Четвер, 2 травня

Німеччина - Україна - 3:3 феєрична нічия у Бремені

Сергій Ребров дебютував на чолі збірної України

Сергій Ребров дебютував на чолі збірної України Україна впевнено перемагає Фото: УАФ

Сьогодні дебют Сергія Реброва на тренерському містку збірної України. У Бремені "синьо-жовті" зіграли у феєричну нічию з національною командою Німеччини.

Гра закінчилась із рахунком 3:3. "Апостроф" вів онлайн трансляцію з "Везерштадіону".

Німці швидко відкрили рахунок, але до середини першого тайму наші футболісти провели дві результативні атаки.

На початку другого тайму Циганков оформив дубль. Потім "синьо-жовті" не реалізували ще низку контратак. І що менше часу було до фінального свистка, то ближчою була перша перемога над Бундестімом. Але німці не були б німцями, якби опустили руки. І в останні 10 хвилин господарі зуміли відіграти два м'ячі і звести матч до нічиєї.

До речі, це була друга товариська гра між Україною та Німеччиною. Попередня відбулася у Києві 11.11.2011 та закінчилася нічиєю з таким самим рахунком 3:3. І тоді під час матчу "синьо-жовті" також вигравали з рахунком 3:1.

Товариський матч

Бремен. "Везерштадіон"
Головний арбітр: Тасіс Сідіропулос (Греція)

3:3 Йозуа Кімміх, 90+1'

Німеччина: 12. Кевін Трапп - 2. Антоніо Рюдігер, 3. Давід Раум (13. Беньямін Генрікс, 71'), 4. Маттіас Гінтер, 6. Йозуа Кімміх (к), 8. Леон Горецка (18. Йонас Хофманн, 62'), 9. Ніклас Фюллькруг (7. Кай Гаверц, 46'), 15. Ніко Шлоттербек (16. Лукас Клостерманн, 46'), 17. Юліан Брандт (24. Флоріан Віртц, 71'), 19. Лерой Сане, 25. Маріус Вольф (14. Джамал Мусіала, 62')

Запасні: 1. Марк-Андре тер Штеген, 22. Бернд Лено, 5. Тіло Керер, 23. Емре Джан, 26. Малік Тшау

Україна: 12. Анатолій Трубін - 16. Віталій Миколенко (2. Едуард Соболь, 78'), 22. Микола Матвієнко, 13. Ілля Забарний, 18. Олександр Тимчик, 10. Михайло Мудрик (19. Олександр Піхальонок, 78'), 21. Георгій Судаков, 6. Тарас Степаненко (14. Данило Ігнатенко, 64'), 15. Віктор Циганков (20. Олександр Зубков, 72'), 7. Андрій Ярмоленко (к) (8. Руслан Маліновський, 64'), 11. Артем Довбик (9. Владислав Ванат, 64')

Запасні: 1. Георгій Бущан, 3. Олександр Сваток, 4. Валерій Бондар, 5. Сергій Сидорчук, 17. Юхим Конопля, 23. Андрій Лунін

_______________________________________________________________

21:01. наступну гру "синьо-жовті" проведуть 16 червня проти Північної Македонії в рамках відбору на Євро-2024

21:01. і друга товариська гра між нами і німцями проходить за аналогічним сценарієм. Ми виграємо 3:1 і німці зрівнюють

90+4 хв. все! Бойова нічия у дебютному матчі Реброва

90+1 хв. більярдним ударом б'є під самісіньку стійку. Трубін хоч і вгадав напрямок удару, але до м'яча не дотягнувся

90+1 хв. ГООООООООООООООООООЛ - Кімміх

90 хв. еххх. Соболь зачепив Гаверца у карному майданчику - це пенальті

86 хв. німці тиснуть

83 хв. Матвієнко розводить руками, мовляв, Гаверц його смикнув за футболку, але Сідіропулос фол в цьому епізоді не побачив

83 хв. Рюдігер зі своєї половини видав шикарний крос на Гаверца, той у боротьбі з Матвієнком спершу прийняв м'яч, а тоді невідпорно пробив повз Трубіна

83 хв. ГООООООООООООООООООЛ - Гаверц

81 хв. третій корнер у німців. Дуже висока подача і м'яч летить за межі поля

78 хв. і останні заміни у наших. Замість Миколенка і Мудрика вийшли Едуард Соболь і Олександр Піхальонок

77 хв. Мусіала з 18-ти метрів бив у дальній кут - не влучив

76 хв. перший корнер у наших. І за ним одразу другий. Судаков прострілив з глибини на Ваната, а Владиславу сантиметрів не вистачило, щоб дістати м'яч

75 хв. Мудрик тоненьким пасом вивів віч-на-віч з Траппом Зубкова. Олексій пробив в дотик - і німецький голкіпер відбив м'яч на кутовий

74 хв. Рюдігер потужним ударом зльоту замикав невдалу скидку Матвієнка - але пробив повз ворота

72 хв. ще одна заміна від Сергія Реброва. Замість Циганкова вийшов Олександр Зубков

71 хв. подвійна заміна у німців. Замість Брандта і Раума вийшли Флоріан Віртц і Беньямін Генрікс

67 хв. Циганков і Ванат йшли на трьох захисників. Але перед карним майданчиком Віктор зачепився за захисника, впав і втратив м'яч

64 хв. потрійна заміна у наших. Владислав Ванат, Данило Ігнатенко і Руслан Маліновський вийшли замість Ярмоленка, Степаненка і Довбика

63 хв. удар Хаверца зльоту - повз ворота

62 хв. ще дві заміни у німців: замість Вольфа і Горецки вийшли Джамал Мусіала і Йонас Хофманн

61 хв. у наших зараз кожна атака гостра, але забагато браку з передачами

59 хв. намагався Мудрик "черпачком" закинути м'яча на хід Довбику. Але занадто сильно

58 хв. ехх Мудрик. Віддав занадто сильний пас на Тимчика. А міг Олександр виходити сам на сам

56 хв. скористалися помилкою німців. Довбик у карному майданчику обікрав Гінтера і відкотив під удар Циганкову. Віктор забивав уже в порожні ворота

56 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Циганков

50 хв. дуже активно німці грають в атаці - поки без ударів по воротах Трубіна

46 хв. у перерві у складі німців відбулося дві заміни: Лукас Клостерманн і Кай Гаверц вийшли замість Шлоттербека і Фюллькруга

46 хв. гра поновилась - "синьо-жовті" розіграли м'яч у центрі

20:12. повертаємося у Бремен, де за мить почнеться другий тайм

45+3 хв. перерва! Відпочиваємо 15 хвилин

45+3 хв. 22 метри до воріт. Ідеальна позиція. Б'є Сане - і поперечина рятує нашу збірну. Добити намагався Брандт, та його удар заблокували

45+2 хв. Степаненко збив Кімміха біля наших воріт. Небезпечний штрафний у німців

44 хв. Ярмоленко класно п'ятою віддав на Тимчика. Той з гострого кута намагався пробити повз Траппа, але у підсумку не влучив у ворота

36 хв. Фюллькруг головою замикав подачу зліва - пробив вище

29 хв. Горецка потужно б'є з 20-ти метрів - м'яч просвистів над правою дев'яткою

27 хв. знову Ярмоленко класно відібрав м'яча у центрі. Пішла контратака 4 в 3, але у завершальній фазі Мудрик віддав неточний пас на Довбика. Суперник м'яч перехопив

23 хв. Ярмоленко відібрав м'яча у суперника і кинув у прорив Тимчика. Той прострілив у напрямку Циганкова. Віктор дотепно пропустив, а Мудрик пробив у дотик. Удар невдалий, але м'яч рикошетом від ноги Рюдігера влетів у сітку

23 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - автогол

18 хв. Тимчик віддав класний розрізний пас на Циганкова, той втік від Рюдігера і з правої класно пробив у лівий кут воріт господарів

18 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Циганков

13 хв. штрафний у наших. Подача - Циганков намагався зрізати головою у дальній кут - не влучив

11 хв. ще один гольовий момент у господарів. Простріл Брандта справа і замикає Раум - пробив повз ворота

6 хв. швидко забивають німці. Провал у обороні і "вовк" спокійно кладе м'яч у ворота

6 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Вольф

2 хв. супермомент марнують німці. Мудрик подарував м'яч супернику, пішла швидка атака і Фюллькруг з 10 метрів рострілював ворота, але схибив

19:00. починаємо

15:31. вітаємо, сьогодні збірна України проводить першу гру під керівництвом Сергія Реброва

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів