканці, причому востаннє у 2004 році на Кубку Америки. І ще 12 ігор завершилися внічию.

На чемпіонатах світу команди перетиналися двічі в 1/8 фіналу і обидва рази далі проходили аргентинці - 2:1 (додатковий час) у 2006 році та 3:1 у 2010-му.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2022

Група C. 2 тур

Лусаїл. "Лусаїл Айконік"
Головний арбітр: Даніеле Орсато (Італія)

АРГЕНТИНА – МЕКСИКА - 2:0

1:0 Лео Мессі, 64'
2:0 Енцо Фернандес, 87'

Аргентина: 23. Еміліано Мартінес - 4. Гонсало Монтьєль, 19. Ніколас Отаменді, 25. Лісандро Мартінес, 8. Маркос Акунья - 7. Родріго Де Пауль, 18. Гвідо Родрігес, 11. Анхель Ді Марія, 20. Алексіс Мак Аллістер - 10. Ліонель Мессі, 22. Лаутаро Мартінес

Мексика: 13. Гільєрмо Очоа - 3. Сесар Монтес, 2. Нестор Араухо, 15. Ектор Морено, 26. Кевін Альварес - 16. Ектор Еррера, 18. Андрес Гуардадо, 24. Луїс Чавес, 23. Хесус Гальярдо - 22. Ірвін Лосано, 10. Ернесто Вега

22:57. Аргентина перемагає і залишається у грі

90+7 хв. фінальний свисток!

90+5 хв. мексиканці великими силами в атаці, але постійні навіси ні до чого не призводять

90 хв. ще 6 хвилин грати командам

89 хв. Альварадо заїхав бутсою в голову Отаменді - ну навіщо так грубо грати

88 хв. мексиканські вболівальники у розпачі, а аргентинці вже святкують перемогу

87 хв. розіграли аргентинці кутовий. Енцо отримав м'яча зліва, увійшов у карний майданчик, розхитав захисника і поклав м'яча у дальню дев'ятку

87 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Енцо

85 хв. Мессі не зміг втекти в контратаку. Монтес у підкаті вибив м'яч

85 хв. кутовий у мексиканців. Подача на ближню стійку - захисник вибиває м'яч

84 хв. сьогодні на грі 88 966 глядачів. Нагадаємо, цей стадіон прийме фінал Мундіалю

82 хв. стандарт мексиканців закінчився ударом Чавеса і сейвом Еміліано

77 хв. Альварес увірвався у карний майданчик зліва і прострілив в район 11-метрової позначки. Мессі намагався пробити сходу, але захисник відтіснив Ліонеля від м'яча

75 хв. мексиканці не йдуть в атаку великими силами, щоб не нарватися на контру

73 хв. ще одна заміна у мексиканців. Роберто Альварадо замість Лозано

70 хв. Акунья зліва прострілив точнісінько на Моліну. Тому ніхто не заважав прицілитись. Але у Науеля удар не вийшов - м'яч полетів на трибуну

69 хв. ще подвійна заміна у аргентинців. Замість Ді Марії і Мак Аллістера вийшли Крістіан Ромеро і Езек'єль Паласіос

66 хв. жовта Еррері за грубу гру в центрі поля

65 хв. на пропущений м'яч подвійною заміною реагує тренер мексиканців. Замість Кевіна Альвареса і Алексіса Веги вийшли Рауль Хіменес і Уріель Антунья

64 хв. дочекався Лео свого шансу. Пробив з 25-ти метрів низом у правий кут - Очоа до м'яча не дістав

64 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Мессі

63 хв. ще заміни у аргентинців: замість Монтьєля і Лаутаро вийшли Науель Моліна і Хуліан Альварес

60 хв. Еррера справа виконав класну подачу зі штрафного, але ніхто з гравців атаки не зміг дотягнутися до м'яча

57 хв. Скалоні робить першу заміну. Енцо Фернандес вийшов замість Гвідо Родрігеса

51 хв. удар - м'яч летить вище воріт

51 хв. битиме, звичайно ж, Мессі

50 хв. Гутьєррес збиває Мессі в кількох метрах від карного майданчика по центру. Це жовта для Еріка і шанс для Ліонеля

49 хв. Вега класно перехопив м'яч у центрі поля, але невдало віддав на Лосано. Варто було самому тягнути м'яч

48 хв. контратака мексиканців - і поспішив Лосано з ударом. Міг віддавати направо і був би вихід один на один з Еміліано

46 хв. аргентинці розіграли м'яч

46 хв. у перерві без замін

22:05. швидко минув відпочинок і повертаємося у гру

21:52. за 50 хвилин команди виконали по одному удару в площину - не густо. Дуже багато боротьби і мінімум футболу - такий підсумок першого тайму

45+6 хв. не встигли розіграти кутовий аргентинці - час вийшов. Перерва

45+6 хв. атака у відповідь. Акунья гостро прострілює зліва - буде кутовий

45+5 хв. Вега пробив здалеку - дуже неточно

45 хв. 5 хвилин компенсував Орсато до першого тайму

44 хв. Вега зі штрафного перекидає стінку, але удар був не надто сильним і Еміліано у стрибку намертво піймав м'яч

43 хв. Монтьєль збив Гутьєрреса перед карним майданчиком. А це вже дуже небезпечний стандарт у мексиканців

41 хв. вимушена заміна у мексиканців. Йде з поля Андрес Гуардадо, замість нього вийшов Ерік Гутьєррес

39 хв. аргентинці ж побільше возяться з м'ячем, але толку з цього нуль

38 хв. мексиканці грішать неточними передачами. "Ацтеки" намагаються одразу загострити - і роблять неточні передачі

34 хв. Мессі зі штрафного з гострого кута справа намагався закрутити м'яч у ворота. Очоа зіграв кулаками, вибивши м'яча, а потім хтось з аргентинців порушив проти голкіпера правила

33 хв. кутовий у аргентинців. Мессі подає в центр воротарського майданчика - захисники виносять м'яч подалі від воріт

30 хв. ця Аргентина дуже нагадує команду 1990 року, в якій був Марадона, і яка в Італії дійшла до фіналу, де програла німцям. Така ж сумна гра. Але геній Марадона робив свою справу добре. А тут Мессі не робить нічого. Плюс там був класний голкіпер Гойкоечеа

25 хв. гра зовсім без воріт. У аргентинців поки нуль ударів, у мексиканців - один неточний

23 хв. Ді Марія спробував узяти оборону мексиканців на таран - далеко не зайшов

22 хв. в центрі поля Араухо скосив Акунью - і одразу ж побачив перед собою жовту картку

21 хв. розіграли мексиканці стандарт. Пішла подача у воротарський майданчик - Еміліано впевнено зіграв на виході і забрав м'яч

20 хв. Отаменді завалив Лозано неподалік від карного майданчика аргентинців. Небезпечний стандарт у мексиканців

17 хв. аргентинцям вдалося взяти м'яч під свій контроль, та руху вперед немає. Всі зони в захисті мексиканців перекриваються

15 хв. "ацткеки" втікали у контратаку три в три. Лозано задалеко відпустив м'яч і дозволив супернику зіграти в підкаті

12 хв. у стартовий відрізок гри м'яч більше тримають мексиканці. Аргентинці намагаються підловити суперника на контратаці

10 хв. зі штрафного зліва гостру подачу виконав Монтес. Двоє гравців намагалися її замкнути, та ніхто з мексиканців не зміг дотягнутися до м'яча

8 хв. мексиканці розіграли справа кутовий - невдало

4 хв. довго лежав на газоні Монтьєль після зіткнення з суперником. Після допомоги лікарів Гонсало готовий продовжити гру

2 хв. перша атака аргентинців лівим флангом. Ді Марія подав у карний майданчик в напрямку Лаутаро, але той до м'яча не добіг

1 хв. обидві команди грають у своїх домашніх кольорах. Аргентина - блакитно-білі смугасті футболки, чорні труси, Мексика - зелені футболки, білі труси

21:00. зворотній відлік і мексиканці починають гру

20:57. мовчав лише керманич мексиканців Херардо Мартіно. Адже коуч з Аргентини. Коли лунав аргентинський гімн, він щось там підспівував. Але сьогодні він всіма силами намагатиметься переграти своїх земляків

20:56. у виконанні гімну мексиканці значно гучніші

20:55. а тепер гімн Мексики

20:54. лунає гімн Аргентини

20:53. Лео Мессі і Андрес Гуардадо в якості капітанів виводять свої команди на поле

20:44. для мексиканців сьогоднішня гра нічого не вирішує. Навіть якщо програють сьогодні, то перемога над Саудівською Аравією виведе їх у плей-офф. Щоправда, і багато пропускати не бажано. На Мундіалі по м'ячах рахують за рівної кількості очок

20:42. якщо аргентинці сьогодні переможуть або зіграють внічию - то збережуть шанси на вихід з групи. Програють - то пакуватимуть валізи додому

20:39. у іншому матчі групи С Польща перемогла Саудівську Аравію з рахунком 2:0. Тепер у поляків 4 очки, у аравійців - три

13:19. тож чекаємо цікавого футболу

13:17. фактор Мессі? Не впевнений, що це буде козирем аргентинців. Вік бере своє, і Лео вже не демонструє такої швидкості, як у свої найкращі роки. А іншого лідера у нинішньої збірної Аргентини немає. Лаутаро чи Дібала - так, можуть загострити, але цього мало

13:14. якщо зазирнути в історію, то Аргентина безумовний фаворит. Але, щиро кажучи, сьогоднішня збірна Мексики нічим не поступається "небесно-блакитним", якщо не переважає їх

13:13. мексиканці ж, нагадаємо, поділили очки з Польщею

13:11. якщо ж і сьогодні "небесно-блакитні" не виграють, то про 1/8 фіналу можна буде почати забувати. А поразка гарантовано залишить аргентинців за бортом чемпіонату світу

13:09. нагадаємо, чотири дні тому аргентинці зазнали однієї з найбільш ганебних поразок в своїй історії

01:11. сьогодні один з фаворитів Мундіалю збірна Аргентини може достроково завершити боротьбу на турнірі. Щоб цього не сталося, аргентинцям необхідно набирати очки у грі з Мексикою. Бажано - три, мінімально - одне. Поразка - це невихід з групи

01:11. Доброї ночі, ми з України!