• НБУ:USD 39.15
НБУ:USD  39.15

Польща - Аргентина - 0:2 переможених тут немає

Обидві команди вийшли у 1/8 фіналу

Обидві команди вийшли у 1/8 фіналу Мессі та Левандовський йдуть далі Фото: fifa.com

Збірна Аргентини перемогла команду Польщі у третьому турі чемпіонату світу і вийшла у 1/8 фіналу з першого місця у групі.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Дохи.

Другими фінішували поляки, випередивши мексиканців, які сьогодні перемогли Саудівську Аравію, за різницею м'ячів. Довгий час поляки взагалі випереджали мексиканців за меншою кількістю жовтих карток (5-7) при однаковій різниці м'ячів.

Читайте: Календар чемпіонату світу з футболу 2022 – розклад та результати всіх матчів

Раніше на чемпіонатах світу Польща обіграла аргентинців у 1974 році (3:2). А за чотири роки аргентинці взяли у поляків реванш на тріумфальному ЧС-1978. Тоді "небесно-блакитні" обіграли "біло-червоних" із рахунком 2:0 у півфіналі.

Дивіться: Турнірні таблиці чемпіонату світу-2022: становище команд

Підсумкова таблиця у групі С

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2022

Група С. 3 тур

Доха. "Стедіум 974"
Головний арбітр: Данні Маккелі (Нідерланди)

ПОЛЬЩА - АРГЕНТИНА - 0:2

0:1 Алексіс Мак Аллістер, 46'
0:2 Хуліан Альварес, 68'

Польoа: 1. Войцех Щенсни - 15. Каміл Глік, 14. Якуб Ківьор, 18. Бартош Берешиньскі, 2. Метті Кеш - 20. Петр Зеліньскі, 6. Крістіан Бєлік, 10. Гжегож Криховяк, 24. Пшемислав Франковскі - 16. Кароль Свідерскі, 9. Роберт Левандовскі

Аргентина: 23. Еміліано Мартінес - 26. Науель Моліна, 13. Крістіан Ромеро, 19. Ніколас Отаменді, 8. Маркос Акунья - 7. Родріго Де Пауль, 24. Енцо Фернандес, 11. Анхель Ді Марія, 20. Алексіс Мак Аллістер - 10. Ліонель Мессі, 9. Хуліан Альварес

______________________________________________________________

23:01. отже, Аргентина в 1/8 фіналу зіграє з Австралією, а на Польщу чекає битва з Францією

90+8 хв. ВСЕ! Мексика перемагає 2:1, а це означає, що разом з Аргентиною до 1/8 фіналу вийшла Польща

90+5 хв. аравійці скорочують різницю в рахунку. І там все дуже цікаво. Заб'ють аравійці - вони вийдуть. Зайдуть мексиканці - вони

90+6 хв. ВСЕ! Аргентина перемагає 2:0. А доля поляків вирішується зараз в грі Сауд. Аравія - Мексика

22:54. ще 7 хвилин у мексиканців, щоб забити третій м'яч

90+3 хв. Тальяфіко ефектно перекинув м'яч через Щенсни, але Ківьор головою вибив м'яча з воріт

90 хв. ще 6 хвилин грати полякам і аргентинцям

89 хв. вже й поляки катають м'яча, розуміючи, що проходять по картках. Грають з вогнем

86 хв. Лаутаро вийшов сам на сам з Щенсни. І відверто пробачив поляків. Пробив дуже коряво - повз ворота

84 хв. у аргентинців Тьяго Алмада міняє автора першого голу Мак Аллістера

83 хв. у поляків Кшиштоф Пьонтек вийшов замість Криховяка

82 хв. мексиканці там штурмують ворота Аль Оваіса. Їм треба забивати третій

80 хв. поляки продовжують оборонятися всією командою - так і третій можуть пропустити

79 хв. подвійна заміна у аргентинців. Замість Енцо і Альвареса вийшли Лаутаро Мартінес і Херман Песселья

78 хв. Криховяк налетів на Мак Аллістера - Маккелі бачить в цьому грубе порушення

76 хв. по жовтим карткам 7-4 не на користь мексиканців. Якщо рахунки ніде не зміняться, то далі пройдуть поляки

73 хв. Мессі видав класний пас на Альвареса, той увірвався в карний майданчик і намагався поцілити у ближню дев'ятку - не влучив

72 хв. чергова заміна у поляків. Артур Енджейчик вийшов замість Берешинського

71 хв. Енцо пробиває з 15-ти метрів - Щенсни, падаючи, ногами відбив удар

70 хв. а тепер у Польщі і Мексики однакова кількість очок і автентична різниця м'ячів. Рахуватимуть жовті картки

68 хв. аргентинці довго перепасовувалися поблизу карного майданчика поляків, доки Енцо не обіграв захисника і не віддав пас в карний майданчик на Альвареса, а той виконав класний удар у праву дев'ятку

68 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Альварес

66 хв. вже кілька хвилин поляки навіть м'яч перехопити не можуть. Аргентинці спокійно його катають в центрі поля

62 хв. третя заміна у поляків. Даміан Шиманскі замінив Бєліка

61 хв. польські захисники згубили Мак Аллістера і той пробивав з 10-ти метрів. На щастя поляків, м'яч піймав Щенсни

59 хв. аргентинці проводять кілька замін: Леандро Паредес і Ніколас Тальяфіко вийшли замість Ді Марії і Акуньї

58 хв. поляки вже більшими силами йдуть в атаку, та наразі це в гострі моменті не виливається

56 хв. тим часом, Луїс Чавес забиває у ворота аравійців другий м'яч і мексиканці скорочують відставання від поляків до одного м'яча

55 хв. і зараз ситуація у групі наступна

54 хв. у паралельній грі забивають мексиканці. Відзначився Мартін

53 хв. Скурась намагався пробити з метрів 20-ти справа - м'яч застряг у частоколі ніг

49 хв. після подачі зі штрафного Глік пробив головою - м'яч просвистів поруч з дальньою стійкою

48 хв. Акунья грубо наступив на ногу Скурасю

46 хв. Моліна справа прострілив в центр карного майданчика, а Мак Аллістер корявим ударом направив м'яч у дальній кут. Щенсни не дотягнувся до м'яча

46 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Мак Аллістер

46 хв. розіграли аргентинці м'яч в центрі поля

46 хв. дві заміни у перерві у поляків: замість Франковського і Свідерського вийшли Якуб Камінскі і Міхал Скурась

22:04. повертаємося в Доху, де за мить почнеться другий тайм

21:58. У поляків відсутня контргра, команда весь тайм провела в обороні. Так, цей рахунок їх влаштовує, але треба "біло-червоним" відтягувати гру від своїх воріт

21:54. аргентинці у першому таймі тиснули, створили чимало моментів, але з гри забити не змогли. І тут Маккелі вирішив трішки допомогти "небесно-блакитним" призначивши абсолютно лівий пенальті за епізод Щенсни проти Мессі. Та справедливість взяла гору. Мессі цей удар не реалізував. І тут заслуга Щенсни - поляк у чудовому стрибку відбив цей пенальті.

21:50. у грі саудитів з мексиканцями також нулі. Турнірна таблиця на даний момент має такий вигляд

45+3 хв. в атаці поляків завершується перший тайм

45 хв. три хвилини компенсував Маккелі до тайму

41 хв. Альварес з 18-ти метрів б'є по центру. Щенсни відбив м'яча перед собою, а добити Ді Марії не вдалося

39 хв. і торжествує справедливість. Тягне Щенсни 11-метровий у виконанні Мессі

38 хв. що?????????????????????? Пенальті ставить Маккелі після перегляду VAR - де ж там був фол. Мессі вдарив головою, а Щенсни рукавицею просто торкнувся обличчя Лео. ПАНОВЕ з ФІФА - ЦЕ ГАНЬБИСЬКО!!!!

36 хв. Альварес м'яч знову підхопив і подав на Мессі. Лео головою пробив вище

36 хв. сам на сам виходить Альварес - б'є у ближній кут і м'яч відбиває Щенсни

35 хв. здалеку стріляє Енцо - вище воріт

35 хв. тиснуть аргентинці. Подають кутовий за кутовим

33 хв. Ді Марія з кутового крутив м'яч у ворота - Щенсни епізод не проґавив і перевів м'яч через поперечину

32 хв. майже увесь перший тайм поляки захищаються удев'ятьох. і лише Левандовський чатує на м'яч біля центральної лінії

29 хв. Глік рятує поляків після пострілу Альвареса з десяти метрів - встиг заблокувати удар. М'яч відлетів до Акуньї і той намагався зліва з лінії карного майданчика закрутити м'яч у дальній кут - але не влучив

23 хв. Ді Марія заробив кутовий зліва. Цього разу аргентинці розіграли корнер, але у підсумку знову втратили м'яч

21 хв. впорався захист з гострою подачею. Але поляки повернули м'яч в карний майданчик і Глік пробив ударом скорпіона. Та дуже неточно

21 хв. кутовий у поляків справа. Подає Зеліньскі

20 хв. подача у карний майданчик - хтось з захисників виносить м'яч

20 хв. Альварес і Акунья грубо зустріли Кеша на правому фланзі. Потенційно небезпечний штрафний у поляків

18 хв. аргентинці проводять атаку за атакою. У поляків поки відсутня контргра

16 хв. Акунья сильно пробив з 15-ти метрів. М'яч просвистів над поперечиною

10 хв. невдало подав Ліонель з кутового

10 хв. Мессі вривається у карний майданчик, зміщається вліво і лупить з лівої у ближній кут - Щенсни парирував удар на кутовий

7 хв. перша спроба Мессі пробити з-за меж карного майданчика - невеликий рикошет і м'яч летить в руки Щенсни

6 хв. поляки влекли в контратаку 2 в 2. Нешвидкий Зеліньскі зрозумів, що його доганяє захисник і спробував віддати пас Левандовському, але форварда випередив захисник

4 хв. відповідь поляків. Левандовскі справа відкотив під удар Свідерському, той пробив з лінії воротарського - м'яч заблокував захисник

2 хв. перший корнер у аргентинців, Мессі подає на ближню стійку, захисники м'яч виносять. Повторний навіс - і Отаменді пробиває головою, але дуже неточно

21:00. зворотній відлік і гра починається. Поляки розіграли м'яч у центрі

20:58. привітання капітанів - Мессі і Левандовскі

20:57. аргентинський гімн затягнув ледь не весь стадіон. Неймовірне видовище

20:56. добре співають поляки. А от вболівальників польських сьогодні значно менше. Разів у 7-8 приблизно

20:55. національні гімни. Починаємо з польського

20:53. все готово до початку гри. Футболісти виходять на поле

20:33. паралельно з нашим матчем почнеться і гра Саудівська Аравія - Мексика, про перебіг якої ми вас повідомлятимемо

20:25. Аргентина здолала Мексику завдяки генію Мессі

20:21. нагадаємо, Польща перемогла Саудівську Аравію з рахунком 2:0. Аравійці створили купу моментів і не реалізували їх, а от поляки знайшли щастя біля чужих воріт

20:18. обидва тренери - і Чеслав Міхневич, і Ліонель Скалоні - зробили чимало змін у порівнянні з переможними матчами у другому турі

20:12. команди вже почали передматчеву розминку. Сьогодні всі очікують дуелі двох легенд Роберта Левандовськи і Лео Мессі. Перший недавно прийшов до "Барселони", а другий два роки тому пішов з іспанського суперклубу

17:45. Доброго вечора! Запрошуємо на онлайн трансляцію матчу третього туру ЧС-2022 між збірними Польщі та Аргентини.

Федерацію боксу України очолив Олег Ільченко - людина з кримінальним минулим та без менеджерського досвіду