Четвер, 2 травня

Марокко – Португалія – 1:0 африканці вперше вийшли до півфіналу Мундіалю

Марокко переписує історію чемпіонатів світу

Марокко переписує історію чемпіонатів світу 17:00 Марокко - Португалія Фото: fifa.com

Збірна Марокко здобула сенсаційну перемогу над Португалією та стала першою африканською збірною, яка вийшла до півфіналу чемпіонату світу.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Дохи.

Долю матчу вирішив гол Юссефа Ен-Несірі наприкінці першого тайму. У другому португальці мали кілька моментів, щоб урятувати гру. Але й Марокко мав 100-відсоткові шанси, щоб забити другий м'яч.

Загалом заслужена перемога Марокко, а Кріштіану Роналду втратив свій останній шанс здобути кубок світу. Легенда залишав стадіон у сльозах.

Дивіться: Календар чемпіонату світу з футболу 2022 – розклад та результати всіх матчів

Раніше команди двічі перетиналися – обидва рази на чемпіонатах світу у групових турнірах. У далекому 1986 марокканці перемогли з рахунком 3:1, а на попередньому Мундіалі вже Португалія перемогла з рахунком 1:0.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2022

1/4 фіналу

Доха. Al Thumama Stadium
Головний арбітр: Факундо Рауль Тельо Фігероа (Аргентина)

МАРОККО - ПОРТУГАЛІЯ - 1:0

1:0 Юссеф Ен-Несірі, 42'

Марокко: 1. Боно - 2. Ашраф Хакімі, 18. Джавад Ель-Ямік, 25. Ях'я Аттіят-аллах - 6. Ромен Сес, 8. Аззедін Унаї, 4. Соф'ян Амрабат, 15. Селім Амалла, 7. Хакім Зієш, 17. Соф'ян Буфаль - 19. Юссеф Ен-Несірі

Португалія: 22. Діогу Кошта - 2. Діогу Дало, 3. Пепе, 4. Рубен Діаш, 5. Рафаел Геррейру - 10. Бернарду Сілва, 18. Рубен Невеш, 25. Отавіо, 8. Бруну Фернандеш - 26. Гонсалу Рамуш, 11. Жоау Фелікс

_____________________________________________________________

19:01. на вулицях марокканських міст почалося божевілля. Люди святкують історичну перемогу "атласських левів"

90+8 хв. ВСЕ! МАРОККО У ПІВФІНАЛІ, А КРІШТІАНУ РОНАЛДУ ТАК І НЕ ВИГРАВ КУБКА СВІТУ

90+7 хв. Роналду вирізав подачу на голову Пепе, але захисник пробив повз ворота

90+6 хв. Абухляль з центру поля втік від двох захисників, вийшов сам на сам з Діогу - голкіпер вийшов переможцем дуелі

90+4 хв. португальці тиснуть. Але банальні навіси...

90+3 хв. Хеддіра наступив на ногу супернику і це друга жовта, яка перетворюється для марокканця на червоне світло

90+1 хв. попереджений Хеддіра за фол проти Пепе

90+1 хв. Боно зіграв на випередження, не дозволивши пробити Роналду

90 хв. ще 8 хвилин у португальців, щоб врятувати гру

90 хв. Хеддіра змарнував чудову нагоду. І удару не виконав як слід, і пас не віддав на Хакімі

88 хв. і тут же фол Вітіньї проти Унаї - жовта за зрив атаки

87 хв. надцятий кутовий у португальців. Бруну Фернандеш подає - м'яч виносять захисники

86 хв. повним складом обороняються марокканці

83 хв. Жоау Фелікс з правого краю карного майданчика крутив м'яч у дальню дев'ятку. але бравіссімо Боно. Воротар "левів" зробив суперсейв

81 хв. подвійна заміна у "левів": Закарія Абухляль і Ях'я Жабран вийшли замість Буфаля і Зієша

79 хв. ще одна заміна у португальців. Рікарду Орта замість Діогу Дало

75 хв. контратака марокканців. Хеддіра міг пропустити м'яч на Хакімі, але вирішив сам пробити. Вийшло дуже невдало

74 хв. кутовий зліва. Подача на дальню стійку. Боно виходить з воріт і кулаком вибиває м'яч

74 хв. португальці буквально притисли суперника до воріт

71 хв. Роналду зі штрафного зробив ідеальну передачу під удар Бернарду Сілви, але той змарнував момент

70 хв. перша жовта - Дарі за фол проти Бруну біля лівого кутового прапорця

69 хв. ще дві заміни у португальців. Отавіо І Гонсалу Рамуш йдуть з поля, вийшли Вітінья і Рафаел Леау

68 хв. Боно впевнено грає на виході після подачі Бруну Фернандеша з глибини

65 хв. подвійна заміна у "левів": Ен-Несірі і Амалла йдуть з поля, вийшли Бадр Бенун і Валід Хеддіра

64 хв. Бруну Фернандеш б'є з 18-ти метрів. Вище воріт

58 хв. Гонсалу Рамуш головою замикав подачу Бруну Фернандеша - повз ворота

57 хв. травму отримав Ромен Сес і його виносять з поля на ношах. Замість нього вийшов Ашраф Дарі

56 хв. чудову нагоду марнує Унаї. Контратака. Буфаль зліва віддав на Ен-Насірі, а той скинув під удар Унаї. Але у Аззедіна вийшов удар у стилі регбі - м'яч полетів дуже високо

55 хв. справа Діогу Дало намагався вирізати подачу на Роналду, та на м'яч вискочив Боно

51 хв. Кріштіану Роналду виходить замість Рубена Невеша. Також на полі з'явився Жоау Канселу замість Рафаеля Геррейру

49 хв. Зієш подає - Ель-Ямік головою підрізав м'яч у ближній кут, та цього разу Діогу лишився в воротах і врятував команду від другого голу

48 хв. Пепе ззаду вдарив по ногах Хакімі - буде гострий стандарт у марокканців

46 хв. у перерві без замін

46 хв. марокканці розіграли м'яч в центрі - почався другий тайм

18:03. команди повертаються на поле

45+3 хв. марокканці марнують чудову нагоду для другого м'яча. Контратака. Зієш виводить Аттіят-аллаха сам на сам по лівому флангу. Але у Ях'ї не вийшов удар - м'яч полетів далеко від воріт

45 хв. Бруну Фернандеш малював пенальті, але не купився на його дайвінг Факундо Тельо. А взагалі треба було Бруну виписувати жовту

44 хв. поперечина рятує "левів" після подачі Бруну Фернандеша справа. М'яч зрізався з ноги португальця і стусонув поперечину

43 хв. Буффаль обігрався з Зієшом і віддав на лівий фланг на Аттіят-аллаха, а Ях'я зробив класну подачу на лінію карного майданчика - Ен-Несірі виграв боротьбу в повітрі у захисника і Діогу Кошти - і головою відправив м'яча у сітку

43 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ - Ен Несірі

37 хв. марокканці втікали у контратаку 4 в 3 і Рафаел Геррейру в центрі поля підставився під руку Буфаля і почав корчитися на газоні від болю. Тельо купився на трюк португальця, чим зірвав небезпечну атаку "левів"

36 хв. дальній удар Буфаля у ближній кут - м'яч ловить Діогу Кошта

35 хв. чудовий момент марнує Амалла. Зліва Буфаль виклав м'яч Селіму, а у того просто не вийшов удар - м'яч полетів високо на трибуну

30 хв. у ворота "левів" ледь не залетів дурачок. Жоау Фелікс пробив з-за меж карного майданчика - м'яч зрикошетив об спину Хакімі і пролетів біля лівої дев'ятки

26 хв. Ен-Несірі замикав подачу зі штрафного. Пробив головою значно вище

24 хв. Бруну Фернандеш налетів на Боно. Боляче голкіперу марокканців

22 хв. другий корнер "леви" розіграли - і втратили м'яч

22 хв. кутовий у марокканців справа. Зієш подає на ближню стійку - вибивають захисники

18 хв. рваний темп гри, атака на атаку. М'яч фактично не затримується в центрі поля

12 хв. зльоту пробивав Рафаел Геррейру - м'яч застряг у частоколі ніг

7 хв. Ен-Несірі пробив головою після подачі Зієша з кутового - м'яч просвистів над поперечиною

6 хв. не менш гостра відповідь від марокканців. Аттіят-аллах втік від двох захисників, увірвався в карний майданчик зліва і прострілював на Зієша. Та Діогу Кошта вчасно вискочив з воріт і вибив м'яча на кутовий

5 хв. перший момент у португальців. Бруну Фернандеш справа виконав подачу зі штрафного на ближню стійку, а Жоау Фелікс пробив головою - Боно врятував "левів"

17:00. стартовий свисток і португальці починають з центру поля

16:59. вболівальники Марокко сьогодні поженуть свою команду вперед

16:59. Кріштіану Роналду другий матч поспіль починає на лаві запасних

16:57. привітання команд і чекаємо початку гри

16:56. гімн Португалії

16:55. марокканський гімн співає весь стадіон. У "атласських левів" сьогодні величезна перевага на трибунах

16:54. команди вже на полі. Слухаємо гімни Марокко і Португалії

16:51. нагадаємо, Марокко у 1/8 по пенальті перемогло Іспанію, а Португалія розтрощила Швейцарію з рахунком 6:1

16:49. передматчева студія

16:48. а от у складі марокканців чимало змін у порівнянні з переможним матчем проти Іспанії

16:47. знову у стартовому складі немає Кріштіану Роналду. Взагалі Фернанду Сантуш виставив такий же склад, як і на гру з Швейцарією

16:31. Доброго вечора. За півгодини у столиці Катару розпочнеться чвертьфінальний матч чемпіонату світу між збірними Марокко і Португалії

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів