Четвер, 2 травня

Україна - Англія - 1:1 сенсаційна нічия, попереду Італія

У Вроцлаві збірна України здобула очко у битві з Англією

У Вроцлаві збірна України здобула очко у битві з Англією 19:00 Україна - Англія Фото: uefa.com

У п'ятому турі відбіркового турніру на Євро-2024 збірна України приймала лідера групи C збірну Англії. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію із Вроцлава.

Команди обмінялися голами у першому таймі. Спочатку Олександр Зінченко вивів "синьо-жовтих" уперед, але незадовго до перерви Кайл Вокер відновив паритет.

У другому таймі голів не було.

У збірної України тепер 7 очок у чотирьох матчах, а в англійців 13 очок у п'яти іграх. На третьому місці Італія, яка має 3 очки у двох матчах.

У вівторок, 12 вересня, "синьо-жовті" грають із Італією на виїзді.

Нагадаємо, у першому турі Україна програла англійцям з рахунком 0:2.

Євро-2024

Відбірковий турнір. 5 тур

Вроцлав. "Тарчинськи арена"

УКРАЇНА - АНГЛІЯ - 1:1 * другий тайм

1:0 Олександр Зінченко, 26'

1:1 Кайл Вокер, 41'

Україна: 1. Георгій Бущан - 16. Віталій Миколенко, 22. Микола Матвієнко, 13. Ілля Забарний, 2. Юхим Конопля - 17. Олександр Зінченко, 6. Тарас Степаненко (к) - 10. Михайло Мудрик, 8. Георгій Судаков, 15. Віктор Циганков - 9. Роман Яремчук

Англія: 1. Джордан Пікфорд - 3. Бен Чілуелл, 6. Гаррі Макгвайр, 5. Марк Гехі, 2. Кайл Вокер - 8. Джордан Хендерсон, 4. Деклан Райс, 11. Джеймс Меддісон - 10. Джуд Беллінгем, 9. Харрі Кейн (к), 7. Букайо Сака

______________________________________________________________

21:00. а 12 вересня Україна зіграє проти Італії на виїзді

90+4 хв. ВСЕ! УКРАЇНА - АНГЛІЯ - 1:1

90 хв. ще чотири хвилини

90 хв. на останні хвилини замість Мудрика вийшов Єгор Назарина

87 хв. замість Сака вийшов Конор Галлахер

86 хв. за грубу гру жовту отримав Гаррі

85 хв. Рашфорд зі штрафного справа крутить м'яч у дальній кут - Бущан рятує. Атака другим темпом. Справа закид на Магвайра, а Гаррі врізався у ногу Бущана

81 хв. Мудрик в карному майданчику пішов один в один проти Вокера і втратив м'яч

79 хв. Мудрик зі штрафного зліва подає в руки Пікфорду

76 хв. ще одна заміна у наших: замість Зінченка вийшов Віталій Буяльський

72 хв. Фоден подає кутовий справа - Магвайр б'є головою - в руки Бущану

69 хв. кутовий у наших справа. Подача на ближню стійку, захисник вибив м'яча на Мудрика. Михайло збирався бити, але його зніс Рашфорд на лінії карного майданчика. Та суддя не дає ні штрафний, нічого

67 хв. перший корнер і у наших. Зліва Мудрик подає на ближню стійку - головою грає Кейн

65 хв. подвійна заміна і у "левів": Маркус Рашфорд і Філ Фоден вийшли замість Беллінгема і Меддісона

65 хв. подвійна заміна у наших. Артем Довбик міняє Яремчука, а замість Судакова вийшов Сергій Сидорчук

64 хв. англійці притиснули нашу команду до воріт

62 хв. як же так. Сака спокійно розстрілював ворота з десяти метрів, але пощастило, що м'яч заблокував Кривцов

59 хв. Сака потужно пробив з 20-ти метрів - м'яч стусонув поперечину

57 хв. наші перехопили на половині поля суперника. Зінченко віддав на Судакова, а Георгій з 20-ти метрів пробив з-піід захисника - дуже неточно

56 хв. Мудрик намагався самотужки пройти весь захист англійців, але втратив м'яч

54 хв. перший кутовий у грі. Меддісон подає зліва на дальню стійку. Беллінгем не зміг як слід м'яч прийняти, а далі пішла наша контра. Мудрик віддав на Зінченка. Той кидав у прорив Судакова, але Георгія випередив Вокер

51 хв. небезпечний штрафний англійців. Меддісон замість удару розіграв з Уокером. Той подав на голову Макгвайра - Гаррі пробив головою вище воріт

48 хв. після подачі Хендерсона з глибини Беллінгем пробив головою - м'яч по дузі летів у сітку і Бущан спокійно його піймав

46 хв. наші починають з центру

46 хв. у перерві одна заміна у "синьо-жовтих": Сергій Кривцов міняє Матвієнка

20:02. розпочинається другий тайм

45+1 хв. завершується перший тайм

42 хв. у центрі поля Яремчук грубо наступив на ногу Хендерсону

41 хв. зрівнюють англійці. Кейн віддав розкішний пас на Вокера, якого проспав Миколенко. Кайл технічно реалізував вихід сам на сам з Бущаном

40 хв. англійські фанати затягнули God Save The King. Женуть свою команду вперед

37 хв. Матвієнко, вибиваючи м'яч, віддав на суперника. Пішла швидка атака. Беллінгем віддав класний пас у карний майданчик на Меддісона, але той під пресингом Забарного втратив м'яч

35 хв. за грубий підкат проти Забарного жовту отримав Меддісон

30 хв. Яремчук падає у боротьбі з Гехі у карному майданчику англійців - суддя був поруч і все бачив. Пенальті немає

28 хв. Хендерсон стріляє з 16-ти метрів - вище воріт

25 хв. блискуча атака "синьо-жовтих". Циганков кинув у прорив по правому флангу Коноплю, а той стягнув на себе ледь не весь захист суперника і прострілив в центр карного майданчика, куди летіли Зінченко з Судаковим. Олександр в дотик відправив м'яч у сітку

25 хв. ГОООООООООООООООООООООООЛ - Зінченко

24 хв. наші дійшли до карного майданчика - Циганков прострілював на Яремчука, але захисник випередив форварда "Валенсії"

23 хв. непогана атака у наших, але Зінченко віддав ганебний пас на Яремчука - дуже сильно

22 хв. Степаненко грубо зіграв проти Меддісона

21 хв. Миколенко зліва розібрався з Вокером і подав на Мудрика. Михайло прокинув м'яч через захисника, але Пікфорд вчасно вискочив з воріт

19 хв. Матвієнко ризиковано скидав на Бущана. На щастя, Георгій не спить у воротах

12 хв. Степаненко на половині поля суперника класно зіграв на перехопленні, і віддавав пас на Судакова, але Георгій проспав епізод і втратив м'яч

10 хв. груба обрізка Зінченка. Та на щастя Степаненко не дав Меддісону втекти до воріт

9 хв. тим часом, бригада "Вроцлав" співає "Путін - х..ло"

8 хв. Матвієнко ледь не привіз небезпеку на наші ворота, але зрештою відбив м'яча перед носом у Кейна

6 хв. у нас наразі найактивніші вболівальники

4 хв. наші поки грають без м'яча, а трибуни скандують "Україна, Україна"

2 хв. англійці підійшли до сьогоднішньої гри з величезними кадровими проблемами. Але Гарет Саутгейт знайшов заміну всім, хто вибув

18:33. українські вболівальники налаштовані лише на перемогу

18:22. Доброго вечора з польського міста Вроцлав, де зовсім скоро почнеться футбольна битва Україна - Англія

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів