Субота, 27 квітня

Бразилія - Швейцарія - 1:0 гол-цукерочка для 1/8 фіналу

Бразильці можуть достроково вийшли з групи

Бразильці можуть достроково вийшли з групи Каземіро забив дуже класний гол Фото: facebook

Збірна Бразилії перемогла Швейцарію у другому турі чемпіонату світу та достроково вийшла до 1/8 фіналу.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Дохи.

"Селесао" взяли три очки завдяки класному голу Каземіро, якому асистували колишні одноклубники по "Реалу" Вінісіус та Родріго.

Дивіться: Календар чемпіонату світу з футболу 2022 – розклад та результати всіх матчів

У першому турі бразильці спокійно обіграли Сербію (2:0), а швейцарці виявилися сильнішими за Камерун (1:0). У другому турі Сербія та Камерун зіграли у феєричну нічию (3:3) і обидві команди зберегли шанси на вихід у плей-офф.

Раніше Бразилія та Швейцарія зіграли 9 матчів - 3 перемоги південноамериканців, 4 нічиї та 2 перемоги швейцарців.

На чемпіонатах світу команди раніше двічі перетиналися у групових турнірах – 2:2 у далекому 1950 році та 1:1 на попередньому Мундіалі.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2022

Група G. 2 тур

Доха. "Стедіум 974"
Головний арбітр: Іван Бартон (Сальвадор)

БРАЗИЛІЯ - ШВЕЙЦАРІЯ - 1:0

1:0 Каземіро, 83'

Бразилія: 1. Алісон Бекер - 14. Едер Мілітао, 4. Маркіньос, 3. Тьяго Сілва, 6. Алекс Сандро - 7. Лукас Пакета, 5. Каземіро, 8. Фред - 11. Рафінья, 9. Рішарлісон, 20. Вінісіус Жуніор

Швейцарія: 1. Ян Зоммер - 3. Сільван Відмер, 5. Мануель Аканджи, 4. Ніко Ельведі, 13. Рікардо Родрігес - 8. Ремо Фройлер, 10. Граніт Джака, 25. Фабіан Рідер, 15. Джибріль Соу - 17. Рубен Варгас, 7. Бріл Емболо

______________________________________________________________

19:54. Бразилія виходить до 1/8 фіналу. А от на Швейцарію чекає битва з Сербією, в якій треба перемагати. Немотивовані бразильці зіграють з Камеруном

90+6 хв. ВСЕ! Бразилія вперше перемагає Швейцарію на чемпіонатах світу

90+3 хв. Родріго б'є в дотик з лінії карного майданчика - рикошет від захисника і кутовий, який бразильці розіграли невдало

90+2 хв. контра бразильців два в один, Вінісіус вирішив самотужки пройти захисника - і втратив м'яч

90 хв. ще шість хвилин у швейцарців, щоб спробувати врятувати гру

90 хв. швейцарці намагаються атакувати, але навіть до центру не можуть дійти

87 хв. Родріго з 10-ти метрів б'є під поперечину - рятує Зоммер

86 хв. і у бразильців заміна: Алекс Теллес замість Алекса Сандро

86 хв. ветеран Фабіан Фрай вийшов замість Відмера

83 хв. яка ж краса у виконанні бразильців. Зліва Вінісіус віддав в центр на Родріго, той в дотик переправив м'яч на Каземіро, а опорник класним ударом з льоту відправив м'яч у правий кут воріт

83 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Каземіро

76 хв. подвійна заміна у швейцарців: Харіс Сеферович і Мічел Аебішер вийшли замість Емболо і Соу

73 хв. ще дві заміни у бразильців: замість Рафіньї вийшов Антоні і Рішарлісона замінив Габріел Жезус

72 хв. ще одна швидка атака бразильців. Вінісіус тягне м'яч зліва і віддає Рішарлісону. Той хотів повернути Вінісіусу, але захисник перехопив м'яч

71 хв. гостра подача зліва на Вінісіуса, але той не зміг прицільно пробити головою

65 хв. як показав повтор, під час передачі в центрі поля Рішашлісон був в офсайді. І хоч він м'яч не отримав, та він йшов саме на форварда "Тоттенхема"

65 хв. а ні - немає голу. VAR підказав головному арбітру, що був офсайд. Скасовано взяття воріт

64 хв. серія помилок швейцарців. Каземіро підхопив м'яч в центрі, віддав на Вінісіуса. Той технічно проскочив захисника і покотив м'яч повз Зоммера

60 хв. Едімілсон б'є з 20-ти метрів - Тьяго блокує удар

58 хв. і подвійна заміна у швейцарців: Ренато Штеффен і Едімілсон Фернандес вийшли замість Рідера і Варгаса

58 хв. друга заміна у "селесао": Бруно Гімарайнш замість Фреда

55 хв. подача з кутового у воротарський майданчик - Алісон кулаком вибиває м'яч подалі від воріт

55 хв. ще один удар Варгаса - рикошет і кутовий

54 хв. Алісон рятує Бразилію після удара Соу з кількох метрів. Намагався добити Варгас - пробив у захисника

52 хв. а тепер жовта бразильцям - Фреду за зрив атаки суперника

50 хв. перша жовта - Рідеру за грубу гру проти Вінісіуса

46 хв. почався другий тайм

46 хв. у складі бразильців одна заміна у перерві. Замість Лукаса Пакети вийшов Родріго

19:02. повертаються команди на поле

45+2 хв. перерва

45+1 хв. небезпечно біля воріт Алісона після розіграшу кутового. Емболо скинув на Соу, але той не зміг пробити

45 хв. гаряче було у карному майданчику швейцарців після кутового. Але серія кіксів і до Зоммера мяч навіть не дійшов

42 хв. могла бути непогана контратака бразильців, але Аканджи у підкаті ефектно вибив м'яча з під ніг Рішарлісона

36 хв. швейцарці сіли в глибокий захист, запропонувавши бразильцям атакувати великими силами. А у "пентакампеонів" нічого не виходить

31 хв. Рафінья пробиває здалеку - Зоммер спокійно ловить м'яч

28 хв. корнер бразильці розіграли невдало - подача в центр воротарського майданчика і захисники вибили м'яч

28 хв. Зоммер рятує рятує бразильців після удару Вінісіуса в кількох метрів - буде кутовий

23 хв. поки у нас доволі сумна картина. Бразильці намагаються швидко атакувати, та оборона швейцарців діє бездоганно. В атаку швейцарці великими силами не йдуть, а швидкі випади закінчуються неточними передачами

15 хв. перспективний штрафний був у швейцарців. Метрів 30 до воріт. Але замість удару розіграли і втратили м'яч

12 хв. контратака бразильців справа. Рішарлісон прострілював на Вінісіуса, та форварда "Реала" випередив захисник

11 хв. швейцарці намагаються промацати оборону бразильців передачами з глибини. Поки бразильці все читають і перехоплюють м'ячі

6 хв. а от у швейцарців перший кутовий - подача в центр карного майданчика, і захисники виносять м'яч

5 хв. бразильці з перших хвилин взяли м'яч під контроль, провели кілька цікавих атак - але без ударів

18:00. починаємо. Швейцарці розіграли м'яч у центрі

17:54. виходять команди на поле. Слухаємо національні гімни

17:52. зараз традиційна вже для ЧС церемонія відкриття гри

17:11. у першому турі обидві команди виграли свої матчі. Тож переможець сьогоднішньої гри здобуде путівку у плей-офф, оскільки у іншому матчі другого туру Сербія і Камерун розписали гросмейстерську нічию - 3:3

17:01. Вітаємо на "Апострофі". У одному з центральних матчів сьогоднішнього дня зустрічаються збірні Бразилії і Швейцарії

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії