Неділя, 28 квітня

Реал - Манчестер Сіті - 1:1 нерви Анчелотті і фарт Гвардіоли

Королівський клуб був близький до перемоги у Мадриді

Королівський клуб був близький до перемоги у Мадриді Холанн "Реалу" не забив Фото: uefa.com

Ліга чемпіонів вийшла на фінішну пряму. У першому півфіналі мадридський "Реал" приймав "Манчестер Сіті". Гра завершилась з рахунком 1:1.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію із "Сантьяго Бернабеу".

Королівський клуб відкрив рахунок у першому таймі завдяки класному удару Вінісіуса. У середині другого тайму гості відігралися зусиллями де Брюйне.

Гра у відповідь відбудеться 17 травня у Манчестері.

Зазначимо, що це п'яте протистояння команд у Лізі чемпіонів, четверте у плей-офф та третє у півфіналі. Два попередні півфінальні протистояння виграв "Реал" - у 2016 році та рік тому.

Нагадаємо, минулого року Королівський клуб драматично пройшов "МанСіті". Після поразки у Манчестері (3:4) "Реал" до 90-ї хвилини впевнено йшов на виліт. Але два голи у компенсований час повернули "Реал" у гру. А гол у додатковий час вивів "вершкових" у фінал (3:1), де вони обіграли "Ліверпуль" (1:0).

Як і рік тому, "Реал" тричі поспіль грає з англійцями. Тільки в іншій послідовності. Якщо минулого сезону були "Челсі" (1/4), "Манчестер Сіті" (1/2) та "Ліверпуль" (фінал), то в цьому розіграші "Ліверпуль" (1/8), "Челсі" (1/4) та "Манчестер Сіті" (1/2).

До речі, статистика між командами практично рівна: 4 – 2 – 4, різниця м'ячів 18:17 на користь "Реала".

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/2 фіналу. Перший матч

Мадрид. "Сантьяго Бернабеу"
Головний арбітр: Артур Діаш (Португалія)

РЕАЛ Мадрид - МАНЧЕСТЕР СІТІ - 1:1

1:0 Вінісіус Жуніор, 36'

1:1 Кевин де Брюйне, 67'

Реал: 1. Тібо Куртуа - 2. Дані Карвахаль, 22. Антоніо Рюдігер, 4. Давид Алаба, 12. Едуардо Камавінга - 15. Федеріко Вальверде, 8. Тоні Кроос, 10. Лука Модріч - 21. Родріго, 9. Карім Бензема, 20. Вінісіус Жуніор

МС: 31. Едерсон - 25. Мануель Аканджі, 3. Рубен Діаш, 5. Джон Стоунз, 2. Кайл Вокер - 15. Родрі, 8. Ілкай Гюндоган, 17. Кевін де Брюйне - 10. Джек Гріліш, 10. Ерлінг Холанн, 20. Бернарду Сілва

_______________________________________________________________

23:54. а завтра відбудеться перша півфінальна гра у міланському дербі

90+3 хв. все! Перша битва цього протистояння завершується бойовою нічиєю. Все вирішиться за 8 днів у Манчестері

90+3 хв. б'є Начо - рикошет і м'яч летить в руки Едерсону

90+1 хв. Камавінга вирішив самотужки розібратися з обороною гостей, але втратив м'яч

90 хв. класно здалеку б'є Чуамені - і лише неймовірна реакція Едерсона рятує гостей від другого пропущеного м'яча

88 хв. гостра подача Вальверде з кутового - на лінію воротарського майданчика - та захисники м'яч виносять

87 хв. Начо Ернандес міняє Модріча

87 хв. замість удару Модріч виконав подачу - і лише кутовий

86 хв. Бернарду Сілва від душі влупив ззаду по ногах Вінісіуса. Дуже небезпечний штрафний у "Реала"

84 хв. друга заміна у складі Королівського клубу. Замість Тоні Крооса вийшов Орельєн Чуамені

81 хв. перша заміна - від Карло Анчелотті. Замість Родріго вийшов Марко Асенсіо

79 хв. проти Родрі грубо зіграв Камавінга - і це жовта

78 хв. Кроос зі штрафного подає точно на голову Бензема - Карім б'є у ближній кут. Рятує Едерсон

78 хв. Камавінгу збиває Бернарду Сілва - небезпечний штрафний у господарів

77 хв. Вальверде влітає у карний майданчик зліва, а от точний пас на Бензема не віддав

72 хв. Алаба вирішив пробити зі штрафного з гострого кута - м'яч просвистів над поперечиною

71 хв. Гюндоган врізав по ногах Карвахаля справа біля карного майданчика

68 хв. за надмірні емоції Артур Діаш показав жовту картку Карло Анчелотті. Італійця можна зрозуміти, бо перед голом "Сіті" двічі Королівський клуб міг отримати право на 11-метровий

67 хв. Гюндоган відкотив під удар де Брюйне і Кевін виконав сильний і точний удар низом у лівий нижній кут

67 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ - де Брюйне

65 хв. Вінісіус прострілював на Бензема і м'яч потрапив у руку Стоунзу у карному майданчику. Але знову свисток Діаша мовчить

62 хв. Бензема прострілює на Вальверде. Від ноги уругвайця м'яч відскочив у руку Гріліша. Але арбітр був поруч і все бачив. Пенальті не дає

59 хв. цього разу Модріч з кутового подав за межі карного майданчика на Вальверде. Той пробив зльоту - м'яч просвистів над поперечиною

59 хв. другий кутовий - серія рикошетів і зрештою після подачі Вінісіуса м'яч від Стоунза вилетів за межі поля

58 хв. після розіграшу корнера Родріго пробив з 20-ти метрів. Рикошет від захисника і м'яч просвистів над поперечиною

58 хв. хльосткий удар Вінісіуса ледь не завершився голом. Рикошет і кутовий

57 хв. з кутовими у гостей сьогодні біда. Або неточні подачі, або розіграші, які завершуються також невдалими подачами

56 хв. черговий кутовий розіграли гості - і корнер не завершився ударом

56 хв. Холанн отримав пас на хід у карному майданчику, але пробити не зміг - Алаба накрив норвежця, блокувавши м'яч

55 хв. де Брюйне б'є з 20-ти метрів низом у лівий кут - Куртуа ловить

54 хв. починають нервувати "міщани". І як наслідок - багато фолів

50 хв. багатоходівочка Бензема-Вінісіус-Бензема-Карвахаль-Бензема завершується потужним ударом француза у ближній кут. Куртуа дістає м'яч з-під поперечини

48 хв. кутовий у гостей. Де Брюйне обігрався з Гюндоганом, після чого виконав подачу у воротарський майданчик. Куртуа грає на виході і забирає м'яч

23:04. починається другий тайм - м'яч у центрі поля розіграли господарі

45+3 хв. перерва. Повернемося на "Сантьяго Бернабеу" за 15 хвилин

45+2 хв. троє гравців "Реалу" били по ногах Гюндогана в одному епізоді. Зрештою Кроос отримав жовту картку

42 хв. Гюндоган виконує безадресну прострільну передачу з правого флангу

36 хв. Камавінга на своїй половині поля обігрався з Модрічем, потім пішов на трьох захисників по лівому флангу і віддав передачу на Вінісіуса. Той з 20-ти метрів, зміщаючись вправо, несподівано для Едерсона пробив у лівий верхній кут - фантастичний гол

36 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ - Вінісіус

34 хв. розіграли господарі корнер. Модріч класно подав з глибини поля у воротарський майданчик, але Едерсон випередив гравця "Реала" і виніс м'яч подалі від воріт

33 хв. Бензема по лівому флангу кинув у прорив Камавінгу, а той заробив перший для "Реала" кутовий

32 хв. Бензема вже змушений повертатися ледь не до своїх воріт, щоб відбирати м'ячі

32 хв. все, що поки може "Реал" - це численні навіси. Наразі - безадресні

30 хв. в центрі поля Рюдігер жорстко зустрів Гюндогана. Капітану "Сіті" кілька хвилин надавали допомогу лікарі

24 хв. шанс для "Реала". Дуже небезпечний простріл Вінісіуса зліва і Рубен Діаш у відчайдушному підкаті зупинив м'яч, який летів до Бензема

21 хв. де Брюйне з кутового подав на голову Модрічу в центр карного майданчика

19 хв. дальній обвідний удар Гюндогана - повз ворота

18 хв. Камавінга збиває Стоунза в сантиметрах від лінії карного майданчика. Діаш цей момент проґавив, але підказкою VAR скористатися не може, бо це ж не пенальті

18 хв. знову спроба Вінісіуса і Бензема організувати гольову атаку. Бразилець справа віддав класний пас на хід, але французу не вистачило трішечки, щоби випередити Едерсона

16 хв. спроба атака "Реала" завершилась неточною подачею Вінісіуса на Бензема

15 хв. перший удар Холанна з гострого кута зліва - м'яч намертво ловить Куртуа

14 хв. Подача Гріліша - м'яч виносять захисники. Але пішла атака другим темпом. Справа Вокер виконує подачу в напрямку Холанна і Бернарду Сілви, але обоє до м'яча не дістають. Холанн апелює до арбітра, що його смикали за футболку, але Артур Діаш лиш розводить руками

13 хв. Родрі б'є здалеку у лівий нижній кут - Куртуа рятує "Реал". Буде третій кутовий у гостей

10 хв. "Реал" поки переважно діє у захисті

9 хв. Холанн заробив другий корнер для гостей, але розіграли "міщани" стандарт знову невдало

8 хв. Бернарду Сілва справа у карному майданчику відкотив під удар де Брюйне. Бельгієць з 20-ти метрів потужно пробив у ближній кут - Куртуа рятує

5 хв. кутовий у гостей. Де Брюйне подає - м'яч виносять захисники

3 хв. Вінісіус зліва віддав в центр на Бензема, але Карім у боротьбі з трьома захисниками не зміг зачепитися за м'яч

1 хв. Гріліш в центрі поля грубо в'їхав у ноги Родріго

22:02. Артур Діаш дає стартовий свисток і гості розіграли м'яч в центрі поля

21:59. слухаємо гімн Ліги чемпіонів

21:55. фантастичне виконання гімну мадридського "Реалу" і команди під ревіння інчас виходять на поле. Сьогодні у Королівського клубу божевільна підтримка

21:51. на "Сантьяго Бернабеу" сьогодні аншлаг. За кілька хвилин будемо співати гімн Королівського клубу разом з уболівальниками Hala Madrid

21:48. до слова, одна з найбільших переваг Королівського клубу - це, безперечно, досвід. Все ж, у іспанців 17 фіналів Кубка / Ліги чемпіонів, тоді як "Сіті" раніше лиш раз грав у фіналі, який програв

21:47. наш Андрій Лунін - на лаві запасних "Реалу"

21:40. команди завершили передматчеву розминку і відправилися у роздягальні

15:59. у Королівського клубу мінімальні зміни у порівнянні з протистоянням річної давнини - основа та ж. А от у "міщан" зміни є. Насамперед це норвезький голеадор Ерлінг Холанн, що з 12-ма м'ячами є найкращим бомбардиром турніру. З великою долею ймовірності він ним і залишиться, бо серед футболістів, які продовжують боротьбу за трофей, найближчий переслідувач Вінісіус Жуніор має лише 6 голів в активі. А серед футболістів "Інтера" і "Мілана" ніхто не забив більше 5-ти м'ячів

15:57. вітаємо з Мадриду, де сьогодні відбудеться перша серія футбольної супербитви між "Реалом" і "Манчестер Сіті". Як і рік тому, доля звела ці команди у півфіналі

Аудіотрансляція матчу

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії