Неділя, 28 квітня

Марокко - Іспанія - 3:0 африканські "леви" у чвертьфіналі ЧС-2022

Марокко в серії пенальті перемогло Іспанію у 1/8 фіналу чемпіонату світу

Марокко в серії пенальті перемогло Іспанію у 1/8 фіналу чемпіонату світу Марокко – у чвертьфіналі Фото: fifa.com

Збірна Марокко не пустила Іспанію до чвертьфіналу чемпіонату світу. У 1/8 фіналу "атласні леви" по пенальті перемогли збірну Іспанії, вигравши серію із сухим рахунком 3:0.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Дохи.

Марокко – четверта африканська збірна, яка вийшла до чвертьфіналу. І ще жодна команда з Африки не грала у півфіналі.

Дивіться: Календар чемпіонату світу з футболу 2022 – розклад та результати всіх матчів

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2022

Доха. Education City Stadium
Головний арбітр: Фернандо Андрес Рапалліні (Аргентина)

МАРОККО - ІСПАНІЯ - 0:0 * серія пенальті 3:0

Марокко: 1. Боно - 2. Ашраф Хакімі, 5. Наїф Агер, 3. Нуссайр Мазрауї - 6. Ромен Сес, 8. Аззедін Унаї, 4. Соф'ян Амрабат, 15. Селім Амалла, 7. Хакім Зієш, 17. Соф'ян Буфаль - 19. Юссеф Ен-Несірі

Іспанія: 23. Унай Сімон - 24. Емерік Лапорт, 18. Жорді Альба - 6. Маркос Льоренте, 16. Родріго Ернандес, 9. Гаві, 5. Серхіо Бускетс, 26. Педрі, 21. Дані Ольмо - 11. Ферран Торрес, 10. Марко Асенсіо

__________________________________________________________

19:48. о 21-й почнеться гра Португалія - Швейцарія, в якій і визначиться суперник марокканців. Онлайн трансляція на "Апострофі"

19:47. Марокко всуху виграє серію пенальті і виходить у чвертьфінал чемпіонату світу

19:36. кілька хвилин на перепочинок і розпочнеться серія пенальті

120+4 хв. кінець другого екстра-тайму. Доля путівки у чвертьфінал вирішиться в серії пенальті

120+3 хв. Сарабія замикав подачу на дальній стійці - пробив повз ворота

120+2 хв. Ель Ямік переривав подачу з флангу і ледь не зрізав м'яча у власні ворота

120 хв. ще три хвилини

120 хв. і заміна у Марокко: Бадр Бенун вийшов замість Унаї

118 хв. ще одна заміна у іспанців: Пабло Сарабія замість Ніко Вільямса

118 хв. Вільямс справа подавав на Солера, але того випередив захисник

117 хв. Моратта запоров контратаку іспанців, віддавши пас в нікуди

114 хв. Хеддіра з центру поля намагався втекти від захисників, але ті його наздогнали в карному майданчику і завадили виконати удар

113 хв. а от у марокканців, схоже, нема вже сил. На відбій грають "леви"

109 хв. іспанці в атаці, хочуть вирвати перемогу і недотягувати до післяматчевих пенальті

106 хв. і заключна 15-ти хвилинка

105+3 хв. перерва буквально на хвилинку. Команди міняються сторонами

105+2 хв. цього разу Солер подає у скупчення футболістів, але Боно добре грає на виході і кулаком вибиває м'яч

105+1 хв. Солер з кутового подає в руки Боно. Суддя просить перебити

104 хв. Хеддіру вивели сам на сам з Сімоном. Форвард пробив у ногу голкіперу

100 хв. зліва Мората зробив чудову передачу у воротарський майданчик, але Фаті з Вільямсом пролетіли повз м'яч

98 хв. подвійна заміна у іспанців. Замість Альби і Ольмо вийшли Алехандро Бальде і Ансу Фаті

97 хв. Вільямс справа зробив класну подачу на Морату, але Альваро програв позиційну боротьбу супернику

95 хв. Амрабат видав розрізну передачу зі своєї половини на Хеддіру. Тому вистачило с ил втекти від захисників, але на удар вже забракло

94 хв. іспанці навіть в екстра-таймі примудряються високо пресингувати

18:58. поновлюється гра

90+5 хв. кінець другого тайму, але не матчу. Перерва на 5 хвилин

90+5 хв. Дані Ольмо зі штрафного зліва пробив у дальній кут - Боно рятує марокканців

90 хв. жовта Ромену Сесу за грубу гру в центрі поля

88 хв. ще одна швидка атака "левів". Запоров Зієш, віддавши занадто сильну передачу на партнера

86 хв. і ще одна заміна у Марокко: замість Агера вийшов Джавад Ель Ямік

85 хв. контратака марокканців. Хеддіра опинився на вістрі, але під пресингом захисника пробив повз ворота

82 хв. одразу потрійна заміна у "левів": Мазрауї, Амалла і Ен-Несірі йдуть з поля. Вийшли Ях'я Аттіят-Аллах, Валід Хеддіра і Абдельхамід Сабірі

81 хв. удар Вільямса з нульового кута - звісно ж у ворота не влучив, але хтось же міг добити. Та ніхто не пішов на м'яч

80 хв. іспанці сьогодні не використовують дальніх ударів. Намагаються завести м'яч у ворота

77 хв. Ляпорт у ігровому епізоді грубо наступив на ногу Хакімі. Це жовта

76 хв. ще одна заміна у іспанців. Ніко Вільямс вийшов замість Феррана Торреса

73 хв. Зієш віддав класну передачу на Амаллу, але той не зміг зачепитися за м'яч

66 хв. перша заміна марокканців. Буфаль під оплески йде з поля, у грі з'являється Абде Еззалзулі. Це вихованець "Барселони". Він і зараз є гравцем "Барселони", але на правах оренди виступає за "Осасуну"

64 хв. а марокканські вболівальники співають на повну

63 хв. Луїс Енріке робить перші заміни: Гаві і Марко Асенсіо йдуть з поля. Вийшли Карлос Солер і Альваро Мората

60 хв. марокканці женуть свою команду вперед, але "леви" здебільшого обороняються

55 хв. Ольмо зі штрафного з гострого кута вирішив пробити - Боно вибив м'яча кулаками

50 хв. друга половина гри почалась так само, як і пройшла перша. Іспанці катають м'яч, намагаючись знайти прогалини в оборонних редутах суперника

46 хв. у перерві без замін

18:02. поновлюється гра

45+1 хв. перерва

45+1 хв. одну хвилину компенсовано до першого тайму

45 хв. Ольмо намагався взяти оборону марокканців на таран, та добився лише кутового

44 хв. і знову пожежа у карному майданчику іспанців. Зієш скидав головою в центр на Буфаля, але того випередив захисник

42 хв. Агер з кількох метрів головою замикає подачу з флангу - м'яч летить в сантиметрах над поперечиною

35 хв. і знову іспанці плетуть мережива атак на половині поля марокканців

27 хв. зліва сам на сам вискочив Асенсіо. Бив у ближній кут - не влучив

26 хв. дочекалися першої класної атаки іспанців. Ферран Торрес розстрілював ворота з 10-ти метрів - та стусонув поперечину. Правда, якби й забив, то не зарахували б. Лайнсмен підняв прапорець

23 хв. гра перемістилась на половину поля іспанців. Однак багато помилок у марокканців в атаці

20 хв. удар Хакімі зі штрафного поки залишається єдиним на дві команди за 20 хвилин

16 хв. та попри контроль над м'ячем, до воріт Боно іспанці поки не доходять

13 хв. відсоток володіння м'ячем - 14 на 75. Для розуміння картини на полі

12 хв. Хакімі б'є зі штрафного - намагався поцілити у ліву дев'ятку, та пробив вище

10 хв. Гаві збиває Буфаля в кількох метрах до карного майданчика. Небезпечний стандарт у марокканців

9 хв. марокканці приїхали у Доху сім'ями. На стадіоні багато марокканок з маленькими дітьми

6 хв. спроба марокканців прорватися лівим флангом. Буфаль пішов на двох захисників і втратив м'яч

4 хв. спроба марокканців втекти у контратаку, але Зієш задалеко відпустив м'яч

4 хв. іспанці з перших хвилин взяли м'яч під свій контроль

17:00. зворотній відлік і лунає свисток про початок гри

16:57. на трибунах сьогодні тотальна перевага у марокканців. Іспанських вболівальників близько 5 тисяч, тоді як фактично весь стадіон сьогодні вболіває за марокканців

16:55. зараз слухаємо національні гімни Марокко та Іспанії

16:53. Доброго вечора. За кілька хвилин у Досі розпочнеться матч 1/8 фіналу між збірними Марокко та Іспанії

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії