Четвер, 2 травня

Англія - Франція - 1:2 "півні" у півфіналі чемпіонату світу

Чвертьфінальну стадію Мундіалю завершила битва Англії та Франції

Чвертьфінальну стадію Мундіалю завершила битва Англії та Франції Орельєн Тчуамені забив фантастичний гол Фото: fifa.com

Чвертьфінальну стадію на чемпіонаті світу у Катарі завершив матч збірних Англії та Франції.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Ель-Хаура.

Чинні чемпіони світу перемогли завдяки голам Тчуамені та Жиру. У англійців відзначився Кейн із пенальті. Він же міг зробити дубль з пенальті, але пробив вище воріт за рахунку 1:2.

"Півні" у півфіналі зіграють із сенсаційною збірною Марокко, а Англія програла свій сьомий чвертьфінал із десяти.

Дивіться: Календар чемпіонату світу з футболу 2022 – розклад та результати всіх матчів

У команд, звичайно, багата футбольна історія, яка налічує 31 матч. І велика перевага в англійців – 17 перемог проти 9. Ще 5 матчів закінчилися внічию.

На чемпіонатах світу команди перетиналися двічі. На тріумфальному ЧС-1966 "леви" обіграли французів з рахунком 2:0, а на ЧС-1982 англійці здолали "півнів" з рахунком 3:1.

Але це історія, а сьогодні французи є фаворитами.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2022

1/4 фіналу

Ель-Хаур. Al Bayt Stadium
Головний арбітр: Вілтон Перейра Сампайо (Бразилія)

АНГЛІЯ - ФРАНЦІЯ - 1:2

0:1 Орельєн Тчуамені, 17'
1:1 Харрі Кейн, 54'
1:2 Олів'є Жиру, 78'

Англія: 1. Джордан Пікфорд - 2. Кайл Вокер, 5. Джон Стоунз, 6. Гаррі Магвайр, 3. Люк Шоу - 8. Джордан Хендерсон, 4. Деклан Райс, 22. Джуд Беллінгем, 20. Філ Фоден - 17. Букайо Сака, 9. Харрі Кейн

Франція: 1. Уго Льоріс - 5. Жюль Кунде, 4. Рафаель Варан, 18. Деотшанкюль Юпамекано, 22. Тео Ернандес - 8. Орельєн Тчуамені, 14. Адрієн Рабьо - 11. Усман Дембеле, 7. Антуан Грізманн, 10. Кіліан Мбаппе, 9. Олів'є Жиру

_____________________________________________________________

23:13. пост студія після гри

23:03. на цьому трансляція завершується. До зустрічі 13 грудня на матчі Хорватія - Аргентина

23:02. попереду у французів битва з сенсаційними марокканцями, яка відбудеться 14 грудня

90+11 хв. ВСЕ! Франція у півфіналі, а Англія їде додому

90+11 хв. потужний удар Решфорда - м'яч пролетів над поперечиною

90+9 хв. збили Макгвайра буквально в метрі від карного майданчика. Це останній шанс для англійців

90+8 хв. на останню хвилину Гріліш вийшов замість Стоунза

90+5 хв. час минає, а у англійців нічого не виходить

90+3 хв. кутовий у англійців. Шоу подає - Юпомекано вибиває м'яча

90 хв. ще 8 хвилин у англійців, щоби спробувати врятувати гру

89 хв. перша жовта для англійців на Мундіалі - це постарався Макгвайр

88 хв. дальній удар Маунта - це для Льоріса не проблема

85 хв. і ще одна заміна від Саутгейта - Маркус Решфорд вийшов замість Фодена

84 хв. Кейн - цього разу б'є вище воріт

82 хв. таки пенальті

81 хв. абсолютно безглуздий момент. Льоріс спокійно забирав м'яч у руки, і Тео не потрібно було нічого робити

80 хв. суддя побіг дивитися VAR після того, як Тео руками прихопив Маунта у карному майданчику

79 хв. у французів замість Дембеле вийшов Кінгслі Коман

79 хв. і пішли заміни від Саутгейта: Рахім Стерлінг і Мейсон Маунт вийшли замість Сака і Хендерсона

78 хв. з глибини скидка наліво, Грізманн подав на Жиру, а Олів'є забив свій четвертий гол на Мундіалі

78 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Жиру

77 хв. Пікфорд рятує англійців після удару Жиру. Класну передачу йому віддавав Мбаппе

72 хв. дуже гостра прострільна передача Шоу зліва на Сака, але форварда "Арсеналу" випередив Тео Ернандес

71 хв. Хендерсон зі стандарта подає в центр карного майданчика, Макгвайр відірвався від суперника і пробив головою - м'яч пролетів в сантиметрах від стійки

70 хв. половина другого тайму позаду, а Дешам і Саутгейт не поспішають з замінами

63 хв. Кейн б'є з 20-ти метрів - м'яч намертво бере Льоріс

62 хв. Дембеле замикає прострільну передачу - але б'є неточно

61хв. Сака здійснив потужний ривок у карний майданчик англійців. А от на удар сил не вистачило

56 хв. ривок Мбаппе у карний майданчик, далі простріл на Дембеле, а от Усман змарнував момент

55 хв. довжелезна передача вперед, Жиру скинув на Рабьо, а Адріен в дотик пробив - Пікфорд рятує англійців

54 хв. Кейн наздогнав Вейна Руні за кількістю голів за збірну Англії

54 хв. Кейн пробив на силу в правий кут, а його одноклубник Льоріс стрибає у протилежний

54 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Кейн

52 хв. Тчуамені збиває Сака у карному майданчику - Сампайо без вагань вказує на 11-метровий

48 хв. Фоден подав з кутового на голову Макгвайру, той скидав м'яча на дальню стійку. Льоріс не встиг зреагувати, але Тчуамені вибив м'яча подалі від воріт

47 хв. Льоріс!!! Рятує французів, відбивши м'яч після сильного удару Беллінгема під поперечину

46 хв. попереджений Дембеле за зрив атаки суперника

46 хв. почався другий тайм

46 хв. у перерві без замін

22:05. повертаються футболісти на поле. За мить почнеться другий тайм

45+5 хв. Сампайо дає свисток про завершення першого тайму

45+4 хв. Фоден подає з кутового - оборонці виграють боротьбу в повітрі

45+3 хв. добігає кінця перший тайм. Поки французи по ділу перемагають, як за рахунком, так власне і по грі

45 хв. ще 4 хвилини зіграти командам у першому таймі

43 хв. Грізманн грубо зіграв проти Вокера

39 хв. Мбаппе увірвався в карний майданчик і потужно пробив - повз ворота

37 хв. багато фолів. Французи заспокоїлися, а англійці пробують знайти шпарини у захисних порядках суперника

30 хв. Фоден вантажить м'яч в центр - захисники вибивають

29 хв. Кейн б'є в куточок, але класний стрибок Льоріса - і буде кутовий

27 хв. послухав Сампайо VAR - немає пенальті. Можливо фол був за межами карного майданчика. Якщо так і VAR на це вказав, то гра продовжується

25 хв. Юпамекано грає в ногу Кейну у карному майданчику. Англійці кричать пенальті. А Сампайо слухає VAR

22 хв. Льоріс рятує після удару одноклубника Кейна. Беллінгем намагався головою добити, та пробив надто високо

21 хв. дальній удар Люка Шоу зі штрафного - повз ворота. М'яч пройшов поруч зі стійкою

17 хв. здавалося, що атака французів захлинається, але Тчуамені потужним ударом з 30-ти метрів відправляє м'яча у сітку

17 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Тчуамені

13 хв. класно на Кейна віддав Фоден, але Харрі не зміг проштовхнути м'яч повз двох захисників

11 хв. Дембеле справа прострілив на Жиру. Олів'є б'є в дотик - м'яч ловить Пікфорд

10 хв. кутовий у французів. Грізманн подає - м'яч з карного майданчика виносить захист

4 хв. перший удар від англійців. Здалеку Фоден - неточно

20:54. отже, європейська футбольна класика на закуску 1/4 фіналу в Катарі

19:51. до вашої уваги передматчева студія, в якій також йде розбір гри Марокко - Португалія

19:51. Доброго вечора! Вражені марокканською казкою, продовжуємо футбольні баталії в Катарі

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів