Четвер, 2 травня

Україна - Хорватія - 2:0 впевнений початок Євро-2023

Українська молодіжка стартує на Євро-2023 з перемоги

Українська молодіжка стартує на Євро-2023 з перемоги Олексій Кащук і гол забив, і пас віддав Фото: uefa.com

У Румунії та Грузії стартував чемпіонат Європи з футболу серед молодіжних збірних U-21. Збірна України у першому турі обіграла команду Хорватії з рахунком 2:0.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію із Бухареста.

Дивіться: Календар Євро-2023 серед молоді: розклад та результати всіх матчів

Наша команда забила по голу у кожному з таймів. У середині першої половини зустрічі відзначився Олексій Кащук. А на початку другого тайму він асистував Данилу Сікану.

У другому турі Україна зіграє із Румунією. Матч відбудеться у суботу, 24 червня. Початок зустрічі – 19:00.

ЄВРО-2023 u-21

Група B. 1 тур

Бухарест. "Жулешті"
Головний арбітр: Мохаммед аль-Хакім (Швеція)

УКРАЇНА - ХОРВАТІЯ - 2:0

1:0 Олексій Кащук, 19'

2:0 Даніло Сікан, 48'

Україна: 12. Анатолій Трубін - 6. Олексій Сич, 16. Арсеній Багатов, 4. Максим Таловеров, 2. Костянтин Вівчаренко - 21. Артем Бондаренко (к), 17. Володимир Бражко - 20. Олексій Кащук, 18. Дмитро Криськів, 15. Максим Брагару - 9. Данило Сікан

Хорватія: 1. Домінік Котарскі - 3. Давид Чоліна, 15. Мауро Перкович, 6. Бартол Франіч (к), 2. Ніко Сігур - 11. Лукас Качавенда, 8. Юріца Пршир, 19. Марко Булат - 10. Мартін Батуріна - 13. Матія Фріган, 20. Діон-Дрена Бельо

______________________________________________________________

20:55. ігровий день завершиться матчем Румунія - Іспанія

20:54. у паралельних матчах Грузія сенсаційно перемогла Португалію (2:0), а Бельгія і Нідерланди зіграли у нульову нічию

90+5 хв. фінальний свисток! Україна перемагає. У суботу "синьо-жовті" зіграють у Бухаресті проти Румунії

90+4 хв. контратака наших 5 в 4. Судаков вирішив самотужки завершити епізод і потужно пробив - небезпечно, але не точно

90+2 хв. В'юнник пішов сам на двох захисників і втратив м'яч. Желізко підхопив і намагався вивести В'юнника сам на сам, але захисник прочитав епізод і перехопив м'яч

90+1 хв. п'ять хвилин компенсував арбітр, і перша вже добігає кінця

90 хв. міг Желізко вискочити сам на сам, але Котарскі вчасно вибіг з воріт і вибив м'яча під носом у форварда

86 хв. здалеку б'є Ходжа - неточно

85 хв. Назаренко увірвався у карний майданчик і пробив з-під захисника - трохи неточно

83 хв. і заключні заміни у складі обох команд. У нас замість Сікана і Бражка вийшли Георгій Судаков і Іван Желізко. У хорватів Роко Шиміч і Велдін Ходжа міняють Бельо і Пршира

82 хв. Стойкович бійцівським прийомом завалив Назаренка - жовта

80 хв. Бондаренко б'є зі штрафного - м'яч летить поруч з ближньою стійкою

79 хв. Шего збиває Бондаренка на підступах до карного майданчика. Хороший стандарт у наших

77 хв. дальній удар Стойковича - вище воріт

76 хв. контратака наших. Назаренко увірвався у карний майданчик зліва і віддавав зрячий пас на Сікана, а от Данило не встиг до м'яча

75 хв. Бельо у падінні замикав прострільну передачу справа. Б'є у ближній кут - м'яч пройшов у сантиметрах від воріт

73 хв. заміна у "картатих": Габріел Відович вийшов замість Фрігана

72 хв. кутовий у наших зліва. Очеретько подає - захисники виграють повітря

71 хв. отже, заміни у нас: замість Криськіва і Кащука вийшли Очеретько і В'юнник

68 хв. ще дві заміни готує Руслан Ротань. До виходу на поле готуються Богдан В'юнник і Олег Очеретько

67 хв. дуже гостра прострільна передача Стойковича зліва на дальню стійку, яку замикав Фріган. На щастя, пробив повз ворота

65 хв. хорвати тиснуть

62 хв. перша заміна у нас. Замість Брагару вийшов Олександр Назаренко

61 хв. після розіграшу кутового хорвати повинні були забивати, але після удару Стойковича з п'яти метрів м'яч потрапив у поперечину

60 хв. оххх. Простріл справа, б'є Бельо і м'яч рикошетом від Таловерова летить на кутовий

58 хв. подвійна заміна у хорватів: замість Качавенди і Чоліни вийшли Мікеле Шего і Лука Стойкович

56 хв. ще одна гостра атака "синьо-жовтих". Подача справа в напрямку Сікана і Кащука, але захисники не дали нашим хлопцям довести атаку до удару

55 хв. Кащук класно закинув м'яча на хід Сікану, але Данила випередив Котарскі

52 хв. Кащук знову демонструє неймовірний дриблінг. Пройшов двох захисників, третій вибив м'яча, але на Сікана. Данило пробив з 20-ти метрів - Котарскі ловить м'яч

48 хв. Бондаренко перехопив м'яч у центрі, далі пішла атака правим флангом і Кащук виконав подачу в центр карного майданчика. Сікан виграв боротьбу у повітрі у високого захисника і головою точно пробив у лівий кут

48 хв. ГООООООООООООООООООООООООООЛ - Сікан

20:02. ну а у нас починається другий тайм

20:00. паралельно з нашим матчем почалися ще два. У Тбілісі Грузія сенсаційно перемагає Португалію з рахунком 2:0. Відзначилися Гагуа (37 хв) і Сазонов (45+1 хв). У грі Бельгія - Нідерланди поки що нулі

45+2 хв. перерва

45+1 хв. Батуріна б'є і влучає в стінку

45+1 хв. Криськів вдарив по нозі Пршира. Ще один небезпечний штрафний у хорватів

44 хв. Бондаренко зробив жахливу помилку, віддавши пас супернику. На щастя, хорвати цим не скористалися. Бельо отримав м'яч у карному майданчику, але опинившись в оточенні трьох захисників, нічого не зміг зробити

43 хв. вболівальники скандують "Україна, Україна"

40 хв. Трубін - рятує після сильного удару Бельо

38 хв. Бельо пробиває зльоту після подачі справа - м'яч впевнено ловить Трубін

36 хв. Сікан не вискочив сам на сам, але Котарскі далеко вийшов з воріт і випередив нашого форварда

34 хв. і тут же контратака у наших. Кащук підхопив м'яч справа, увірвався в карний майданчик і віддавав зрячу передачу на Бондаренка, але Артем до м'яча не встиг

34 хв. Трубін відбиває м'яч після удару Булата зі штрафного

28 хв. контратака наших. Кащук отримав м'яч справа, дійшов до карного майданчика, пройшов трьох суперників і пробив - м'яч блокує захисник

22 хв. подача з кутового і захисники виносять м'яч

22 хв. Класно пробив Булат - рикошет від захисника і м'яч пролетів поруч з правою стійкою наших воріт

21 хв. у хорватів небезпечний штрафний. До воріт 20 метрів

19 хв. блискучий дриблінг від Кащука. Пройшов чотирьох суперників і катнув м'яч з 10-ти метрів у протихід воротарю

19 хв. ГООООООООООООООООООООООООООЛ - Кащук

17 хв. до воріт 35 метрів - б'є Бражко. Дуже неточно

16 хв. наші побігли у прорив і Качавенда фолом зупинив Бондаренка

10 хв. наші поки більше тримають м'яч, але гостроти біля воріт Котарскі немає

4 хв. подача з кутового - захисники м'яч виносять

4 хв. гостра атака у наших. Вівчаренко зліва гостро прострілив на Сікана, але хорватський оборонець прочитав епізод і вибив м'яча на кутовий

3 хв. поки боротьба за ініціативу

19:01. розпочалася гра. Номінальні гості розіграли м'яч у центрі

18:58. а тепер гімн України. Наші співають від душі. Молодці

18:57. слухаємо національні гімни. Першим звучить гімн Хорватії

17:47. Руслан Ротань назвав стартовий склад на гру

17:36. вже традиційно перед грою гравці прогулялися вулицями Бухареста

17:32. "Михайле, швидше відновлюйся, я на тебе розраховую"

Михайло Мудрик і Руслан РотаньФото: УАФ

17:30. вже скоро Руслан Ротань і Драган Скочіч назвуть стартові склади на гру

15:40. "синьо-жовтим" не допоможе сьогодні Михайло Мудрик. Лікарі роблять все можливе і неможливе, щоби вінгер "Челсі" відновився до матчу з Румунією

15:10. зазначимо, що це лише третє Євро для нашої молодіжки. На першому наші дійшли до фіналу, поступившись Нідерландам. Це було у 2006 році. Вдруге "синьо-жовті" грали на молодіжному Євро у 2011 році, посівши останнє місце у групі. Як буде цього разу - час покаже

15:08. заявка нашої збірної на турнір

14:31. серед 16 учасників і збірна України. "Апостроф" проведе трансляції всіх матчів за участю нашої команди

14:31. вітаємо! Сьогодні стартує чемпіонат Європи серед молодіжних збірних

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів