Субота, 27 квітня

Шахтар - Феєноорд - 1:1 диво-гол Ракицького у важкій грі

Відбувся перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи між "Шахтарем" та "Феєноордом"

Відбувся перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи між "Шахтарем" та "Феєноордом" 22:00 Шахтер - Феєноорд Фото: shakhtar.com

Донецький "Шахтар" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи зіграв у бойову нічию з нідерландським "Феєноордом".

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію із Варшави.

Зазначимо, що раніше команди перетиналися на груповій стадії Ліги чемпіонів у 2017 році. Тоді "Шахтар" двічі обіграв суперника.

Суперник "Шахтаря" у чемпіонаті Нідерландів йде на першому місці, випереджаючи "Аякс" на три очки. В останніх чотирьох матчах роттердамці здобули 4 перемоги.

"Гірники" теж підійшли до гри у гарному настрої. Напередодні у чемпіонаті "Шахтар" розгромив "Металіст-1925" з рахунком 7:0.

ЛІГА ЄВРОПИ. 1/8 фіналу

Варшава. Стадіон Війська Польського імені маршала Юзефа Пілсудського
Головний арбітр: Іван Кружляк (Словаччина)

ШАХТАР - ФЕЄНООРД - 1:1

1:0 Ярослав Ракицький, 79'

1:1 Езек'єль Бульяуд, 88'

Шахтар: 81. Анатолій Трубін - 23. Лукас Тейлор, 22. Микола Матвієнко, 44. Ярослав Ракицький - 6. Тарас Степаненко, 11. Олександр Зубков, 21. Артем Бондаренко, 8. Георгій Судаков, 16. Дмитро Криськів - 20. Дмитро Топалов, 2. Лассіна Траоре

Феєноорд: 22. Тімон Велленройтер - 2. Маркус Педерсен, 4. Лютсхарел Гертрейда, 33. Давід Ганцко, 5. Квіліндсхі Хартман - 20. Матс Віффер, 10. Оркун Кекчю, 17. Себастьян Шиманьскі - 7. Аліреза Джаханбакш, 9. Даніло Перейра, 26. Уссама Ідріссі

_____________________________________________________________

23:51. за тиждень у Роттердамі визначиться переможець цієї дуелі. "Шахтарю" буде дуже важко, але будемо вірити в "гірників"

90+4 хв. фінальний свисток!

90 хв. замість Бондаренка і Судакова вийшли Єгор Назарина і Іван Петряк

88 хв. зрівнюють гості. Справа Пайшао виконав класну подачу на дальню стійку, Бульяуд виграв позиційну боротьбу у Тейлора і пробив головою у протихід Трубіну

87 хв. замість Алірези вийшов аргентинський форвард Езек'єль Бульяуд

86 хв. зліва Ганцко виконав вивірену подачу на Алірезу, а іранець головою против повз ворота

84 хв. здалеку б'є Кекчю - Трубін намертво ловить м'яч

84 хв. "Феєноорд" буквально затискає "Шахтар" до воріт

80 хв. ось так буває. Всю гру проводиш у захисті - одна атака і гол

79 хв. Судаков виконав з кутового подачу на ближній кут, а Ракицький спиною красиво пробив у дальню дев'ятку. Рідко коли побачиш такий гол

79 хв. ГООООООООООООООООООООООООООЛ - Ракицький

78 хв. кутовий у "Шахтаря". Якщо не помиляюся - другий

77 хв. замість Зубкова вийшов Мар'ян Швед

77 хв. Кекчю б'є зі штрафного і потрапляє у стінку

76 хв. Келсі валить Кекчю біля карного майданчика. Небезпечний штрафний у гостей

73 хв. рідкісний момент. "Шахтарю" вдалося дійти до воріт суперника. Тейлор справа прострілив - захисники вибили м'яч

73 хв. ще дві заміни у гостей. Ігор Пайшао і Джавайро Ділросун вийшли замість Ідріссі і Шиманьскі

70 хв. жорстко Віффер зустрів Степаненка - це жовта картка

69 хв. здалеку б'є Кекчю - повз ворота

67 хв. дуже гостро справа прострілив Шиманьскі - Трубін грає на перехопленні

64 хв. Трубін рятує "Шахтар" після удару Даніло Перейри

62 хв. а от і заміни "Шахтаря". Келсі і Невен Джурасек вийшли замість Траоре і Криськіва

60 хв. Зубков наважився на удар відчаю справа - повз ворота

59 хв. заміни готує Ігор Йовічевич

57 хв. перша заміна у гостей. Замість Маркуса Педерсена вийшов Гернот Траунер

55 хв. Шиманьскі б'є зі штрафного - повз ворота

53 хв. потужно гості почали другий тайм, створивши дві гольові нагоди. "Шахтар" же всією командою на своїй половині поля

52 хв. Аліреза б'є в дотик з лінії карного майданчика - м'яч буквально розминувся з лівою стійкою

51 хв. Трубін рятує "Шахтар" після удару Даніло Перейри в дотик - а передачу зліва віддавав Хартман

46 хв. починається другий тайм

22:03. повертаємося на поле. У перерві Ігор Йовічевич і Арне Слот замін не робили

45+1 хв. завершується перший тайм. Можна сказати, що "Шахтар" вистояв. Якщо характер гри не зміниться, до у другій половині "гірникам" буде дуже важко

45 хв. на відбій грають донеччани

44 хв. дуже гостро прострілив Передсен. На щастя, Степаненко випередив суперника і вибив м'яча

43 хв. гості притиснули "Шахтар" до воріт

37 хв. Шиманьскі справа крутив м'яч у ворота - Трубін кулаком відбиває удар

36 хв. Степаненко перериває гостру передачу Алірези справа

32 хв. Судаков пробив з 20-ти метрів - повз воріт. Хоча повинен був Кружляк ставити штрафний. Георгія під час удару штовхнув у спину Віффер

30 хв. "гірники" майже дійшли до воріт суперника, та зрештою захисник гостей вирвав м'яч у Зубкова разом з ногами Олександра. На газоні опинився 11-й номер "Шахтаря"

27 хв. у донеччан поки не виходить почати атаку. Гості застосовують високий пресинг і кожна передача в атаку завершується втратою м'яча

21 хв. гостра подача Кекчю справа зі штрафного. М'яч після рикошету відлетів до Гертрейди. Той пробив головою - Трубін ловить

20 хв. Топалов не спеціально, але грубо в'їхав у ноги супернику на чужій половині поля. Кружляк врахував, що то було не спеціально, і не показав картку "гірнику"

16 хв. нідерландці зараз більше тримають м'яч. "Гірники" намагаються піймати суперника на контратаках - поки не виходить

15 хв. зліва Хартман прострілює - в руки Трубіну

11 хв. Ідріссі зліва віддав передачу під удар Шиманьскому, але захисники завадили Себастьяну виконати прицільний удар

7 хв. тепер вже Ракицький рятує "Шахтар", заблокувавши підступний удар Даніло Перейри

6 хв. Траоре б'є головою повз ворота. А кутовий подавав Топалов

5 хв. штрафний у донеччан. Подача Степаненка - буде кутовий

4 хв. активніше почали гру "гірники"

22:00. розпочинається гра у Варшаві

14:22. "На нас очікує важка гра. Маємо план, маємо футбольні аргументи, які можемо протиставити "Феєноорду". Знаємо їхні слабкі та сильні сторони, розуміємо, що вони являють собою на полі, у якій формі перебувають. Футболісти "Шахтаря" будуть готові віддати всі сили на полі, і я в цьому жодної хвилини не сумніваюсь. Зрозуміло, що ми маємо зіграти організовано, дисципліновано та сконцентровано, адже проти нас діятиме хороша команда. Та я впевнений, що моя команда битиметься від перших до останніх хвилин і ми будемо вірити в результат. У нашому протистоянні дві гри, а цей поєдинок лише перший. Так, він може бути важливим зі стратегічної точки зору, але ми йдемо від гри до гри. Гратимемо на перемогу і віддамо для цього все, що зможемо", - сказав на передматчевій прес-конференції тренер "Шахтаря" Ігор Йовічевич.

14:21. у складі "гірників" відновлюватися продовжує Мар'ян Швед

14:19. проти "Шахтаря" точно не зіграють основний голкіпер Джастін Бейло, центрхав Квінтен Тімбер і нападник Патрік Волемарк. Усі трамвовані

14:18. лідерами нинішнього "Феєноорду" є 21-річний мексиканський нападник Сантьяго Хіменес (12 голів, 2 асисти), бразильський форвард Даніло Перрейра (11 голів, 4 асисти) та капітан, турецький півзахисник Оркун Кекчу (10 голів, 2 асисти)

14:16. варто зазначити, що "Феєноорд" зараз на підйомі. У минулому сезоні команда дійшла до фіналу Ліги конференцій, де поступилася італійській "Ромі". А у Лізі Європи нинішнього сезону "Феєноорд" потрапив у унікальну групу з італійським "Лаціо", австрійським "Штурмом" і данським "Міт'юлландом". Після шести турів усі команди набрали по 8 очок, тож місця у групі визначалися за різницею забитих і пропущених м'ячів

14:15. передматчева студія в режимі Live розпочнеться о 21:00

14:14. шановні вболівальники, сьогодні чемпіон України донецький "Шахтар" грає з лідером чемпіонату Нідерландів "Феєноордом" перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи. "Апостроф" веде онлайн-трансляцію з Варшави.

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії